prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PBaTJ s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53292448aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 09. 20206 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
15 042 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PBaTJ s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53292448
daňové identifikačné číslo
2121329078
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121329078
Sídlo
Ždiarska 1443/2, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 09. 2020
V registri
6 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49855/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14877102
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla19. 09. 2020—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 09. 2020—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 09. 2020—
prenájom hnuteľných vecí19. 09. 2020—
čistiace a upratovacie služby19. 09. 2020—
prevádzkovanie taxislužby05. 02. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121329078: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121329078: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121329078IČ DPH SK2121329078Obdobia daňových registráciíDIČ 2121329078: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121329078: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121329078IČ DPH SK2121329078Obdobia daňových registráciíDIČ 2121329078: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121329078: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121329078IČ DPH SK2121329078
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212132907811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 07. 2024
daňové identifikačné číslo212132907810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −4 318 € a znížila tržby o ▼74 % na 15 tisíc eur.

Tržby

15 042 €

▼ 74,3 %

Výsledok hospodárenia

−4 318 €

▼ 133,6 %

Aktíva

51 288 €

▼ 11,6 %

Vlastné imanie

27 347 €

▼ 13,6 %

Zadlženosť

46,7 %

Hrubá marža

−26,4 %

Čistá marža

−28,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 9 755 €. 2022: tržby 33 066 €. 2023: tržby 42 152 €. 2024: tržby 58 545 €. 2025: tržby 15 042 €.100 tis.50 tis.09,8 tis.33,1 tis.42,2 tis.58,5 tis.15 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 755 €. 2022: tržby 33 066 €. 2023: tržby 42 152 €. 2024: tržby 58 545 €. 2025: tržby 15 042 €.100 tis.50 tis.09,8 tis.33,1 tis.42,2 tis.58,5 tis.15 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 9 755 €. 2022: tržby 33 066 €. 2023: tržby 42 152 €. 2024: tržby 58 545 €. 2025: tržby 15 042 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −705 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 263 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 137 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 862 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 318 €.20 tis.0−5 tis.−705+6,3 tis.+9,1 tis.+12,9 tis.−4,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −705 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 263 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 137 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 862 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 318 €.20 tis.0−5 tis.−705+6,3 tis.+9,1 tis.+12,9 tis.−4,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −705 €. 2022: výsledok hospodárenia 6 263 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 137 €. 2024: výsledok hospodárenia 12 862 €. 2025: výsledok hospodárenia −4 318 €.20 tis.0−5 tis.−705202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 12 292 €, vlastné imanie 3 403 €. 2022: aktíva 11 966 €, vlastné imanie 9 665 €. 2023: aktíva 21 468 €, vlastné imanie 18 803 €. 2024: aktíva 58 031 €, vlastné imanie 31 665 €. 2025: aktíva 51 288 €, vlastné imanie 27 347 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 12 292 €, vlastné imanie 3 403 €. 2022: aktíva 11 966 €, vlastné imanie 9 665 €. 2023: aktíva 21 468 €, vlastné imanie 18 803 €. 2024: aktíva 58 031 €, vlastné imanie 31 665 €. 2025: aktíva 51 288 €, vlastné imanie 27 347 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 12 292 €, vlastné imanie 3 403 €. 2022: aktíva 11 966 €, vlastné imanie 9 665 €. 2023: aktíva 21 468 €, vlastné imanie 18 803 €. 2024: aktíva 58 031 €, vlastné imanie 31 665 €. 2025: aktíva 51 288 €, vlastné imanie 27 347 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 237 €, finančné účty 4 855 €. 2022: dlhodobý majetok 4 659 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 004 €, finančné účty 6 303 €. 2023: dlhodobý majetok 2 118 €, zásoby 80 €, pohľadávky 10 556 €, finančné účty 8 714 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 042 €, finančné účty 36 989 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 479 €, finančné účty 12 809 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 237 €, finančné účty 4 855 €. 2022: dlhodobý majetok 4 659 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 004 €, finančné účty 6 303 €. 2023: dlhodobý majetok 2 118 €, zásoby 80 €, pohľadávky 10 556 €, finančné účty 8 714 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 042 €, finančné účty 36 989 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 479 €, finančné účty 12 809 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 7 200 €, zásoby 0 €, pohľadávky 237 €, finančné účty 4 855 €. 2022: dlhodobý majetok 4 659 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 004 €, finančné účty 6 303 €. 2023: dlhodobý majetok 2 118 €, zásoby 80 €, pohľadávky 10 556 €, finančné účty 8 714 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 21 042 €, finančné účty 36 989 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 479 €, finančné účty 12 809 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 889 €. 2022: vlastné imanie 9 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 301 €. 2023: vlastné imanie 18 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 665 €. 2024: vlastné imanie 31 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 366 €. 2025: vlastné imanie 27 347 €, dlhodobé záväzky 16 664 €, krátkodobé záväzky 7 277 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 889 €. 2022: vlastné imanie 9 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 301 €. 2023: vlastné imanie 18 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 665 €. 2024: vlastné imanie 31 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 366 €. 2025: vlastné imanie 27 347 €, dlhodobé záväzky 16 664 €, krátkodobé záväzky 7 277 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 3 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 8 889 €. 2022: vlastné imanie 9 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 301 €. 2023: vlastné imanie 18 803 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 665 €. 2024: vlastné imanie 31 665 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 366 €. 2025: vlastné imanie 27 347 €, dlhodobé záväzky 16 664 €, krátkodobé záväzky 7 277 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 381 €. 2023: daň z príjmu 1 943 €. 2024: daň z príjmu 3 944 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.001,4 tis.1,9 tis.3,9 tis.34020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 381 €. 2023: daň z príjmu 1 943 €. 2024: daň z príjmu 3 944 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.001,4 tis.1,9 tis.3,9 tis.34020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 381 €. 2023: daň z príjmu 1 943 €. 2024: daň z príjmu 3 944 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9,8 tis.33,1 tis.42,2 tis.58,5 tis.15 tis.
Výsledok hospodárenia−7056,3 tis.9,1 tis.12,9 tis.−4,3 tis.
Aktíva12,3 tis.12 tis.21,5 tis.58 tis.51,3 tis.
Vlastné imanie3,4 tis.9,7 tis.18,8 tis.31,7 tis.27,3 tis.
Daň z príjmu01,4 tis.1,9 tis.3,9 tis.340
Zadlženosť72,3 %19,2 %12,4 %45,4 %46,7 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
15 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,3 tis.
Aktíva
51,3 tis.
Vlastné imanie
27,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
46,7 %

2024

Tržby
58,5 tis.
Výsledok hospodárenia
12,9 tis.
Aktíva
58 tis.
Vlastné imanie
31,7 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
45,4 %

2023

Tržby
42,2 tis.
Výsledok hospodárenia
9,1 tis.
Aktíva
21,5 tis.
Vlastné imanie
18,8 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
12,4 %

2022

Tržby
33,1 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
12 tis.
Vlastné imanie
9,7 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
19,2 %

2021

Tržby
9,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−705
Aktíva
12,3 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,3 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API