prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

DARIVČÁK TOUR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53343671aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 11. 20206 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
580 837 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DARIVČÁK TOUR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53343671
daňové identifikačné číslo
2121358668
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121358668
Sídlo
Brigádnicka 1, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 11. 2020
V registri
6 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 50186/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14966348
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 11. 2020—
údržba vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 11. 2020—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby,04. 11. 2020—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 11. 2020—
prenájom hnuteľných vecí04. 11. 2020—
čistiace a upratovacie služby04. 11. 2020—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí04. 11. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121358668: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121358668: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121358668IČ DPH SK2121358668Obdobia daňových registráciíDIČ 2121358668: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121358668: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121358668IČ DPH SK2121358668Obdobia daňových registráciíDIČ 2121358668: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121358668: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121358668IČ DPH SK2121358668
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212135866811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2021
daňové identifikačné číslo212135866810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 14. 02. 2026, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 32 970 € a tržby bez zmeny na 580,8 tisíc eur.

Tržby

580 837 €

▲ 0,1 %

Výsledok hospodárenia

32 970 €

▲ 3 246,0 %

Aktíva

319 133 €

▲ 22,1 %

Vlastné imanie

50 523 €

▲ 187,8 %

Zadlženosť

84,2 %

Hrubá marža

6,4 %

Čistá marža

5,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 65 526 €. 2022: tržby 294 757 €. 2023: tržby 455 707 €. 2024: tržby 580 393 €. 2025: tržby 580 837 €.1 mil.500 tis.065,5 tis.294,8 tis.455,7 tis.580,4 tis.580,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 65 526 €. 2022: tržby 294 757 €. 2023: tržby 455 707 €. 2024: tržby 580 393 €. 2025: tržby 580 837 €.1 mil.500 tis.065,5 tis.294,8 tis.455,7 tis.580,4 tis.580,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 65 526 €. 2022: tržby 294 757 €. 2023: tržby 455 707 €. 2024: tržby 580 393 €. 2025: tržby 580 837 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 552 €. 2022: výsledok hospodárenia −59 398 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 601 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 048 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 970 €.50 tis.0−100 tis.−5,6 tis.−59,4 tis.+3,6 tis.−1 tis.+33 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 552 €. 2022: výsledok hospodárenia −59 398 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 601 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 048 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 970 €.50 tis.0−100 tis.−5,6 tis.−59,4 tis.+3,6 tis.−1 tis.+33 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 552 €. 2022: výsledok hospodárenia −59 398 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 601 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 048 €. 2025: výsledok hospodárenia 32 970 €.50 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 60 799 €, vlastné imanie 9 448 €. 2022: aktíva 145 929 €, vlastné imanie −49 950 €. 2023: aktíva 285 142 €, vlastné imanie 18 601 €. 2024: aktíva 261 293 €, vlastné imanie 17 553 €. 2025: aktíva 319 133 €, vlastné imanie 50 523 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 60 799 €, vlastné imanie 9 448 €. 2022: aktíva 145 929 €, vlastné imanie −49 950 €. 2023: aktíva 285 142 €, vlastné imanie 18 601 €. 2024: aktíva 261 293 €, vlastné imanie 17 553 €. 2025: aktíva 319 133 €, vlastné imanie 50 523 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 60 799 €, vlastné imanie 9 448 €. 2022: aktíva 145 929 €, vlastné imanie −49 950 €. 2023: aktíva 285 142 €, vlastné imanie 18 601 €. 2024: aktíva 261 293 €, vlastné imanie 17 553 €. 