prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

L. Craft, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53444850aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 12. 20205 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
Tržby
467 626 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
L. Craft, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53444850
daňové identifikačné číslo
2121380184
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121380184
Sídlo
Sama Chalupku 2, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 12. 2020
V registri
5 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 40254/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
15062722
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 12. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby12. 12. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov12. 12. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov12. 12. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky12. 12. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 12. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí12. 12. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby12. 12. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 12. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov12. 12. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 12. 2020—
Vedenie účtovníctva12. 12. 2020—
Služby požičovní12. 12. 2020—
Administratívne služby12. 12. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 12. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach12. 12. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121380184: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121380184: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121380184IČ DPH SK2121380184Obdobia daňových registráciíDIČ 2121380184: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121380184: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121380184IČ DPH SK2121380184Obdobia daňových registráciíDIČ 2121380184: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121380184: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121380184IČ DPH SK2121380184
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212138018411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 08. 2023
daňové identifikačné číslo212138018410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026 do 06. 10. 2026, naposledy v zozname 05. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026 do 06. 10. 2026, naposledy v zozname 05. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026 do 06. 10. 2026, naposledy v zozname 05. 10. 2026; od 02. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 02. 11. 2026 otvorený06. 11. 2026
Union zdravotná poisťovňa01. 10. 2026 – 06. 10. 2026 ukončené05. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲9 % na 17 363 € a znížila tržby o ▼16 % na 467,6 tisíc eur.

