prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

NP trade s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53444868aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 12. 20205 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 774 081 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NP trade s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53444868
daňové identifikačné číslo
2121385618
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Zlatovská 2194/35, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 12. 2020
V registri
5 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 41155/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15075052
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 12. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 12. 2020—
Informačná činnosť19. 12. 2020—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt19. 12. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 12. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 12. 2020—
Sťahovacie služby19. 12. 2020—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami19. 12. 2020—
Kuriérske služby19. 12. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 12. 2020—
Fotografické služby19. 12. 2020—
Čistiace a upratovacie služby19. 12. 2020—
Administratívne služby19. 12. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 12. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 12. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí19. 12. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 12. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 12. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 12. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 12. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 02. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121385618: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121385618Obdobia daňových registráciíDIČ 2121385618: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121385618Obdobia daňových registráciíDIČ 2121385618: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121385618
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212138561810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −664 130 € a zvýšila tržby o ▲9 209 % na 2,77 mil. €.

Tržby

2 774 081 €

▲ 9 209,0 %

Výsledok hospodárenia

−664 130 €

▼ 4 732,0 %

Aktíva

850 024 €

▲ 1 526,7 %

Vlastné imanie

−644 942 €

▼ 3 461,2 %

Zadlženosť

175,9 %

Hrubá marža

−23,9 %

Čistá marža

−23,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby12/2020 — 12/2020: tržby 0 €. 2021: tržby 29 800 €. 2022: tržby 2 774 081 €.5 mil.2,5 mil.0029,8 tis.2,77 mil.12/2020 — 12/202020212022Tržby12/2020 — 12/2020: tržby 0 €. 2021: tržby 29 800 €. 2022: tržby 2 774 081 €.5 mil.2,5 mil.0029,8 tis.2,77 mil.12/2020 — 12/202020212022Tržby12/2020 — 12/2020: tržby 0 €. 2021: tržby 29 800 €. 2022: tržby 2 774 081 €.5 mil.2,5 mil.002,77 mil.12/2020 — 12/20202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia12/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −150 €. 2021: výsledok hospodárenia 14 338 €. 2022: výsledok hospodárenia −664 130 €.20 tis.0−1 mil.−150+14,3 tis.−664,1 tis.12/2020 — 12/202020212022Výsledok hospodárenia12/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −150 €. 2021: výsledok hospodárenia 14 338 €. 2022: výsledok hospodárenia −664 130 €.20 tis.0−1 mil.−150+14,3 tis.−664,1 tis.12/2020 — 12/202020212022Výsledok hospodárenia12/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −150 €. 2021: výsledok hospodárenia 14 338 €. 2022: výsledok hospodárenia −664 130 €.20 tis.0−1 mil.−15012/2020 — 12/20202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie12/2020 — 12/2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 850 €. 2021: aktíva 52 253 €, vlastné imanie 19 188 €. 2022: aktíva 850 024 €, vlastné imanie −644 942 €.1 mil.0−1 mil.12/2020 — 12/202020212022Aktíva a vlastné imanie12/2020 — 12/2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 850 €. 2021: aktíva 52 253 €, vlastné imanie 19 188 €. 2022: aktíva 850 024 €, vlastné imanie −644 942 €.1 mil.0−1 mil.12/2020 — 12/202020212022Aktíva a vlastné imanie12/2020 — 12/2020: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 850 €. 2021: aktíva 52 253 €, vlastné imanie 19 188 €. 2022: aktíva 850 024 €, vlastné imanie −644 942 €.1 mil.0−1 mil.12/2020 — 12/20202022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív12/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 10 429 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 776 €, finančné účty 48 €. 2022: dlhodobý majetok 3 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 845 608 €, finančné účty 678 €.1 mil.500 tis.012/2020 — 12/202020212022Štruktúra aktív12/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 10 429 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 776 €, finančné účty 48 €. 2022: dlhodobý majetok 3 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 845 608 €, finančné účty 678 €.1 mil.500 tis.012/2020 — 12/202020212022Štruktúra aktív12/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2021: dlhodobý majetok 10 429 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 776 €, finančné účty 48 €. 2022: dlhodobý majetok 3 738 €, zásoby 0 €, pohľadávky 845 608 €, finančné účty 678 €.1 mil.500 tis.012/2020 — 12/20202022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív12/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 850 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 €. 2021: vlastné imanie 19 188 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 065 €. 2022: vlastné imanie −644 942 €, dlhodobé záväzky 18 742 €, krátkodobé záväzky 1 476 224 €.2 mil.0−1 mil.12/2020 — 12/202020212022Štruktúra pasív12/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 850 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 €. 2021: vlastné imanie 19 188 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 065 €. 2022: vlastné imanie −644 942 €, dlhodobé záväzky 18 742 €, krátkodobé záväzky 1 476 224 €.2 mil.0−1 mil.12/2020 — 12/202020212022Štruktúra pasív12/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 850 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 €. 2021: vlastné imanie 19 188 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 065 €. 2022: vlastné imanie −644 942 €, dlhodobé záväzky 18 742 €, krátkodobé záväzky 1 476 224 €.2 mil.0−1 mil.12/2020 — 12/20202022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu12/2020 — 12/2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 3 923 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.003,9 tis.012/2020 — 12/202020212022Daň z príjmu12/2020 — 12/2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 3 923 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.003,9 tis.012/2020 — 12/202020212022Daň z príjmu12/2020 — 12/2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 3 923 €. 2022: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.00012/2020 — 12/20202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)12/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby029,8 tis.2,77 mil.
Výsledok hospodárenia−15014,3 tis.−664,1 tis.
Aktíva5 tis.52,3 tis.850 tis.
Vlastné imanie4,8 tis.19,2 tis.−644,9 tis.
Daň z príjmu03,9 tis.0
Zadlženosť3,0 %63,3 %175,9 %

2022

Tržby
2,77 mil.
Výsledok hospodárenia
−664,1 tis.
Aktíva
850 tis.
Vlastné imanie
−644,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
175,9 %

2021

Tržby
29,8 tis.
Výsledok hospodárenia
14,3 tis.
Aktíva
52,3 tis.
Vlastné imanie
19,2 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
63,3 %

12/2020 — 12/2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−150
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API