prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

J&M Monter s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53285042aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 11. 20206 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
Tržby
831 040 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
J&M Monter s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53285042
daňové identifikačné číslo
2121357766
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121357766
Sídlo
Ulica Vyšný koniec 64/679, 02956 Zákamenné, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 11. 2020
V registri
6 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75918/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14961229
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 11. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 11. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí03. 11. 2020—
Administratívne služby03. 11. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 11. 2020—
Poskytovanie služieb osobného charakteru03. 11. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 11. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 11. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 11. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 11. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení03. 11. 2020—
Čistiace a upratovacie služby03. 11. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 11. 2020—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických03. 11. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121357766: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121357766: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121357766IČ DPH SK2121357766Obdobia daňových registráciíDIČ 2121357766: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121357766: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121357766IČ DPH SK2121357766Obdobia daňových registráciíDIČ 2121357766: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121357766: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121357766IČ DPH SK2121357766
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212135776611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7
daňové identifikačné číslo212135776610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼79 % na 18 904 € a znížila tržby o ▼14 % na 831 tisíc eur.

Tržby

831 040 €

▼ 14,2 %

Výsledok hospodárenia

18 904 €

▼ 79,2 %

Aktíva

261 715 €

▼ 8,4 %

Vlastné imanie

231 405 €

▲ 8,9 %

Zadlženosť

11,6 %

Hrubá marža

3,3 %

Čistá marža

2,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 494 640 €. 2022: tržby 650 349 €. 2023: tržby 642 021 €. 2024: tržby 968 500 €. 2025: tržby 831 040 €.1 mil.500 tis.0494,6 tis.650,3 tis.642 tis.968,5 tis.831 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 494 640 €. 2022: tržby 650 349 €. 2023: tržby 642 021 €. 2024: tržby 968 500 €. 2025: tržby 831 040 €.1 mil.500 tis.0494,6 tis.650,3 tis.642 tis.968,5 tis.831 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 494 640 €. 2022: tržby 650 349 €. 2023: tržby 642 021 €. 2024: tržby 968 500 €. 2025: tržby 831 040 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 436 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 525 €. 2023: výsledok hospodárenia 69 877 €. 2024: výsledok hospodárenia 90 767 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 904 €.100 tis.50 tis.0+24,4 tis.+15,5 tis.+69,9 tis.+90,8 tis.+18,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 436 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 525 €. 2023: výsledok hospodárenia 69 877 €. 2024: výsledok hospodárenia 90 767 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 904 €.100 tis.50 tis.0+24,4 tis.+15,5 tis.+69,9 tis.+90,8 tis.+18,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 24 436 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 525 €. 2023: výsledok hospodárenia 69 877 €. 2024: výsledok hospodárenia 90 767 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 904 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 540 €, vlastné imanie 36 331 €. 2022: aktíva 133 001 €, vlastné imanie 51 857 €. 2023: aktíva 228 726 €, vlastné imanie 121 733 €. 2024: aktíva 285 861 €, vlastné imanie 212 501 €. 2025: aktíva 261 715 €, vlastné imanie 231 405 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 540 €, vlastné imanie 36 331 €. 2022: aktíva 133 001 €, vlastné imanie 51 857 €. 2023: aktíva 228 726 €, vlastné imanie 121 733 €. 2024: aktíva 285 861 €, vlastné imanie 212 501 €. 2025: aktíva 261 715 €, vlastné imanie 231 405 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 88 540 €, vlastné imanie 36 331 €. 2022: aktíva 133 001 €, vlastné imanie 51 857 €. 2023: aktíva 228 726 €, vlastné imanie 121 733 €. 2024: aktíva 285 861 €, vlastné imanie 212 501 €. 