Súhrn
- Vznik
- 10. 11. 20205 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 158 184 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Furt 5,0, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53397690
- daňové identifikačné číslo
- 2121387004
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- SNP 1372, 03901 Turčianske Teplice, Slovenská republika
- Územie
- Turčianske Tepliceokres Turčianske TepliceŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 11. 2020
- V registri
- 5 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 89349/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14974485
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 11. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 10. 11. 2020 | — |
| Vedenie účtovníctva | 10. 11. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 11. 2020 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 10. 11. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 11. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 10. 11. 2020 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 10. 11. 2020 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 10. 11. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 11. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 11. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121387004 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 08. 05. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 zvýšila zisk o ▲8 % na 2 092 € a znížila tržby o ▼13 % na 158,2 tisíc eur.
Tržby
158 184 €
▼ 12,8 %Výsledok hospodárenia
2 092 €
▲ 8,2 %Aktíva
68 955 €
▲ 122,4 %Vlastné imanie
29 790 €
▲ 7,6 %Zadlženosť
56,8 %
Hrubá marža
1,7 %
Čistá marža
1,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 11/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 92,6 tis. | 181,4 tis. | 158,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −146 | 910 | 1,9 tis. | 2,1 tis. |
| Aktíva | 25 tis. | 40 tis. | 31 tis. | 69 tis. |
| Vlastné imanie | 24,9 tis. | 25,8 tis. | 27,7 tis. | 29,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 242 | 514 | 556 |
| Zadlženosť | 0,4 % | 35,6 % | 10,7 % | 56,8 % |
2023
- Tržby
- 158,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 69 tis.
- Vlastné imanie
- 29,8 tis.
- Daň z príjmu
- 556
- Zadlženosť
- 56,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 181,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 31 tis.
- Vlastné imanie
- 27,7 tis.
- Daň z príjmu
- 514
- Zadlženosť
- 10,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 92,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 910
- Aktíva
- 40 tis.
- Vlastné imanie
- 25,8 tis.
- Daň z príjmu
- 242
- Zadlženosť
- 35,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
11/2020 — 12/2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −146
- Aktíva
- 25 tis.
- Vlastné imanie
- 24,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.