prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LR – Development s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53424433aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 11. 20205 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
604 826 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LR – Development s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53424433
daňové identifikačné číslo
2121448824
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121448824
Sídlo
Pekná 3300/19, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 11. 2020
V registri
5 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 148866/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14989603
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)20. 11. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien20. 11. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení20. 11. 2020—
Dizajnérske činnosti20. 11. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby20. 11. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)20. 11. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov20. 11. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 11. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností20. 11. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí20. 11. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov20. 11. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky20. 11. 2020—
Čistiace a upratovacie služby20. 11. 2020—
Administratívne služby20. 11. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121448824: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121448824: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121448824IČ DPH SK2121448824Obdobia daňových registráciíDIČ 2121448824: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121448824: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121448824IČ DPH SK2121448824Obdobia daňových registráciíDIČ 2121448824: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121448824: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121448824IČ DPH SK2121448824
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212144882411. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2021
daňové identifikačné číslo212144882410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼43 % na 7 368 € a tržby bez zmeny na 604,8 tisíc eur.

Tržby

604 826 €

bez zmeny

Výsledok hospodárenia

7 368 €

▼ 43,1 %

Aktíva

265 096 €

▲ 2,7 %

Vlastné imanie

241 421 €

▲ 3,1 %

Zadlženosť

8,9 %

Hrubá marža

1,9 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 448 079 €. 2022: tržby 34 376 €. 2023: tržby 137 751 €. 2024: tržby 604 902 €. 2025: tržby 604 826 €.1 mil.500 tis.0448,1 tis.34,4 tis.137,8 tis.604,9 tis.604,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 448 079 €. 2022: tržby 34 376 €. 2023: tržby 137 751 €. 2024: tržby 604 902 €. 2025: tržby 604 826 €.1 mil.500 tis.0448,1 tis.34,4 tis.137,8 tis.604,9 tis.604,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 448 079 €. 2022: tržby 34 376 €. 2023: tržby 137 751 €. 2024: tržby 604 902 €. 2025: tržby 604 826 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 898 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 274 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 693 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 954 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 368 €.20 tis.10 tis.0+1,9 tis.+1,3 tis.+3,7 tis.+13 tis.+7,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 898 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 274 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 693 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 954 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 368 €.20 tis.10 tis.0+1,9 tis.+1,3 tis.+3,7 tis.+13 tis.+7,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 898 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 274 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 693 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 954 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 368 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 421 458 €, vlastné imanie 86 335 €. 2022: aktíva 104 363 €, vlastné imanie 87 609 €. 2023: aktíva 133 837 €, vlastné imanie 91 302 €. 2024: aktíva 258 112 €, vlastné imanie 234 052 €. 2025: aktíva 265 096 €, vlastné imanie 241 421 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 421 458 €, vlastné imanie 86 335 €. 2022: aktíva 104 363 €, vlastné imanie 87 609 €. 2023: aktíva 133 837 €, vlastné imanie 91 302 €. 2024: aktíva 258 112 €, vlastné imanie 234 052 €. 2025: aktíva 265 096 €, vlastné imanie 241 421 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 421 458 €, vlastné imanie 86 335 €. 2022: aktíva 104 363 €, vlastné imanie 87 609 €. 2023: aktíva 133 837 €, vlastné imanie 91 302 €. 2024: aktíva 258 112 €, vlastné imanie 234 052 €. 2025: aktíva 265 096 €, vlastné imanie 241 421 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 771 €, pohľadávky 357 158 €, finančné účty 51 529 €. 2022: dlhodobý majetok 5 257 €, zásoby 30 663 €, pohľadávky 31 965 €, finančné účty 35 760 €. 2023: dlhodobý majetok 4 381 €, zásoby 96 864 €, pohľadávky 24 270 €, finančné účty 8 322 €. 2024: dlhodobý majetok 171 137 €, zásoby 30 874 €, pohľadávky 31 441 €, finančné účty 24 660 €. 2025: dlhodobý majetok 157 916 €, zásoby 30 964 €, pohľadávky 51 780 €, finančné účty 24 436 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 771 €, pohľadávky 357 158 €, finančné účty 51 529 €. 2022: dlhodobý majetok 5 257 €, zásoby 30 663 €, pohľadávky 31 965 €, finančné účty 35 760 €. 2023: dlhodobý majetok 4 381 €, zásoby 96 864 €, pohľadávky 24 270 €, finančné účty 8 322 €. 2024: dlhodobý majetok 171 137 €, zásoby 30 874 €, pohľadávky 31 441 €, finančné účty 24 660 €. 2025: dlhodobý majetok 157 916 €, zásoby 30 964 €, pohľadávky 51 780 €, finančné účty 24 436 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 771 €, pohľadávky 357 158 €, finančné účty 51 529 €. 2022: dlhodobý majetok 5 257 €, zásoby 30 663 €, pohľadávky 31 965 €, finančné účty 35 760 €. 2023: dlhodobý majetok 4 381 €, zásoby 96 864 €, pohľadávky 24 270 €, finančné účty 8 322 €. 2024: dlhodobý majetok 171 137 €, zásoby 30 874 €, pohľadávky 31 441 €, finančné účty 24 660 €. 2025: dlhodobý majetok 157 916 €, zásoby 30 964 €, pohľadávky 51 780 €, finančné účty 24 436 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 86 335 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 335 122 €. 2022: vlastné imanie 87 609 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 16 744 €. 2023: vlastné imanie 91 302 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 42 482 €. 2024: vlastné imanie 234 052 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 060 €. 2025: vlastné imanie 241 421 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 675 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 86 335 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 335 122 €. 2022: vlastné imanie 87 609 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 16 744 €. 2023: vlastné imanie 91 302 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 42 482 €. 2024: vlastné imanie 234 052 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 060 €. 2025: vlastné imanie 241 421 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 675 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 86 335 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 335 122 €. 2022: vlastné imanie 87 609 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 16 744 €. 2023: vlastné imanie 91 302 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 42 482 €. 2024: vlastné imanie 234 052 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 060 €. 2025: vlastné imanie 241 421 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 675 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 105 €. 2022: daň z príjmu 583 €. 2023: daň z príjmu 857 €. 2024: daň z príjmu 3 874 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.5838573,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 105 €. 2022: daň z príjmu 583 €. 2023: daň z príjmu 857 €. 2024: daň z príjmu 3 874 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,1 tis.5838573,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 105 €. 2022: daň z príjmu 583 €. 2023: daň z príjmu 857 €. 2024: daň z príjmu 3 874 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0857202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby448,1 tis.34,4 tis.137,8 tis.604,9 tis.604,8 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.1,3 tis.3,7 tis.13 tis.7,4 tis.
Aktíva421,5 tis.104,4 tis.133,8 tis.258,1 tis.265,1 tis.
Vlastné imanie86,3 tis.87,6 tis.91,3 tis.234,1 tis.241,4 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.5838573,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť79,5 %16,1 %31,8 %9,3 %8,9 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
604,8 tis.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
265,1 tis.
Vlastné imanie
241,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
8,9 %

2024

Tržby
604,9 tis.
Výsledok hospodárenia
13 tis.
Aktíva
258,1 tis.
Vlastné imanie
234,1 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
9,3 %

2023

Tržby
137,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
133,8 tis.
Vlastné imanie
91,3 tis.
Daň z príjmu
857
Zadlženosť
31,8 %

2022

Tržby
34,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
104,4 tis.
Vlastné imanie
87,6 tis.
Daň z príjmu
583
Zadlženosť
16,1 %

2021

Tržby
448,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
421,5 tis.
Vlastné imanie
86,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
79,5 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API