prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

LUNTER Properties, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53306490aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 09. 20206 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
96 460 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LUNTER Properties, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53306490
daňové identifikačné číslo
2121327659
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121327659
Sídlo
Telgárt 494, 97673 Telgárt, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 09. 2020
V registri
6 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39653/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14877107
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá19. 09. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve19. 09. 2020—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve19. 09. 2020—
Výroba potravinárskych výrobkov19. 09. 2020—
Odevná výroba19. 09. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba19. 09. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva19. 09. 2020—
Výroba bižutérie a suvenírov19. 09. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 09. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 09. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 09. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 09. 2020—
Kúpa tovar na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 09. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností19. 09. 2020—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok19. 09. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 09. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 09. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 09. 2020—
Faktoring a forfaiting19. 09. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 09. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností19. 09. 2020—
Vedenie účtovníctva19. 09. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 09. 2020—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied19. 09. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 09. 2020—
Dizajnérske činnosti19. 09. 2020—
Fotografické služby19. 09. 2020—
Služby požičovní19. 09. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí19. 09. 2020—
Informačná činnosť19. 09. 2020—
Čistiace a upratovacie služby19. 09. 2020—
Administratívne služby19. 09. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 09. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 09. 2020—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne19. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121327659: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121327659: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121327659IČ DPH SK2121327659Obdobia daňových registráciíDIČ 2121327659: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121327659: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121327659IČ DPH SK2121327659Obdobia daňových registráciíDIČ 2121327659: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121327659: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121327659IČ DPH SK2121327659
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212132765911. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 10. 2020
daňové identifikačné číslo212132765910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲180 % na 33 378 € a zvýšila tržby o ▲48 % na 96,5 tisíc eur.

