prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

Kalafut s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53377770aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 10. 20206 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kalafut s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53377770
daňové identifikačné číslo
2121350748
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121350748
Sídlo
546, 053 23 Rudňany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 10. 2020
V registri
6 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50104/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14944240
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba potravinárskych výrobkov24. 10. 2020—
Výroba nápojov24. 10. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 10. 2020—
Výroba pekárskych a cukrárenských výrobkov18. 08. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121350748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121350748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121350748IČ DPH SK2121350748Obdobia daňových registráciíDIČ 2121350748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121350748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121350748IČ DPH SK2121350748Obdobia daňových registráciíDIČ 2121350748: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121350748: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121350748IČ DPH SK2121350748
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212135074811. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2022
daňové identifikačné číslo212135074810. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 1 213 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

1 213 €

▲ 112,9 %

Aktíva

10 702 €

▼ 71,9 %

Vlastné imanie

6 837 €

▼ 49,1 %

Zadlženosť

36,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 73 318 €. 2022: tržby 67 195 €. 2023: tržby 29 953 €. 2024: tržby 7 358 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.073,3 tis.67,2 tis.30 tis.7,4 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 73 318 €. 2022: tržby 67 195 €. 2023: tržby 29 953 €. 2024: tržby 7 358 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.073,3 tis.67,2 tis.30 tis.7,4 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 73 318 €. 2022: tržby 67 195 €. 2023: tržby 29 953 €. 2024: tržby 7 358 €. 2025: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −27 163 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 850 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 765 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 400 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 213 €.2 tis.0−50 tis.−27,2 tis.−17,9 tis.−18,8 tis.−9,4 tis.+1,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −27 163 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 850 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 765 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 400 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 213 €.2 tis.0−50 tis.−27,2 tis.−17,9 tis.−18,8 tis.−9,4 tis.+1,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −27 163 €. 2022: výsledok hospodárenia −17 850 €. 2023: výsledok hospodárenia −18 765 €. 2024: výsledok hospodárenia −9 400 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 213 €.2 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 18 606 €, vlastné imanie 13 201 €. 2022: aktíva 49 477 €, vlastné imanie 6 078 €. 2023: aktíva 29 095 €, vlastné imanie −12 687 €. 2024: aktíva 38 018 €, vlastné imanie 13 439 €. 2025: aktíva 10 702 €, vlastné imanie 6 837 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 18 606 €, vlastné imanie 13 201 €. 2022: aktíva 49 477 €, vlastné imanie 6 078 €. 2023: aktíva 29 095 €, vlastné imanie −12 687 €. 2024: aktíva 38 018 €, vlastné imanie 13 439 €. 2025: aktíva 10 702 €, vlastné imanie 6 837 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 18 606 €, vlastné imanie 13 201 €. 2022: aktíva 49 477 €, vlastné imanie 6 078 €. 2023: aktíva 29 095 €, vlastné imanie −12 687 €. 2024: aktíva 38 018 €, vlastné imanie 13 439 €. 2025: aktíva 10 702 €, vlastné imanie 6 837 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 694 €, zásoby 0 €, pohľadávky 791 €, finančné účty 6 121 €. 2022: dlhodobý majetok 33 791 €, zásoby 4 140 €, pohľadávky −154 €, finančné účty 11 700 €. 2023: dlhodobý majetok 24 219 €, zásoby 466 €, pohľadávky 682 €, finančné účty 3 728 €. 2024: dlhodobý majetok 14 647 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 035 €, finančné účty 6 336 €. 2025: dlhodobý majetok 4 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 302 €.50 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 694 €, zásoby 0 €, pohľadávky 791 €, finančné účty 6 121 €. 2022: dlhodobý majetok 33 791 €, zásoby 4 140 €, pohľadávky −154 €, finančné účty 11 700 €. 2023: dlhodobý majetok 24 219 €, zásoby 466 €, pohľadávky 682 €, finančné účty 3 728 €. 2024: dlhodobý majetok 14 647 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 035 €, finančné účty 6 336 €. 2025: dlhodobý majetok 4 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 302 €.50 tis.0−20020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 694 €, zásoby 0 €, pohľadávky 791 €, finančné účty 6 121 €. 2022: dlhodobý majetok 33 791 €, zásoby 4 140 €, pohľadávky −154 €, finančné účty 11 700 €. 2023: dlhodobý majetok 24 219 €, zásoby 466 €, pohľadávky 682 €, finančné účty 3 728 €. 2024: dlhodobý majetok 14 647 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 035 €, finančné účty 6 336 €. 2025: dlhodobý majetok 4 400 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 302 €.50 tis.0−20020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 201 €, dlhodobé záväzky 131 €, krátkodobé záväzky 5 274 €. 2022: vlastné imanie 6 078 €, dlhodobé záväzky 30 670 €, krátkodobé záväzky 12 729 €. 2023: vlastné imanie −12 687 €, dlhodobé záväzky 27 056 €, krátkodobé záväzky 14 726 €. 2024: vlastné imanie 13 439 €, dlhodobé záväzky 23 116 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2025: vlastné imanie 6 837 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 3 798 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 201 €, dlhodobé záväzky 131 €, krátkodobé záväzky 5 274 €. 2022: vlastné imanie 6 078 €, dlhodobé záväzky 30 670 €, krátkodobé záväzky 12 729 €. 2023: vlastné imanie −12 687 €, dlhodobé záväzky 27 056 €, krátkodobé záväzky 14 726 €. 2024: vlastné imanie 13 439 €, dlhodobé záväzky 23 116 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2025: vlastné imanie 6 837 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 3 798 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 201 €, dlhodobé záväzky 131 €, krátkodobé záväzky 5 274 €. 2022: vlastné imanie 6 078 €, dlhodobé záväzky 30 670 €, krátkodobé záväzky 12 729 €. 2023: vlastné imanie −12 687 €, dlhodobé záväzky 27 056 €, krátkodobé záväzky 14 726 €. 2024: vlastné imanie 13 439 €, dlhodobé záväzky 23 116 €, krátkodobé záväzky 1 463 €. 2025: vlastné imanie 6 837 €, dlhodobé záväzky 67 €, krátkodobé záväzky 3 798 €.50 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby73,3 tis.67,2 tis.30 tis.7,4 tis.0
Výsledok hospodárenia−27,2 tis.−17,9 tis.−18,8 tis.−9,4 tis.1,2 tis.
Aktíva18,6 tis.49,5 tis.29,1 tis.38 tis.10,7 tis.
Vlastné imanie13,2 tis.6,1 tis.−12,7 tis.13,4 tis.6,8 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť29,0 %87,7 %143,6 %64,7 %36,1 %

aj 10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
10,7 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
36,1 %

2024

Tržby
7,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,4 tis.
Aktíva
38 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
64,7 %

2023

Tržby
30 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,8 tis.
Aktíva
29,1 tis.
Vlastné imanie
−12,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,6 %

2022

Tržby
67,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,9 tis.
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,7 %

2021

Tržby
73,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,2 tis.
Aktíva
18,6 tis.
Vlastné imanie
13,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
29,0 %

aj 10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API