Súhrn
- Vznik
- 09. 12. 20205 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 354 525 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JIL Gastro, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53398084
- daňové identifikačné číslo
- 2121379854
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121379854
- Sídlo
- Pri Vápenickom potoku 8837/80, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Záhorská Bystricaokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 12. 2020
- V registri
- 5 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 149279/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 15052657
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 12. 2020 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 09. 12. 2020 | — |
| reklamné a marketingové služby | 09. 12. 2020 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 09. 12. 2020 | — |
| vedenie účtovníctva | 09. 12. 2020 | — |
| administratívne služby | 09. 12. 2020 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 12. 2020 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 09. 12. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121379854 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 20. 09. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121379854 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲39 % na 18 467 € a znížila tržby o ▼13 % na 354,5 tisíc eur.
Tržby
354 525 €
▼ 13,0 %Výsledok hospodárenia
18 467 €
▲ 38,7 %Aktíva
142 565 €
▲ 139,6 %Vlastné imanie
−6 154 €
▲ 75,0 %Zadlženosť
104,3 %
Hrubá marža
5,9 %
Čistá marža
5,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 112,6 tis. | 218,8 tis. | 334,4 tis. | 407,5 tis. | 354,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,3 tis. | −38,3 tis. | −2 tis. | 13,3 tis. | 18,5 tis. |
| Aktíva | 17 tis. | 19,8 tis. | 28,9 tis. | 59,5 tis. | 142,6 tis. |
| Vlastné imanie | 2,4 tis. | −35,9 tis. | −37,9 tis. | −24,6 tis. | −6,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 2,2 tis. | 2,4 tis. |
| Zadlženosť | 85,9 % | 281,8 % | 231,3 % | 141,4 % | 104,3 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 354,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,5 tis.
- Aktíva
- 142,6 tis.
- Vlastné imanie
- −6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 104,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 407,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,3 tis.
- Aktíva
- 59,5 tis.
- Vlastné imanie
- −24,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 141,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 334,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2 tis.
- Aktíva
- 28,9 tis.
- Vlastné imanie
- −37,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 231,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 218,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −38,3 tis.
- Aktíva
- 19,8 tis.
- Vlastné imanie
- −35,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 281,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 112,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 17 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.