Tržby

467 626 €

▼ 16,3 %

Výsledok hospodárenia

17 363 €

▲ 9,3 %

Aktíva

216 516 €

▲ 215,8 %

Vlastné imanie

49 225 €

▲ 54,5 %

Zadlženosť

77,3 %

Hrubá marža

5,4 %

Čistá marža

3,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 28 716 €. 2022: tržby 46 973 €. 2023: tržby 126 140 €. 2024: tržby 558 467 €. 2025: tržby 467 626 €.1 mil.500 tis.028,7 tis.47 tis.126,1 tis.558,5 tis.467,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 716 €. 2022: tržby 46 973 €. 2023: tržby 126 140 €. 2024: tržby 558 467 €. 2025: tržby 467 626 €.1 mil.500 tis.028,7 tis.47 tis.126,1 tis.558,5 tis.467,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 28 716 €. 2022: tržby 46 973 €. 2023: tržby 126 140 €. 2024: tržby 558 467 €. 2025: tržby 467 626 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 730 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 157 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 090 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 885 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 363 €.20 tis.10 tis.0+3,7 tis.+2,2 tis.+5,1 tis.+15,9 tis.+17,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 730 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 157 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 090 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 885 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 363 €.20 tis.10 tis.0+3,7 tis.+2,2 tis.+5,1 tis.+15,9 tis.+17,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 730 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 157 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 090 €. 2024: výsledok hospodárenia 15 885 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 363 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 092 €, vlastné imanie 8 730 €. 2022: aktíva 12 618 €, vlastné imanie 10 887 €. 2023: aktíva 20 406 €, vlastné imanie 15 977 €. 2024: aktíva 68 566 €, vlastné imanie 31 862 €. 2025: aktíva 216 516 €, vlastné imanie 49 225 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 092 €, vlastné imanie 8 730 €. 2022: aktíva 12 618 €, vlastné imanie 10 887 €. 2023: aktíva 20 406 €, vlastné imanie 15 977 €. 2024: aktíva 68 566 €, vlastné imanie 31 862 €. 2025: aktíva 216 516 €, vlastné imanie 49 225 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 22 092 €, vlastné imanie 8 730 €. 2022: aktíva 12 618 €, vlastné imanie 10 887 €. 2023: aktíva 20 406 €, vlastné imanie 15 977 €. 2024: aktíva 68 566 €, vlastné imanie 31 862 €. 2025: aktíva 216 516 €, vlastné imanie 49 225 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 360 €, finančné účty 13 732 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 360 €, finančné účty 4 258 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 357 €, finančné účty 9 049 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 €, pohľadávky 67 521 €, finančné účty 949 €. 2025: dlhodobý majetok 67 490 €, zásoby 153 €, pohľadávky 91 517 €, finančné účty 22 718 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 360 €, finančné účty 13 732 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 360 €, finančné účty 4 258 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 357 €, finančné účty 9 049 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 €, pohľadávky 67 521 €, finančné účty 949 €. 2025: dlhodobý majetok 67 490 €, zásoby 153 €, pohľadávky 91 517 €, finančné účty 22 718 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 360 €, finančné účty 13 732 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 360 €, finančné účty 4 258 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 357 €, finančné účty 9 049 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 96 €, pohľadávky 67 521 €, finančné účty 949 €. 2025: dlhodobý majetok 67 490 €, zásoby 153 €, pohľadávky 91 517 €, finančné účty 22 718 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 730 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 13 358 €. 2022: vlastné imanie 10 887 €, dlhodobé záväzky 30 €, krátkodobé záväzky 1 701 €. 2023: vlastné imanie 15 977 €, dlhodobé záväzky 75 €, krátkodobé záväzky 4 354 €. 2024: vlastné imanie 31 862 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 36 549 €. 2025: vlastné imanie 49 225 €, dlhodobé záväzky 101 974 €, krátkodobé záväzky 65 317 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 730 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 13 358 €. 2022: vlastné imanie 10 887 €, dlhodobé záväzky 30 €, krátkodobé záväzky 1 701 €. 2023: vlastné imanie 15 977 €, dlhodobé záväzky 75 €, krátkodobé záväzky 4 354 €. 2024: vlastné imanie 31 862 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 36 549 €. 2025: vlastné imanie 49 225 €, dlhodobé záväzky 101 974 €, krátkodobé záväzky 65 317 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 730 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 13 358 €. 2022: vlastné imanie 10 887 €, dlhodobé záväzky 30 €, krátkodobé záväzky 1 701 €. 2023: vlastné imanie 15 977 €, dlhodobé záväzky 75 €, krátkodobé záväzky 4 354 €. 2024: vlastné imanie 31 862 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 36 549 €. 2025: vlastné imanie 49 225 €, dlhodobé záväzky 101 974 €, krátkodobé záväzky 65 317 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 658 €. 2022: daň z príjmu 380 €. 2023: daň z príjmu 1 406 €. 2024: daň z príjmu 4 275 €. 2025: daň z príjmu 7 681 €.10 tis.5 tis.06583801,4 tis.4,3 tis.7,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 658 €. 2022: daň z príjmu 380 €. 2023: daň z príjmu 1 406 €. 2024: daň z príjmu 4 275 €. 2025: daň z príjmu 7 681 €.10 tis.5 tis.06583801,4 tis.4,3 tis.7,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 658 €. 2022: daň z príjmu 380 €. 2023: daň z príjmu 1 406 €. 2024: daň z príjmu 4 275 €. 2025: daň z príjmu 7 681 €.10 tis.5 tis.0658202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby28,7 tis.47 tis.126,1 tis.558,5 tis.467,6 tis.
Výsledok hospodárenia3,7 tis.2,2 tis.5,1 tis.15,9 tis.17,4 tis.
Aktíva22,1 tis.12,6 tis.20,4 tis.68,6 tis.216,5 tis.
Vlastné imanie8,7 tis.10,9 tis.16 tis.31,9 tis.49,2 tis.
Daň z príjmu6583801,4 tis.4,3 tis.7,7 tis.
Zadlženosť60,5 %13,7 %21,7 %53,5 %77,3 %

2025

Tržby
467,6 tis.
Výsledok hospodárenia
17,4 tis.
Aktíva
216,5 tis.
Vlastné imanie
49,2 tis.
Daň z príjmu
7,7 tis.
Zadlženosť
77,3 %

2024

Tržby
558,5 tis.
Výsledok hospodárenia
15,9 tis.
Aktíva
68,6 tis.
Vlastné imanie
31,9 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
53,5 %

2023

Tržby
126,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,1 tis.
Aktíva
20,4 tis.
Vlastné imanie
16 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
21,7 %

2022

Tržby
47 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
12,6 tis.
Vlastné imanie
10,9 tis.
Daň z príjmu
380
Zadlženosť
13,7 %

2021

Tržby
28,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
22,1 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
658
Zadlženosť
60,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API