prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Sociálny podnik mesta Svidník, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53257731aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 08. 20206 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 18. 09. 2026
Tržby
483 952 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Sociálny podnik mesta Svidník, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53257731
daňové identifikačné číslo
2121318727
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121318727
Sídlo
Stropkovská 717/82, 08901 Svidník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 08. 2020
V registri
6 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 40895/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14780227
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva29. 08. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba29. 08. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 08. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 08. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 08. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 08. 2020—
Sťahovacie služby29. 08. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve29. 08. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 08. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 08. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom29. 08. 2020—
Čistiace a upratovacie služby29. 08. 2020—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien23. 04. 2024—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov18. 05. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave18. 05. 2024—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 05. 2024—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky18. 05. 2024—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu18. 05. 2024—
Pravidelná kontrola detského ihriska18. 05. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 17. 08. 2023

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121318727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121318727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121318727IČ DPH SK2121318727Obdobia daňových registráciíDIČ 2121318727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121318727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121318727IČ DPH SK2121318727Obdobia daňových registráciíDIČ 2121318727: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121318727: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121318727IČ DPH SK2121318727
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212131872711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 18. 12. 2021
daňové identifikačné číslo212131872710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 18. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 18. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 18. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼81 % na 1 817 € a zvýšila tržby o ▲61 % na 484 tisíc eur.

