Súhrn
- Vznik
- 13. 10. 20206 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 303 046 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Prukon s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53346653
- daňové identifikačné číslo
- 2121343235
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121343235
- Sídlo
- Tatranská 1064/9, 064 01 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 10. 2020
- V registri
- 6 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 41092/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14919944
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prekladateľské a tlmočnícke služby: anglický jazyk | 13. 10. 2020 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 13. 10. 2020 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 13. 10. 2020 | — |
| Odevná výroba | 13. 10. 2020 | — |
| Textilná výroba | 13. 10. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 10. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 10. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 10. 2020 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 10. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 10. 2020 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 13. 10. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 13. 10. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121343235 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2121343235 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 zvýšila zisk o ▲1 111 % na 74 008 € a zvýšila tržby o ▲2 880 % na 303 tisíc eur.
Tržby
303 046 €
▲ 2 880,1 %Výsledok hospodárenia
74 008 €
▲ 1 111,1 %Aktíva
149 536 €
▲ 1 126,8 %Vlastné imanie
85 120 €
▲ 666,1 %Zadlženosť
43,1 %
Hrubá marža
31,2 %
Čistá marža
24,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 10/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 10,2 tis. | 303 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,1 tis. | 74 tis. |
| Aktíva | 12,2 tis. | 149,5 tis. |
| Vlastné imanie | 11,1 tis. | 85,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 20,5 tis. |
| Zadlženosť | 8,8 % | 43,1 % |
2021
- Tržby
- 303 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 74 tis.
- Aktíva
- 149,5 tis.
- Vlastné imanie
- 85,1 tis.
- Daň z príjmu
- 20,5 tis.
- Zadlženosť
- 43,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
10/2020 — 12/2020
- Tržby
- 10,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,1 tis.
- Aktíva
- 12,2 tis.
- Vlastné imanie
- 11,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 8,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.