prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

CYKLOSTORE, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53500415aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 01. 20215 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
507 880 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CYKLOSTORE, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53500415
daňové identifikačné číslo
2121408575
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121408575
Sídlo
M. Turkovej 1728/2, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 01. 2021
V registri
5 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 41219/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15119428
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 01. 2021—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 01. 2021—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 01. 2021—
Administratívne služby16. 01. 2021—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť16. 01. 2021—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky16. 01. 2021—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly16. 01. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 01. 2021—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 01. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 01. 2021—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 01. 2021—
Prenájom hnuteľných vecí16. 01. 2021—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu16. 01. 2021—
Prevádzkovanie výdajne stravy16. 01. 2021—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach16. 01. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 01. 2021—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok16. 01. 2021—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností16. 01. 2021—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu16. 01. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 01. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121408575: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121408575: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121408575IČ DPH SK2121408575Obdobia daňových registráciíDIČ 2121408575: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121408575: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121408575IČ DPH SK2121408575Obdobia daňových registráciíDIČ 2121408575: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121408575: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121408575IČ DPH SK2121408575
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212140857511. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 09. 02. 2021
daňové identifikačné číslo212140857510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026; od 12. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 12. 10. 2026 otvorený06. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −101 704 € a zvýšila tržby o ▲26 % na 507,9 tisíc eur.