Tržby

483 952 €

▲ 61,0 %

Výsledok hospodárenia

1 817 €

▼ 81,0 %

Aktíva

79 783 €

▼ 33,0 %

Vlastné imanie

14 075 €

▲ 14,8 %

Zadlženosť

82,4 %

Hrubá marža

0,4 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 93 160 €. 2022: tržby 236 469 €. 2023: tržby 474 376 €. 2024: tržby 300 663 €. 2025: tržby 483 952 €.500 tis.250 tis.093,2 tis.236,5 tis.474,4 tis.300,7 tis.484 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 93 160 €. 2022: tržby 236 469 €. 2023: tržby 474 376 €. 2024: tržby 300 663 €. 2025: tržby 483 952 €.500 tis.250 tis.093,2 tis.236,5 tis.474,4 tis.300,7 tis.484 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 93 160 €. 2022: tržby 236 469 €. 2023: tržby 474 376 €. 2024: tržby 300 663 €. 2025: tržby 483 952 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −8 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 251 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 194 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 556 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 817 €.10 tis.0−10 tis.−8,6 tis.+4,3 tis.+2,2 tis.+9,6 tis.+1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −8 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 251 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 194 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 556 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 817 €.10 tis.0−10 tis.−8,6 tis.+4,3 tis.+2,2 tis.+9,6 tis.+1,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −8 604 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 251 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 194 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 556 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 817 €.10 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 98 039 €, vlastné imanie −3 744 €. 2022: aktíva 103 355 €, vlastné imanie 507 €. 2023: aktíva 67 334 €, vlastné imanie 2 701 €. 2024: aktíva 119 048 €, vlastné imanie 12 257 €. 2025: aktíva 79 783 €, vlastné imanie 14 075 €.200 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 98 039 €, vlastné imanie −3 744 €. 2022: aktíva 103 355 €, vlastné imanie 507 €. 2023: aktíva 67 334 €, vlastné imanie 2 701 €. 2024: aktíva 119 048 €, vlastné imanie 12 257 €. 2025: aktíva 79 783 €, vlastné imanie 14 075 €.200 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 98 039 €, vlastné imanie −3 744 €. 2022: aktíva 103 355 €, vlastné imanie 507 €. 2023: aktíva 67 334 €, vlastné imanie 2 701 €. 2024: aktíva 119 048 €, vlastné imanie 12 257 €. 2025: aktíva 79 783 €, vlastné imanie 14 075 €.200 tis.0−5 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 391 €, pohľadávky 10 865 €, finančné účty 81 783 €. 2022: dlhodobý majetok 19 611 €, zásoby 7 648 €, pohľadávky 13 135 €, finančné účty 62 961 €. 2023: dlhodobý majetok 39 656 €, zásoby 14 883 €, pohľadávky 11 336 €, finančné účty 1 459 €. 2024: dlhodobý majetok 26 833 €, zásoby 19 937 €, pohľadávky 69 788 €, finančné účty 2 490 €. 2025: dlhodobý majetok 32 550 €, zásoby 12 495 €, pohľadávky 30 011 €, finančné účty 4 727 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 391 €, pohľadávky 10 865 €, finančné účty 81 783 €. 2022: dlhodobý majetok 19 611 €, zásoby 7 648 €, pohľadávky 13 135 €, finančné účty 62 961 €. 2023: dlhodobý majetok 39 656 €, zásoby 14 883 €, pohľadávky 11 336 €, finančné účty 1 459 €. 2024: dlhodobý majetok 26 833 €, zásoby 19 937 €, pohľadávky 69 788 €, finančné účty 2 490 €. 2025: dlhodobý majetok 32 550 €, zásoby 12 495 €, pohľadávky 30 011 €, finančné účty 4 727 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 5 391 €, pohľadávky 10 865 €, finančné účty 81 783 €. 2022: dlhodobý majetok 19 611 €, zásoby 7 648 €, pohľadávky 13 135 €, finančné účty 62 961 €. 2023: dlhodobý majetok 39 656 €, zásoby 14 883 €, pohľadávky 11 336 €, finančné účty 1 459 €. 2024: dlhodobý majetok 26 833 €, zásoby 19 937 €, pohľadávky 69 788 €, finančné účty 2 490 €. 2025: dlhodobý majetok 32 550 €, zásoby 12 495 €, pohľadávky 30 011 €, finančné účty 4 727 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 744 €, dlhodobé záväzky 35 149 €, krátkodobé záväzky 66 634 €. 2022: vlastné imanie 507 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 67 848 €. 2023: vlastné imanie 2 701 €, dlhodobé záväzky 35 152 €, krátkodobé záväzky 29 481 €. 2024: vlastné imanie 12 257 €, dlhodobé záväzky 39 527 €, krátkodobé záväzky 67 264 €. 2025: vlastné imanie 14 075 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 708 €.200 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 744 €, dlhodobé záväzky 35 149 €, krátkodobé záväzky 66 634 €. 2022: vlastné imanie 507 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 67 848 €. 2023: vlastné imanie 2 701 €, dlhodobé záväzky 35 152 €, krátkodobé záväzky 29 481 €. 2024: vlastné imanie 12 257 €, dlhodobé záväzky 39 527 €, krátkodobé záväzky 67 264 €. 2025: vlastné imanie 14 075 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 708 €.200 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 744 €, dlhodobé záväzky 35 149 €, krátkodobé záväzky 66 634 €. 2022: vlastné imanie 507 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 67 848 €. 2023: vlastné imanie 2 701 €, dlhodobé záväzky 35 152 €, krátkodobé záväzky 29 481 €. 2024: vlastné imanie 12 257 €, dlhodobé záväzky 39 527 €, krátkodobé záväzky 67 264 €. 2025: vlastné imanie 14 075 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 65 708 €.200 tis.0−5 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.1100000020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby93,2 tis.236,5 tis.474,4 tis.300,7 tis.484 tis.
Výsledok hospodárenia−8,6 tis.4,3 tis.2,2 tis.9,6 tis.1,8 tis.
Aktíva98 tis.103,4 tis.67,3 tis.119 tis.79,8 tis.
Vlastné imanie−3,7 tis.5072,7 tis.12,3 tis.14,1 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť103,8 %99,5 %96,0 %89,7 %82,4 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
484 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
79,8 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,4 %

2024

Tržby
300,7 tis.
Výsledok hospodárenia
9,6 tis.
Aktíva
119 tis.
Vlastné imanie
12,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,7 %

2023

Tržby
474,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
67,3 tis.
Vlastné imanie
2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,0 %

2022

Tržby
236,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
103,4 tis.
Vlastné imanie
507
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,5 %

2021

Tržby
93,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,6 tis.
Aktíva
98 tis.
Vlastné imanie
−3,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
103,8 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API