Tržby

96 460 €

▲ 48,2 %

Výsledok hospodárenia

33 378 €

▲ 180,5 %

Aktíva

285 525 €

▼ 10,8 %

Vlastné imanie

−28 874 €

▲ 53,6 %

Zadlženosť

110,1 %

Hrubá marža

35,6 %

Čistá marža

34,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 6 607 €. 2022: tržby 2 767 €. 2023: tržby 24 285 €. 2024: tržby 65 099 €. 2025: tržby 96 460 €.100 tis.50 tis.06,6 tis.2,8 tis.24,3 tis.65,1 tis.96,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 607 €. 2022: tržby 2 767 €. 2023: tržby 24 285 €. 2024: tržby 65 099 €. 2025: tržby 96 460 €.100 tis.50 tis.06,6 tis.2,8 tis.24,3 tis.65,1 tis.96,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 6 607 €. 2022: tržby 2 767 €. 2023: tržby 24 285 €. 2024: tržby 65 099 €. 2025: tržby 96 460 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 209 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 015 €. 2023: výsledok hospodárenia −26 154 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 900 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 378 €.50 tis.0−50 tis.−3,2 tis.−39 tis.−26,2 tis.+11,9 tis.+33,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 209 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 015 €. 2023: výsledok hospodárenia −26 154 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 900 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 378 €.50 tis.0−50 tis.−3,2 tis.−39 tis.−26,2 tis.+11,9 tis.+33,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −3 209 €. 2022: výsledok hospodárenia −39 015 €. 2023: výsledok hospodárenia −26 154 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 900 €. 2025: výsledok hospodárenia 33 378 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 233 094 €, vlastné imanie −5 757 €. 2022: aktíva 310 538 €, vlastné imanie −44 772 €. 2023: aktíva 300 064 €, vlastné imanie −74 152 €. 2024: aktíva 320 260 €, vlastné imanie −62 251 €. 2025: aktíva 285 525 €, vlastné imanie −28 874 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 233 094 €, vlastné imanie −5 757 €. 2022: aktíva 310 538 €, vlastné imanie −44 772 €. 2023: aktíva 300 064 €, vlastné imanie −74 152 €. 2024: aktíva 320 260 €, vlastné imanie −62 251 €. 2025: aktíva 285 525 €, vlastné imanie −28 874 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 233 094 €, vlastné imanie −5 757 €. 2022: aktíva 310 538 €, vlastné imanie −44 772 €. 2023: aktíva 300 064 €, vlastné imanie −74 152 €. 2024: aktíva 320 260 €, vlastné imanie −62 251 €. 2025: aktíva 285 525 €, vlastné imanie −28 874 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 213 108 €, zásoby 0 €, pohľadávky 262 €, finančné účty 19 724 €. 2022: dlhodobý majetok 271 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 999 €, finančné účty 31 742 €. 2023: dlhodobý majetok 281 092 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 398 €, finančné účty 8 574 €. 2024: dlhodobý majetok 288 315 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 274 €, finančné účty 23 671 €. 2025: dlhodobý majetok 271 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 148 €, finančné účty 6 180 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 213 108 €, zásoby 0 €, pohľadávky 262 €, finančné účty 19 724 €. 2022: dlhodobý majetok 271 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 999 €, finančné účty 31 742 €. 2023: dlhodobý majetok 281 092 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 398 €, finančné účty 8 574 €. 2024: dlhodobý majetok 288 315 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 274 €, finančné účty 23 671 €. 2025: dlhodobý majetok 271 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 148 €, finančné účty 6 180 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 213 108 €, zásoby 0 €, pohľadávky 262 €, finančné účty 19 724 €. 2022: dlhodobý majetok 271 797 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 999 €, finančné účty 31 742 €. 2023: dlhodobý majetok 281 092 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 398 €, finančné účty 8 574 €. 2024: dlhodobý majetok 288 315 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 274 €, finančné účty 23 671 €. 2025: dlhodobý majetok 271 197 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 148 €, finančné účty 6 180 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 238 851 €. 2022: vlastné imanie −44 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 355 310 €. 2023: vlastné imanie −74 152 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 374 216 €. 2024: vlastné imanie −62 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 511 €. 2025: vlastné imanie −28 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 314 399 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 238 851 €. 2022: vlastné imanie −44 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 355 310 €. 2023: vlastné imanie −74 152 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 374 216 €. 2024: vlastné imanie −62 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 511 €. 2025: vlastné imanie −28 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 314 399 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 238 851 €. 2022: vlastné imanie −44 772 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 355 310 €. 2023: vlastné imanie −74 152 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 374 216 €. 2024: vlastné imanie −62 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 511 €. 2025: vlastné imanie −28 874 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 314 399 €.500 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 88 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000880096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 88 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000880096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 88 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000880096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,6 tis.2,8 tis.24,3 tis.65,1 tis.96,5 tis.
Výsledok hospodárenia−3,2 tis.−39 tis.−26,2 tis.11,9 tis.33,4 tis.
Aktíva233,1 tis.310,5 tis.300,1 tis.320,3 tis.285,5 tis.
Vlastné imanie−5,8 tis.−44,8 tis.−74,2 tis.−62,3 tis.−28,9 tis.
Daň z príjmu8800960960
Zadlženosť102,5 %114,4 %124,7 %119,4 %110,1 %

aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
96,5 tis.
Výsledok hospodárenia
33,4 tis.
Aktíva
285,5 tis.
Vlastné imanie
−28,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
110,1 %

2024

Tržby
65,1 tis.
Výsledok hospodárenia
11,9 tis.
Aktíva
320,3 tis.
Vlastné imanie
−62,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
119,4 %

2023

Tržby
24,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,2 tis.
Aktíva
300,1 tis.
Vlastné imanie
−74,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
124,7 %

2022

Tržby
2,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−39 tis.
Aktíva
310,5 tis.
Vlastné imanie
−44,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,4 %

2021

Tržby
6,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,2 tis.
Aktíva
233,1 tis.
Vlastné imanie
−5,8 tis.
Daň z príjmu
88
Zadlženosť
102,5 %

aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API