prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MUDr. Hausnerová Dent s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53406737aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 11. 20205 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
66 837 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MUDr. Hausnerová Dent s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53406737
daňové identifikačné číslo
2121361220
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Školská 1748/33a, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 11. 2020
V registri
5 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 47943/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14977091
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 11. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti11. 11. 2020—
Poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore zubné lekárstvo16. 04. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121361220: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121361220Obdobia daňových registráciíDIČ 2121361220: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121361220Obdobia daňových registráciíDIČ 2121361220: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121361220
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212136122010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲43 % na 10 421 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 66,8 tisíc eur.

Tržby

66 837 €

▲ 1,5 %

Výsledok hospodárenia

10 421 €

▲ 43,1 %

Aktíva

61 921 €

▲ 20,2 %

Vlastné imanie

59 271 €

▲ 21,3 %

Zadlženosť

4,3 %

Hrubá marža

17,5 %

Čistá marža

15,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 40 223 €. 2022: tržby 75 882 €. 2023: tržby 80 513 €. 2024: tržby 65 822 €. 2025: tržby 66 837 €.100 tis.50 tis.040,2 tis.75,9 tis.80,5 tis.65,8 tis.66,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 223 €. 2022: tržby 75 882 €. 2023: tržby 80 513 €. 2024: tržby 65 822 €. 2025: tržby 66 837 €.100 tis.50 tis.040,2 tis.75,9 tis.80,5 tis.65,8 tis.66,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 40 223 €. 2022: tržby 75 882 €. 2023: tržby 80 513 €. 2024: tržby 65 822 €. 2025: tržby 66 837 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 530 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 825 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 514 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 281 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 421 €.25 tis.12,5 tis.0+6,5 tis.+8,8 tis.+21,5 tis.+7,3 tis.+10,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 530 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 825 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 514 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 281 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 421 €.25 tis.12,5 tis.0+6,5 tis.+8,8 tis.+21,5 tis.+7,3 tis.+10,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 530 €. 2022: výsledok hospodárenia 8 825 €. 2023: výsledok hospodárenia 21 514 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 281 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 421 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 32 098 €, vlastné imanie 11 230 €. 2022: aktíva 40 192 €, vlastné imanie 20 055 €. 2023: aktíva 71 951 €, vlastné imanie 41 569 €. 2024: aktíva 51 513 €, vlastné imanie 48 850 €. 2025: aktíva 61 921 €, vlastné imanie 59 271 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 32 098 €, vlastné imanie 11 230 €. 2022: aktíva 40 192 €, vlastné imanie 20 055 €. 2023: aktíva 71 951 €, vlastné imanie 41 569 €. 2024: aktíva 51 513 €, vlastné imanie 48 850 €. 2025: aktíva 61 921 €, vlastné imanie 59 271 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 32 098 €, vlastné imanie 11 230 €. 2022: aktíva 40 192 €, vlastné imanie 20 055 €. 2023: aktíva 71 951 €, vlastné imanie 41 569 €. 2024: aktíva 51 513 €, vlastné imanie 48 850 €. 2025: aktíva 61 921 €, vlastné imanie 59 271 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 149 €, finančné účty 16 699 €. 2022: dlhodobý majetok 17 702 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 892 €, finančné účty 13 598 €. 2023: dlhodobý majetok 30 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 358 €, finančné účty 35 989 €. 2024: dlhodobý majetok 20 618 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 306 €, finančné účty 21 589 €. 