Súhrn
- Vznik
- 04. 02. 20215 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 171 353 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Nagy & Nagy s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53582268
- daňové identifikačné číslo
- 2121410280
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121410280
- Sídlo
- Kukučínova 8, 94002 Nové Zámky, Slovenská republika
- Územie
- Nové Zámkyokres Nové ZámkyNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 02. 2021
- V registri
- 5 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 53448/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15140757
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 04. 02. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121410280 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121410280 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲23 % na 56 176 € a zvýšila tržby o ▲6 % na 171,4 tisíc eur.
Tržby
171 353 €
▲ 6,2 %Výsledok hospodárenia
56 176 €
▲ 23,2 %Aktíva
268 761 €
▲ 19,2 %Vlastné imanie
241 251 €
▲ 30,4 %Zadlženosť
10,2 %
Hrubá marža
42,1 %
Čistá marža
32,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 02/2021 — 12/2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 72,4 tis. | 123,3 tis. | 165,7 tis. | 161,3 tis. | 171,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 27 tis. | 44 tis. | 63,6 tis. | 45,6 tis. | 56,2 tis. |
| Aktíva | 44,5 tis. | 152,9 tis. | 206 tis. | 225,6 tis. | 268,8 tis. |
| Vlastné imanie | 32 tis. | 75,9 tis. | 139,5 tis. | 185,1 tis. | 241,3 tis. |
| Daň z príjmu | 7,6 tis. | 12,3 tis. | 17,8 tis. | 14,4 tis. | 16 tis. |
| Zadlženosť | 28,2 % | 50,4 % | 32,3 % | 17,9 % | 10,2 % |
2025
- Tržby
- 171,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 56,2 tis.
- Aktíva
- 268,8 tis.
- Vlastné imanie
- 241,3 tis.
- Daň z príjmu
- 16 tis.
- Zadlženosť
- 10,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 161,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 45,6 tis.
- Aktíva
- 225,6 tis.
- Vlastné imanie
- 185,1 tis.
- Daň z príjmu
- 14,4 tis.
- Zadlženosť
- 17,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 165,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 63,6 tis.
- Aktíva
- 206 tis.
- Vlastné imanie
- 139,5 tis.
- Daň z príjmu
- 17,8 tis.
- Zadlženosť
- 32,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 123,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 44 tis.
- Aktíva
- 152,9 tis.
- Vlastné imanie
- 75,9 tis.
- Daň z príjmu
- 12,3 tis.
- Zadlženosť
- 50,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
02/2021 — 12/2021
- Tržby
- 72,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 27 tis.
- Aktíva
- 44,5 tis.
- Vlastné imanie
- 32 tis.
- Daň z príjmu
- 7,6 tis.
- Zadlženosť
- 28,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.