Súhrn
- Vznik
- 23. 09. 20206 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 284 506 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- OLINO s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53295757
- daňové identifikačné číslo
- 2121330882
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121330882
- Sídlo
- Hlavná 89, 95122 Alekšince, Slovenská republika
- Územie
- Alekšinceokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 09. 2020
- V registri
- 6 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 52345/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14878864
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 09. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 09. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 09. 2020 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 23. 09. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 23. 09. 2020 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 23. 09. 2020 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 23. 09. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 23. 09. 2020 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov | 23. 09. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 23. 09. 2020 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 23. 09. 2020 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 23. 09. 2020 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 23. 09. 2020 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 23. 09. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 09. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 23. 09. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 09. 2020 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 23. 09. 2020 | — |
| Sťahovacie služby | 23. 09. 2020 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 23. 09. 2020 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 23. 09. 2020 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 23. 09. 2020 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 09. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 09. 2020 | — |
| Dizajnérske činnosti | 23. 09. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 09. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 23. 09. 2020 | — |
| Administratívne služby | 23. 09. 2020 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 23. 09. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121330882 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 21. 11. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2121330882 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | 31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené | 31. 08. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −59 757 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 284,5 tisíc eur.
Tržby
284 506 €
▲ 10,9 %Výsledok hospodárenia
−59 757 €
▼ 187,6 %Aktíva
48 887 €
▼ 32,8 %Vlastné imanie
−150 273 €
▼ 66,0 %Zadlženosť
407,4 %
Hrubá marža
−21,0 %
Čistá marža
−21,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 172,3 tis. | 261,3 tis. | 250,2 tis. | 256,5 tis. | 284,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −22,3 tis. | −43,4 tis. | −6,7 tis. | −20,8 tis. | −59,8 tis. |
| Aktíva | 43,4 tis. | 50,4 tis. | 49,5 tis. | 72,7 tis. | 48,9 tis. |
| Vlastné imanie | −19,2 tis. | −63 tis. | −69,7 tis. | −90,5 tis. | −150,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 144,1 % | 224,9 % | 240,8 % | 224,4 % | 407,4 % |
aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 284,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −59,8 tis.
- Aktíva
- 48,9 tis.
- Vlastné imanie
- −150,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 407,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 256,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,8 tis.
- Aktíva
- 72,7 tis.
- Vlastné imanie
- −90,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 224,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 250,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 49,5 tis.
- Vlastné imanie
- −69,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 240,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 261,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,4 tis.
- Aktíva
- 50,4 tis.
- Vlastné imanie
- −63 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 224,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 172,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,3 tis.
- Aktíva
- 43,4 tis.
- Vlastné imanie
- −19,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 144,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).