Súhrn
- Vznik
- 08. 10. 20206 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 487 511 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- bakatuke s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53344146
- daňové identifikačné číslo
- 2121341090
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121341090
- Sídlo
- Čučmianska dlhá 1517/26, 048 01 Rožňava, Slovenská republika
- Územie
- Rožňavaokres RožňavaKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 10. 2020
- V registri
- 6 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49995/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14909658
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 10. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 08. 10. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 10. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 08. 10. 2020 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 08. 10. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 08. 10. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 08. 10. 2020 | — |
| Finančný lízing | 08. 10. 2020 | — |
| Administratívne služby | 08. 10. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 08. 10. 2020 | — |
| Výroba nápojov | 08. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121341090 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121341090 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼44 % na 13 975 € a znížila tržby o ▼20 % na 487,5 tisíc eur.
Tržby
487 511 €
▼ 20,0 %Výsledok hospodárenia
13 975 €
▼ 43,9 %Aktíva
628 632 €
▲ 81,0 %Vlastné imanie
129 645 €
▲ 12,1 %Zadlženosť
79,4 %
Hrubá marža
3,7 %
Čistá marža
2,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 143,8 tis. | 326,2 tis. | 653 tis. | 609 tis. | 487,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −27 tis. | 44 tis. | 113,4 tis. | 24,9 tis. | 14 tis. |
| Aktíva | 17,5 tis. | 79,9 tis. | 286,4 tis. | 347,4 tis. | 628,6 tis. |
| Vlastné imanie | −66,7 tis. | −22,7 tis. | 90,8 tis. | 115,7 tis. | 129,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 2,2 tis. | 17,8 tis. | 3,9 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 480,3 % | 128,4 % | 68,3 % | 66,7 % | 79,4 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 487,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14 tis.
- Aktíva
- 628,6 tis.
- Vlastné imanie
- 129,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 79,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 609 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 24,9 tis.
- Aktíva
- 347,4 tis.
- Vlastné imanie
- 115,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 66,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 653 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 113,4 tis.
- Aktíva
- 286,4 tis.
- Vlastné imanie
- 90,8 tis.
- Daň z príjmu
- 17,8 tis.
- Zadlženosť
- 68,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 326,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 44 tis.
- Aktíva
- 79,9 tis.
- Vlastné imanie
- −22,7 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 128,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 143,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27 tis.
- Aktíva
- 17,5 tis.
- Vlastné imanie
- −66,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 480,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.