2025: aktíva 261 715 €, vlastné imanie 231 405 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 699 €, finančné účty 54 919 €. 2022: dlhodobý majetok 42 524 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 686 €, finančné účty 88 791 €. 2023: dlhodobý majetok 48 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 802 €, finančné účty 142 636 €. 2024: dlhodobý majetok 43 098 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 667 €, finančné účty 232 096 €. 2025: dlhodobý majetok 42 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 515 €, finančné účty 132 145 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 699 €, finančné účty 54 919 €. 2022: dlhodobý majetok 42 524 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 686 €, finančné účty 88 791 €. 2023: dlhodobý majetok 48 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 802 €, finančné účty 142 636 €. 2024: dlhodobý majetok 43 098 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 667 €, finančné účty 232 096 €. 2025: dlhodobý majetok 42 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 515 €, finančné účty 132 145 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 32 922 €, zásoby 0 €, pohľadávky 699 €, finančné účty 54 919 €. 2022: dlhodobý majetok 42 524 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 686 €, finančné účty 88 791 €. 2023: dlhodobý majetok 48 288 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 802 €, finančné účty 142 636 €. 2024: dlhodobý majetok 43 098 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 667 €, finančné účty 232 096 €. 2025: dlhodobý majetok 42 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 87 515 €, finančné účty 132 145 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 331 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 209 €. 2022: vlastné imanie 51 857 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 144 €. 2023: vlastné imanie 121 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 993 €. 2024: vlastné imanie 212 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 360 €. 2025: vlastné imanie 231 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 310 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 331 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 209 €. 2022: vlastné imanie 51 857 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 144 €. 2023: vlastné imanie 121 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 993 €. 2024: vlastné imanie 212 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 360 €. 2025: vlastné imanie 231 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 310 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 36 331 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 52 209 €. 2022: vlastné imanie 51 857 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 144 €. 2023: vlastné imanie 121 733 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 993 €. 2024: vlastné imanie 212 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 360 €. 2025: vlastné imanie 231 405 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 310 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 181 €. 2022: daň z príjmu 4 721 €. 2023: daň z príjmu 19 261 €. 2024: daň z príjmu 24 905 €. 2025: daň z príjmu 8 786 €.25 tis.12,5 tis.07,2 tis.4,7 tis.19,3 tis.24,9 tis.8,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 181 €. 2022: daň z príjmu 4 721 €. 2023: daň z príjmu 19 261 €. 2024: daň z príjmu 24 905 €. 2025: daň z príjmu 8 786 €.25 tis.12,5 tis.07,2 tis.4,7 tis.19,3 tis.24,9 tis.8,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 181 €. 2022: daň z príjmu 4 721 €. 2023: daň z príjmu 19 261 €. 2024: daň z príjmu 24 905 €. 2025: daň z príjmu 8 786 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby494,6 tis.650,3 tis.642 tis.968,5 tis.831 tis.
Výsledok hospodárenia24,4 tis.15,5 tis.69,9 tis.90,8 tis.18,9 tis.
Aktíva88,5 tis.133 tis.228,7 tis.285,9 tis.261,7 tis.
Vlastné imanie36,3 tis.51,9 tis.121,7 tis.212,5 tis.231,4 tis.
Daň z príjmu7,2 tis.4,7 tis.19,3 tis.24,9 tis.8,8 tis.
Zadlženosť59,0 %61,0 %46,8 %25,7 %11,6 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
831 tis.
Výsledok hospodárenia
18,9 tis.
Aktíva
261,7 tis.
Vlastné imanie
231,4 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
11,6 %

2024

Tržby
968,5 tis.
Výsledok hospodárenia
90,8 tis.
Aktíva
285,9 tis.
Vlastné imanie
212,5 tis.
Daň z príjmu
24,9 tis.
Zadlženosť
25,7 %

2023

Tržby
642 tis.
Výsledok hospodárenia
69,9 tis.
Aktíva
228,7 tis.
Vlastné imanie
121,7 tis.
Daň z príjmu
19,3 tis.
Zadlženosť
46,8 %

2022

Tržby
650,3 tis.
Výsledok hospodárenia
15,5 tis.
Aktíva
133 tis.
Vlastné imanie
51,9 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
61,0 %

2021

Tržby
494,6 tis.
Výsledok hospodárenia
24,4 tis.
Aktíva
88,5 tis.
Vlastné imanie
36,3 tis.
Daň z príjmu
7,2 tis.
Zadlženosť
59,0 %

aj 11/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API