Súhrn
- Vznik
- 07. 10. 20206 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 107 284 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MPB&spol. s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53329724
- daňové identifikačné číslo
- 2121344929
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121344929
- Sídlo
- Martina Martinčeka 4701/2, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
- Územie
- Liptovský Mikulášokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 10. 2020
- V registri
- 6 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75721/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14909047
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 10. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 07. 10. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 10. 2020 | — |
| Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 10. 2020 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 07. 10. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 07. 10. 2020 | — |
| Administratívne služby | 07. 10. 2020 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 07. 10. 2020 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 07. 10. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 07. 10. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 10. 2020 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 07. 10. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 07. 10. 2020 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 07. 10. 2020 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 10. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 07. 10. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 07. 10. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 07. 10. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121344929 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 21. 12. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121344929 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −4 700 € a znížila tržby o ▼12 % na 107,3 tisíc eur.
Tržby
107 284 €
▼ 12,1 %Výsledok hospodárenia
−4 700 €
▼ 138,8 %Aktíva
59 732 €
▼ 64,6 %Vlastné imanie
17 464 €
▼ 67,4 %Zadlženosť
70,8 %
Hrubá marža
−3,5 %
Čistá marža
−4,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 95,7 tis. | 118,6 tis. | 59,6 tis. | 122,1 tis. | 107,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | 23,8 tis. | 4,3 tis. | 12,1 tis. | −4,7 tis. |
| Aktíva | 46,9 tis. | 147,3 tis. | 159,1 tis. | 168,6 tis. | 59,7 tis. |
| Vlastné imanie | 13,4 tis. | 37,2 tis. | 41,5 tis. | 53,6 tis. | 17,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 960 |
| Zadlženosť | 71,5 % | 74,7 % | 73,9 % | 68,2 % | 70,8 % |
aj 10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 107,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,7 tis.
- Aktíva
- 59,7 tis.
- Vlastné imanie
- 17,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 70,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 122,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,1 tis.
- Aktíva
- 168,6 tis.
- Vlastné imanie
- 53,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 68,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 59,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 159,1 tis.
- Vlastné imanie
- 41,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 73,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 118,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,8 tis.
- Aktíva
- 147,3 tis.
- Vlastné imanie
- 37,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 95,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 46,9 tis.
- Vlastné imanie
- 13,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 10/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).