prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Tanatos, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53299299aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 09. 20206 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
2 283 730 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Tanatos, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53299299
daňové identifikačné číslo
2121325030
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bukureštská 2558/29, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 09. 2020
V registri
6 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49826/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14873080
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vy´roba potravinárskych vy´robkov15. 09. 2020—
Textilná vy´roba15. 09. 2020—
Odevná vy´roba15. 09. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien15. 09. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby15. 09. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov15. 09. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, vy´roby15. 09. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iny´m prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 09. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 09. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave15. 09. 2020—
Poskytovanie služieb ry´chleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu15. 09. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojeny´ s poskytovaním iny´ch než základny´ch služieb spojeny´ch s prenájmom15. 09. 2020—
Činnosť podnikateľsky´ch, organizačny´ch a ekonomicky´ch poradcov15. 09. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky15. 09. 2020—
Prenájom hnuteľny´ch vecí15. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121325030: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121325030Obdobia daňových registráciíDIČ 2121325030: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121325030Obdobia daňových registráciíDIČ 2121325030: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121325030
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212132503010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲89 % na 5 475 € a zvýšila tržby o ▲45 % na 2,28 mil. €.

Tržby

2 283 730 €

▲ 45,1 %

Výsledok hospodárenia

5 475 €

▲ 88,6 %

Aktíva

29 323 €

▼ 84,9 %

Vlastné imanie

25 483 €

▲ 408,8 %

Zadlženosť

13,1 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby09/2020 — 12/2020: tržby 4 672 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 573 517 €. 2024: tržby 2 283 730 €.2,5 mil.1,25 mil.04,7 tis.001,57 mil.2,28 mil.09/2020 — 12/20202021202220232024Tržby09/2020 — 12/2020: tržby 4 672 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 573 517 €. 2024: tržby 2 283 730 €.2,5 mil.1,25 mil.04,7 tis.02,28 mil.09/2020 — 12/202020222024Tržby09/2020 — 12/2020: tržby 4 672 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 1 573 517 €. 2024: tržby 2 283 730 €.2,5 mil.1,25 mil.009/2020 — 12/20202024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia09/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −26 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 093 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 777 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 903 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 475 €.10 tis.0−2 tis.−26−1,1 tis.−1,8 tis.+2,9 tis.+5,5 tis.09/2020 — 12/20202021202220232024Výsledok hospodárenia09/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −26 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 093 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 777 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 903 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 475 €.10 tis.0−2 tis.−26−1,8 tis.+5,5 tis.09/2020 — 12/202020222024Výsledok hospodárenia09/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −26 €. 2021: výsledok hospodárenia −1 093 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 777 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 903 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 475 €.10 tis.0−2 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie09/2020 — 12/2020: aktíva 5 294 €, vlastné imanie 4 974 €. 2021: aktíva 4 179 €, vlastné imanie 3 881 €. 2022: aktíva 3 703 €, vlastné imanie 2 104 €. 2023: aktíva 194 456 €, vlastné imanie 5 008 €. 2024: aktíva 29 323 €, vlastné imanie 25 483 €.200 tis.100 tis.009/2020 — 12/20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie09/2020 — 12/2020: aktíva 5 294 €, vlastné imanie 4 974 €. 2021: aktíva 4 179 €, vlastné imanie 3 881 €. 2022: aktíva 3 703 €, vlastné imanie 2 104 €. 2023: aktíva 194 456 €, vlastné imanie 5 008 €. 2024: aktíva 29 323 €, vlastné imanie 25 483 €.200 tis.100 tis.009/2020 — 12/202020222024Aktíva a vlastné imanie09/2020 — 12/2020: aktíva 5 294 €, vlastné imanie 4 974 €. 2021: aktíva 4 179 €, vlastné imanie 3 881 €. 2022: aktíva 3 703 €, vlastné imanie 2 104 €. 2023: aktíva 194 456 €, vlastné imanie 5 008 €. 2024: aktíva 29 323 €, vlastné imanie 25 483 €.200 tis.100 tis.020212024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív09/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 088 €, finančné účty 1 206 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 179 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 703 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 182 050 €, finančné účty 12 406 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 358 €, finančné účty 4 965 €.200 tis.100 tis.009/2020 — 12/20202021202220232024Štruktúra aktív09/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 088 €, finančné účty 1 206 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 179 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 703 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 182 050 €, finančné účty 12 406 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 358 €, finančné účty 4 965 €.200 tis.100 tis.009/2020 — 12/202020222024Štruktúra aktív09/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 088 €, finančné účty 1 206 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 179 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 703 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 182 050 €, finančné účty 12 406 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 358 €, finančné účty 4 965 €.200 tis.100 tis.020212024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív09/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 974 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 319 €. 2021: vlastné imanie 3 881 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 291 €. 2022: vlastné imanie 2 104 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 1 589 €. 2023: vlastné imanie 5 008 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 189 293 €. 2024: vlastné imanie 25 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 840 €.200 tis.100 tis.009/2020 — 12/20202021202220232024Štruktúra pasív09/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 974 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 319 €. 2021: vlastné imanie 3 881 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 291 €. 2022: vlastné imanie 2 104 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 1 589 €. 2023: vlastné imanie 5 008 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 189 293 €. 2024: vlastné imanie 25 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 840 €.200 tis.100 tis.009/2020 — 12/202020222024Štruktúra pasív09/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 974 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 319 €. 2021: vlastné imanie 3 881 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 291 €. 2022: vlastné imanie 2 104 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 1 589 €. 2023: vlastné imanie 5 008 €, dlhodobé záväzky 155 €, krátkodobé záväzky 189 293 €. 2024: vlastné imanie 25 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 840 €.200 tis.100 tis.020212024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu09/2020 — 12/2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 780 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00007803,8 tis.09/2020 — 12/20202021202220232024Daň z príjmu09/2020 — 12/2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 780 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0003,8 tis.09/2020 — 12/202020222024Daň z príjmu09/2020 — 12/2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 780 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0020212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)09/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,7 tis.001,57 mil.2,28 mil.
Výsledok hospodárenia−26−1,1 tis.−1,8 tis.2,9 tis.5,5 tis.
Aktíva5,3 tis.4,2 tis.3,7 tis.194,5 tis.29,3 tis.
Vlastné imanie5 tis.3,9 tis.2,1 tis.5 tis.25,5 tis.
Daň z príjmu0007803,8 tis.
Zadlženosť6,0 %7,1 %43,2 %97,4 %13,1 %

2024

Tržby
2,28 mil.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
29,3 tis.
Vlastné imanie
25,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
13,1 %

2023

Tržby
1,57 mil.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
194,5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
780
Zadlženosť
97,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,8 tis.
Aktíva
3,7 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
43,2 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,1 tis.
Aktíva
4,2 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7,1 %

09/2020 — 12/2020

Tržby
4,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−26
Aktíva
5,3 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API