Tržby

507 880 €

▲ 26,4 %

Výsledok hospodárenia

−101 704 €

▼ 8,0 %

Aktíva

650 412 €

▼ 2,3 %

Vlastné imanie

−93 029 €

▼ 1 172,4 %

Zadlženosť

114,3 %

Hrubá marža

−19,3 %

Čistá marža

−20,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 192 793 €. 2022: tržby 322 100 €. 2023: tržby 421 008 €. 2024: tržby 401 809 €. 2025: tržby 507 880 €.1 mil.500 tis.0192,8 tis.322,1 tis.421 tis.401,8 tis.507,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 192 793 €. 2022: tržby 322 100 €. 2023: tržby 421 008 €. 2024: tržby 401 809 €. 2025: tržby 507 880 €.1 mil.500 tis.0192,8 tis.322,1 tis.421 tis.401,8 tis.507,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 192 793 €. 2022: tržby 322 100 €. 2023: tržby 421 008 €. 2024: tržby 401 809 €. 2025: tržby 507 880 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 543 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 300 €. 2024: výsledok hospodárenia −94 195 €. 2025: výsledok hospodárenia −101 704 €.20 tis.0−200 tis.+10 tis.+13,5 tis.+4,3 tis.−94,2 tis.−101,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 543 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 300 €. 2024: výsledok hospodárenia −94 195 €. 2025: výsledok hospodárenia −101 704 €.20 tis.0−200 tis.+10 tis.+4,3 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 027 €. 2022: výsledok hospodárenia 13 543 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 300 €. 2024: výsledok hospodárenia −94 195 €. 2025: výsledok hospodárenia −101 704 €.20 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 208 675 €, vlastné imanie 15 027 €. 2022: aktíva 472 465 €, vlastné imanie 98 570 €. 2023: aktíva 602 771 €, vlastné imanie 102 870 €. 2024: aktíva 665 648 €, vlastné imanie 8 675 €. 2025: aktíva 650 412 €, vlastné imanie −93 029 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 208 675 €, vlastné imanie 15 027 €. 2022: aktíva 472 465 €, vlastné imanie 98 570 €. 2023: aktíva 602 771 €, vlastné imanie 102 870 €. 2024: aktíva 665 648 €, vlastné imanie 8 675 €. 2025: aktíva 650 412 €, vlastné imanie −93 029 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 208 675 €, vlastné imanie 15 027 €. 2022: aktíva 472 465 €, vlastné imanie 98 570 €. 2023: aktíva 602 771 €, vlastné imanie 102 870 €. 2024: aktíva 665 648 €, vlastné imanie 8 675 €. 2025: aktíva 650 412 €, vlastné imanie −93 029 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 034 €, zásoby 150 274 €, pohľadávky 13 690 €, finančné účty 6 677 €. 2022: dlhodobý majetok 27 246 €, zásoby 398 847 €, pohľadávky 41 942 €, finančné účty 4 430 €. 2023: dlhodobý majetok 21 674 €, zásoby 547 264 €, pohľadávky 33 025 €, finančné účty 808 €. 2024: dlhodobý majetok 37 244 €, zásoby 558 726 €, pohľadávky 61 583 €, finančné účty 8 095 €. 2025: dlhodobý majetok 21 097 €, zásoby 584 327 €, pohľadávky 36 889 €, finančné účty 8 099 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 034 €, zásoby 150 274 €, pohľadávky 13 690 €, finančné účty 6 677 €. 2022: dlhodobý majetok 27 246 €, zásoby 398 847 €, pohľadávky 41 942 €, finančné účty 4 430 €. 2023: dlhodobý majetok 21 674 €, zásoby 547 264 €, pohľadávky 33 025 €, finančné účty 808 €. 2024: dlhodobý majetok 37 244 €, zásoby 558 726 €, pohľadávky 61 583 €, finančné účty 8 095 €. 2025: dlhodobý majetok 21 097 €, zásoby 584 327 €, pohľadávky 36 889 €, finančné účty 8 099 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 38 034 €, zásoby 150 274 €, pohľadávky 13 690 €, finančné účty 6 677 €. 2022: dlhodobý majetok 27 246 €, zásoby 398 847 €, pohľadávky 41 942 €, finančné účty 4 430 €. 2023: dlhodobý majetok 21 674 €, zásoby 547 264 €, pohľadávky 33 025 €, finančné účty 808 €. 2024: dlhodobý majetok 37 244 €, zásoby 558 726 €, pohľadávky 61 583 €, finančné účty 8 095 €. 2025: dlhodobý majetok 21 097 €, zásoby 584 327 €, pohľadávky 36 889 €, finančné účty 8 099 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 027 €, dlhodobé záväzky 35 856 €, krátkodobé záväzky 157 792 €. 2022: vlastné imanie 98 570 €, dlhodobé záväzky 28 360 €, krátkodobé záväzky 345 535 €. 2023: vlastné imanie 102 870 €, dlhodobé záväzky 22 558 €, krátkodobé záväzky 477 343 €. 2024: vlastné imanie 8 675 €, dlhodobé záväzky 123 903 €, krátkodobé záväzky 533 070 €. 2025: vlastné imanie −93 029 €, dlhodobé záväzky 94 921 €, krátkodobé záväzky 648 520 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 027 €, dlhodobé záväzky 35 856 €, krátkodobé záväzky 157 792 €. 2022: vlastné imanie 98 570 €, dlhodobé záväzky 28 360 €, krátkodobé záväzky 345 535 €. 2023: vlastné imanie 102 870 €, dlhodobé záväzky 22 558 €, krátkodobé záväzky 477 343 €. 2024: vlastné imanie 8 675 €, dlhodobé záväzky 123 903 €, krátkodobé záväzky 533 070 €. 2025: vlastné imanie −93 029 €, dlhodobé záväzky 94 921 €, krátkodobé záväzky 648 520 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 027 €, dlhodobé záväzky 35 856 €, krátkodobé záväzky 157 792 €. 2022: vlastné imanie 98 570 €, dlhodobé záväzky 28 360 €, krátkodobé záväzky 345 535 €. 2023: vlastné imanie 102 870 €, dlhodobé záväzky 22 558 €, krátkodobé záväzky 477 343 €. 2024: vlastné imanie 8 675 €, dlhodobé záväzky 123 903 €, krátkodobé záväzky 533 070 €. 2025: vlastné imanie −93 029 €, dlhodobé záväzky 94 921 €, krátkodobé záväzky 648 520 €.1 mil.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 675 €. 2022: daň z príjmu 4 766 €. 2023: daň z príjmu 875 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.4,8 tis.8751,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 675 €. 2022: daň z príjmu 4 766 €. 2023: daň z príjmu 875 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.4,8 tis.8751,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 675 €. 2022: daň z príjmu 4 766 €. 2023: daň z príjmu 875 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0875202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby192,8 tis.322,1 tis.421 tis.401,8 tis.507,9 tis.
Výsledok hospodárenia10 tis.13,5 tis.4,3 tis.−94,2 tis.−101,7 tis.
Aktíva208,7 tis.472,5 tis.602,8 tis.665,6 tis.650,4 tis.
Vlastné imanie15 tis.98,6 tis.102,9 tis.8,7 tis.−93 tis.
Daň z príjmu2,7 tis.4,8 tis.8751,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť92,8 %79,1 %82,9 %98,7 %114,3 %

2025

Tržby
507,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−101,7 tis.
Aktíva
650,4 tis.
Vlastné imanie
−93 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
114,3 %

2024

Tržby
401,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−94,2 tis.
Aktíva
665,6 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
98,7 %

2023

Tržby
421 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
602,8 tis.
Vlastné imanie
102,9 tis.
Daň z príjmu
875
Zadlženosť
82,9 %

2022

Tržby
322,1 tis.
Výsledok hospodárenia
13,5 tis.
Aktíva
472,5 tis.
Vlastné imanie
98,6 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
79,1 %

2021

Tržby
192,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
208,7 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
92,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API