Súhrn
- Vznik
- 07. 10. 20206 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 88 090 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Martina Ciliková, advokátka s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53358473
- daňové identifikačné číslo
- 2121338351
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121338351
- Sídlo
- Sídlisko Rimava 1060/5, 97901 Rimavská Sobota, Slovenská republika
- Územie
- Rimavská Sobotaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 10. 2020
- V registri
- 6 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39800/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14905087
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 07. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121338351 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121338351 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲86 % na 33 089 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 88,1 tisíc eur.
Tržby
88 090 €
▲ 8,8 %Výsledok hospodárenia
33 089 €
▲ 86,0 %Aktíva
150 049 €
▲ 19,2 %Vlastné imanie
124 945 €
▲ 36,0 %Zadlženosť
16,7 %
Hrubá marža
42,4 %
Čistá marža
37,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 79,5 tis. | 60,2 tis. | 77,5 tis. | 81 tis. | 88,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 46,7 tis. | −18,6 tis. | 30,5 tis. | 17,8 tis. | 33,1 tis. |
| Aktíva | 78,9 tis. | 45,4 tis. | 113,8 tis. | 125,9 tis. | 150 tis. |
| Vlastné imanie | 62,1 tis. | 43,6 tis. | 74,1 tis. | 91,9 tis. | 124,9 tis. |
| Daň z príjmu | 12,6 tis. | 0 | 4,4 tis. | 5,5 tis. | 4,3 tis. |
| Zadlženosť | 21,3 % | 4,1 % | 34,9 % | 27,0 % | 16,7 % |
aj 10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 88,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,1 tis.
- Aktíva
- 150 tis.
- Vlastné imanie
- 124,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 16,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 81 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,8 tis.
- Aktíva
- 125,9 tis.
- Vlastné imanie
- 91,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 27,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 77,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 30,5 tis.
- Aktíva
- 113,8 tis.
- Vlastné imanie
- 74,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 34,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 60,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,6 tis.
- Aktíva
- 45,4 tis.
- Vlastné imanie
- 43,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 79,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 46,7 tis.
- Aktíva
- 78,9 tis.
- Vlastné imanie
- 62,1 tis.
- Daň z príjmu
- 12,6 tis.
- Zadlženosť
- 21,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.