2025: aktíva 319 133 €, vlastné imanie 50 523 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 969 €, zásoby 4 709 €, pohľadávky 6 505 €, finančné účty 39 616 €. 2022: dlhodobý majetok 39 109 €, zásoby 11 542 €, pohľadávky 35 346 €, finančné účty 59 932 €. 2023: dlhodobý majetok 29 952 €, zásoby 12 484 €, pohľadávky 145 044 €, finančné účty 97 662 €. 2024: dlhodobý majetok 26 176 €, zásoby 26 663 €, pohľadávky 119 561 €, finančné účty 88 893 €. 2025: dlhodobý majetok 19 362 €, zásoby 38 497 €, pohľadávky 120 369 €, finančné účty 140 905 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 969 €, zásoby 4 709 €, pohľadávky 6 505 €, finančné účty 39 616 €. 2022: dlhodobý majetok 39 109 €, zásoby 11 542 €, pohľadávky 35 346 €, finančné účty 59 932 €. 2023: dlhodobý majetok 29 952 €, zásoby 12 484 €, pohľadávky 145 044 €, finančné účty 97 662 €. 2024: dlhodobý majetok 26 176 €, zásoby 26 663 €, pohľadávky 119 561 €, finančné účty 88 893 €. 2025: dlhodobý majetok 19 362 €, zásoby 38 497 €, pohľadávky 120 369 €, finančné účty 140 905 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 969 €, zásoby 4 709 €, pohľadávky 6 505 €, finančné účty 39 616 €. 2022: dlhodobý majetok 39 109 €, zásoby 11 542 €, pohľadávky 35 346 €, finančné účty 59 932 €. 2023: dlhodobý majetok 29 952 €, zásoby 12 484 €, pohľadávky 145 044 €, finančné účty 97 662 €. 2024: dlhodobý majetok 26 176 €, zásoby 26 663 €, pohľadávky 119 561 €, finančné účty 88 893 €. 2025: dlhodobý majetok 19 362 €, zásoby 38 497 €, pohľadávky 120 369 €, finančné účty 140 905 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 448 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 51 328 €. 2022: vlastné imanie −49 950 €, dlhodobé záväzky 19 046 €, krátkodobé záväzky 176 833 €. 2023: vlastné imanie 18 601 €, dlhodobé záväzky 17 738 €, krátkodobé záväzky 248 803 €. 2024: vlastné imanie 17 553 €, dlhodobé záväzky 10 977 €, krátkodobé záväzky 232 763 €. 2025: vlastné imanie 50 523 €, dlhodobé záväzky 9 292 €, krátkodobé záväzky 259 318 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 448 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 51 328 €. 2022: vlastné imanie −49 950 €, dlhodobé záväzky 19 046 €, krátkodobé záväzky 176 833 €. 2023: vlastné imanie 18 601 €, dlhodobé záväzky 17 738 €, krátkodobé záväzky 248 803 €. 2024: vlastné imanie 17 553 €, dlhodobé záväzky 10 977 €, krátkodobé záväzky 232 763 €. 2025: vlastné imanie 50 523 €, dlhodobé záväzky 9 292 €, krátkodobé záväzky 259 318 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 448 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 51 328 €. 2022: vlastné imanie −49 950 €, dlhodobé záväzky 19 046 €, krátkodobé záväzky 176 833 €. 2023: vlastné imanie 18 601 €, dlhodobé záväzky 17 738 €, krátkodobé záväzky 248 803 €. 2024: vlastné imanie 17 553 €, dlhodobé záväzky 10 977 €, krátkodobé záväzky 232 763 €. 2025: vlastné imanie 50 523 €, dlhodobé záväzky 9 292 €, krátkodobé záväzky 259 318 €.500 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 6 675 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 4 004 €.10 tis.5 tis.0006,7 tis.3,8 tis.4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 6 675 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 4 004 €.10 tis.5 tis.0006,7 tis.3,8 tis.4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 6 675 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 4 004 €.10 tis.5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby65,5 tis.294,8 tis.455,7 tis.580,4 tis.580,8 tis.
Výsledok hospodárenia−5,6 tis.−59,4 tis.3,6 tis.−1 tis.33 tis.
Aktíva60,8 tis.145,9 tis.285,1 tis.261,3 tis.319,1 tis.
Vlastné imanie9,4 tis.−50 tis.18,6 tis.17,6 tis.50,5 tis.
Daň z príjmu006,7 tis.3,8 tis.4 tis.
Zadlženosť84,5 %134,2 %93,5 %93,3 %84,2 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
580,8 tis.
Výsledok hospodárenia
33 tis.
Aktíva
319,1 tis.
Vlastné imanie
50,5 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
84,2 %

2024

Tržby
580,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
261,3 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
93,3 %

2023

Tržby
455,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
285,1 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
6,7 tis.
Zadlženosť
93,5 %

2022

Tržby
294,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−59,4 tis.
Aktíva
145,9 tis.
Vlastné imanie
−50 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,2 %

2021

Tržby
65,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,6 tis.
Aktíva
60,8 tis.
Vlastné imanie
9,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
84,5 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API