2025: dlhodobý majetok 11 189 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 642 €, finančné účty 42 090 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 149 €, finančné účty 16 699 €. 2022: dlhodobý majetok 17 702 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 892 €, finančné účty 13 598 €. 2023: dlhodobý majetok 30 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 358 €, finančné účty 35 989 €. 2024: dlhodobý majetok 20 618 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 306 €, finančné účty 21 589 €. 2025: dlhodobý majetok 11 189 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 642 €, finančné účty 42 090 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 10 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 149 €, finančné účty 16 699 €. 2022: dlhodobý majetok 17 702 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 892 €, finančné účty 13 598 €. 2023: dlhodobý majetok 30 604 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 358 €, finančné účty 35 989 €. 2024: dlhodobý majetok 20 618 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 306 €, finančné účty 21 589 €. 2025: dlhodobý majetok 11 189 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 642 €, finančné účty 42 090 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 230 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 20 820 €. 2022: vlastné imanie 20 055 €, dlhodobé záväzky 126 €, krátkodobé záväzky 20 011 €. 2023: vlastné imanie 41 569 €, dlhodobé záväzky 211 €, krátkodobé záväzky 30 171 €. 2024: vlastné imanie 48 850 €, dlhodobé záväzky 299 €, krátkodobé záväzky 2 364 €. 2025: vlastné imanie 59 271 €, dlhodobé záväzky 388 €, krátkodobé záväzky 2 262 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 230 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 20 820 €. 2022: vlastné imanie 20 055 €, dlhodobé záväzky 126 €, krátkodobé záväzky 20 011 €. 2023: vlastné imanie 41 569 €, dlhodobé záväzky 211 €, krátkodobé záväzky 30 171 €. 2024: vlastné imanie 48 850 €, dlhodobé záväzky 299 €, krátkodobé záväzky 2 364 €. 2025: vlastné imanie 59 271 €, dlhodobé záväzky 388 €, krátkodobé záväzky 2 262 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 230 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 20 820 €. 2022: vlastné imanie 20 055 €, dlhodobé záväzky 126 €, krátkodobé záväzky 20 011 €. 2023: vlastné imanie 41 569 €, dlhodobé záväzky 211 €, krátkodobé záväzky 30 171 €. 2024: vlastné imanie 48 850 €, dlhodobé záväzky 299 €, krátkodobé záväzky 2 364 €. 2025: vlastné imanie 59 271 €, dlhodobé záväzky 388 €, krátkodobé záväzky 2 262 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 191 €. 2022: daň z príjmu 4 372 €. 2023: daň z príjmu 6 124 €. 2024: daň z príjmu 2 056 €. 2025: daň z príjmu 1 247 €.10 tis.5 tis.01,2 tis.4,4 tis.6,1 tis.2,1 tis.1,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 191 €. 2022: daň z príjmu 4 372 €. 2023: daň z príjmu 6 124 €. 2024: daň z príjmu 2 056 €. 2025: daň z príjmu 1 247 €.10 tis.5 tis.01,2 tis.4,4 tis.6,1 tis.2,1 tis.1,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 191 €. 2022: daň z príjmu 4 372 €. 2023: daň z príjmu 6 124 €. 2024: daň z príjmu 2 056 €. 2025: daň z príjmu 1 247 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby40,2 tis.75,9 tis.80,5 tis.65,8 tis.66,8 tis.
Výsledok hospodárenia6,5 tis.8,8 tis.21,5 tis.7,3 tis.10,4 tis.
Aktíva32,1 tis.40,2 tis.72 tis.51,5 tis.61,9 tis.
Vlastné imanie11,2 tis.20,1 tis.41,6 tis.48,9 tis.59,3 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.4,4 tis.6,1 tis.2,1 tis.1,2 tis.
Zadlženosť65,0 %50,1 %42,2 %5,2 %4,3 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
66,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
61,9 tis.
Vlastné imanie
59,3 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
4,3 %

2024

Tržby
65,8 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
51,5 tis.
Vlastné imanie
48,9 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
5,2 %

2023

Tržby
80,5 tis.
Výsledok hospodárenia
21,5 tis.
Aktíva
72 tis.
Vlastné imanie
41,6 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
42,2 %

2022

Tržby
75,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
40,2 tis.
Vlastné imanie
20,1 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
50,1 %

2021

Tržby
40,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6,5 tis.
Aktíva
32,1 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
65,0 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API