prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Hohe Tatra Montage Team s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53520718aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 01. 20215 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
640 510 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Hohe Tatra Montage Team s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53520718
daňové identifikačné číslo
2121401293
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121401293
Sídlo
114, 05314 Dravce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 01. 2021
V registri
5 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50620/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15099816
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel: s hmotnosťou nad 3,5 t: 208. 11. 2025—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu08. 11. 2025—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve08. 11. 2025—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov08. 11. 2025—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu08. 11. 2025—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov08. 11. 2025—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom08. 11. 2025—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 11. 2025—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 11. 2025—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 11. 2025—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla08. 11. 2025—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 11. 2025—
Prenájom hnuteľných vecí08. 11. 2025—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 22. 03. 2024
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária ŠIMONOVIČ, s. r. o. · od 27. 06. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121401293: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121401293: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121401293IČ DPH SK2121401293Obdobia daňových registráciíDIČ 2121401293: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121401293: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121401293IČ DPH SK2121401293Obdobia daňových registráciíDIČ 2121401293: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121401293: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121401293IČ DPH SK2121401293
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212140129311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 05. 2022
daňové identifikačné číslo212140129310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 29. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 29. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 29. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 29. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 29. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲387 % na 1 831 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 640,5 tisíc eur.

Tržby

640 510 €

▲ 25,0 %

Výsledok hospodárenia

1 831 €

▲ 387,0 %

Aktíva

1 635 944 €

▲ 95,5 %

Vlastné imanie

144 869 €

▲ 1,4 %

Zadlženosť

91,1 %

Hrubá marža

3,2 %

Čistá marža

0,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 145 895 €. 2022: tržby 386 117 €. 2023: tržby 512 244 €. 2024: tržby 640 510 €.1 mil.500 tis.0145,9 tis.386,1 tis.512,2 tis.640,5 tis.2021202220232024Tržby2021: tržby 145 895 €. 2022: tržby 386 117 €. 2023: tržby 512 244 €. 2024: tržby 640 510 €.1 mil.500 tis.0145,9 tis.386,1 tis.512,2 tis.640,5 tis.2021202220232024Tržby2021: tržby 145 895 €. 2022: tržby 386 117 €. 2023: tržby 512 244 €. 2024: tržby 640 510 €.1 mil.500 tis.020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 35 049 €. 2022: výsledok hospodárenia 102 494 €. 2023: výsledok hospodárenia 376 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 831 €.200 tis.100 tis.0+35 tis.+102,5 tis.+376+1,8 tis.2021202220232024Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 35 049 €. 2022: výsledok hospodárenia 102 494 €. 2023: výsledok hospodárenia 376 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 831 €.200 tis.100 tis.0+35 tis.+102,5 tis.+376+1,8 tis.2021202220232024Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 35 049 €. 2022: výsledok hospodárenia 102 494 €. 2023: výsledok hospodárenia 376 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 831 €.200 tis.100 tis.020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 92 110 €, vlastné imanie 40 049 €. 2022: aktíva 343 410 €, vlastné imanie 142 543 €. 2023: aktíva 836 915 €, vlastné imanie 142 919 €. 2024: aktíva 1 635 944 €, vlastné imanie 144 869 €.2 mil.1 mil.02021202220232024Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 92 110 €, vlastné imanie 40 049 €. 2022: aktíva 343 410 €, vlastné imanie 142 543 €. 2023: aktíva 836 915 €, vlastné imanie 142 919 €. 2024: aktíva 1 635 944 €, vlastné imanie 144 869 €.2 mil.1 mil.02021202220232024Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 92 110 €, vlastné imanie 40 049 €. 2022: aktíva 343 410 €, vlastné imanie 142 543 €. 2023: aktíva 836 915 €, vlastné imanie 142 919 €. 2024: aktíva 1 635 944 €, vlastné imanie 144 869 €.2 mil.1 mil.02021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 856 €, finančné účty 63 254 €. 2022: dlhodobý majetok 156 071 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 834 €, finančné účty 124 505 €. 2023: dlhodobý majetok 532 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 186 452 €, finančné účty 117 747 €. 2024: dlhodobý majetok 659 272 €, zásoby 0 €, pohľadávky 757 589 €, finančné účty 219 083 €.2 mil.1 mil.02021202220232024Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 856 €, finančné účty 63 254 €. 2022: dlhodobý majetok 156 071 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 834 €, finančné účty 124 505 €. 2023: dlhodobý majetok 532 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 186 452 €, finančné účty 117 747 €. 2024: dlhodobý majetok 659 272 €, zásoby 0 €, pohľadávky 757 589 €, finančné účty 219 083 €.2 mil.1 mil.02021202220232024Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 856 €, finančné účty 63 254 €. 2022: dlhodobý majetok 156 071 €, zásoby 0 €, pohľadávky 62 834 €, finančné účty 124 505 €. 2023: dlhodobý majetok 532 716 €, zásoby 0 €, pohľadávky 186 452 €, finančné účty 117 747 €. 2024: dlhodobý majetok 659 272 €, zásoby 0 €, pohľadávky 757 589 €, finančné účty 219 083 €.2 mil.1 mil.02021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 061 €. 2022: vlastné imanie 142 543 €, dlhodobé záväzky 177 099 €, krátkodobé záväzky 23 768 €. 2023: vlastné imanie 142 919 €, dlhodobé záväzky 428 187 €, krátkodobé záväzky 265 809 €. 2024: vlastné imanie 144 869 €, dlhodobé záväzky 438 625 €, krátkodobé záväzky 1 052 450 €.2 mil.1 mil.02021202220232024Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 061 €. 2022: vlastné imanie 142 543 €, dlhodobé záväzky 177 099 €, krátkodobé záväzky 23 768 €. 2023: vlastné imanie 142 919 €, dlhodobé záväzky 428 187 €, krátkodobé záväzky 265 809 €. 2024: vlastné imanie 144 869 €, dlhodobé záväzky 438 625 €, krátkodobé záväzky 1 052 450 €.2 mil.1 mil.02021202220232024Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 40 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 061 €. 2022: vlastné imanie 142 543 €, dlhodobé záväzky 177 099 €, krátkodobé záväzky 23 768 €. 2023: vlastné imanie 142 919 €, dlhodobé záväzky 428 187 €, krátkodobé záväzky 265 809 €. 2024: vlastné imanie 144 869 €, dlhodobé záväzky 438 625 €, krátkodobé záväzky 1 052 450 €.2 mil.1 mil.02021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 317 €. 2022: daň z príjmu 28 285 €. 2023: daň z príjmu 119 €. 2024: daň z príjmu 18 397 €.50 tis.25 tis.09,3 tis.28,3 tis.11918,4 tis.2021202220232024Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 317 €. 2022: daň z príjmu 28 285 €. 2023: daň z príjmu 119 €. 2024: daň z príjmu 18 397 €.50 tis.25 tis.09,3 tis.28,3 tis.11918,4 tis.2021202220232024Daň z príjmu2021: daň z príjmu 9 317 €. 2022: daň z príjmu 28 285 €. 2023: daň z príjmu 119 €. 2024: daň z príjmu 18 397 €.50 tis.25 tis.020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby145,9 tis.386,1 tis.512,2 tis.640,5 tis.
Výsledok hospodárenia35 tis.102,5 tis.3761,8 tis.
Aktíva92,1 tis.343,4 tis.836,9 tis.1,64 mil.
Vlastné imanie40 tis.142,5 tis.142,9 tis.144,9 tis.
Daň z príjmu9,3 tis.28,3 tis.11918,4 tis.
Zadlženosť56,5 %58,5 %82,9 %91,1 %

2024

Tržby
640,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
1,64 mil.
Vlastné imanie
144,9 tis.
Daň z príjmu
18,4 tis.
Zadlženosť
91,1 %

2023

Tržby
512,2 tis.
Výsledok hospodárenia
376
Aktíva
836,9 tis.
Vlastné imanie
142,9 tis.
Daň z príjmu
119
Zadlženosť
82,9 %

2022

Tržby
386,1 tis.
Výsledok hospodárenia
102,5 tis.
Aktíva
343,4 tis.
Vlastné imanie
142,5 tis.
Daň z príjmu
28,3 tis.
Zadlženosť
58,5 %

2021

Tržby
145,9 tis.
Výsledok hospodárenia
35 tis.
Aktíva
92,1 tis.
Vlastné imanie
40 tis.
Daň z príjmu
9,3 tis.
Zadlženosť
56,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API