prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Lunella s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53256107aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 08. 20206 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
52 440 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Lunella s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53256107
daňové identifikačné číslo
2121317044
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121317044
Sídlo
Námestie Hrdinov 797/18, 99128 Vinica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 08. 2020
V registri
6 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39526/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14780094
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 08. 2020—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 08. 2020—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 08. 2020—
oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť29. 08. 2020—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 08. 2020—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 08. 2020—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 08. 2020—
prenájom hnuteľných vecí29. 08. 2020—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 08. 2020—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 08. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121317044: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121317044: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121317044IČ DPH SK2121317044Obdobia daňových registráciíDIČ 2121317044: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121317044: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121317044IČ DPH SK2121317044Obdobia daňových registráciíDIČ 2121317044: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121317044: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121317044IČ DPH SK2121317044
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212131704411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2020
daňové identifikačné číslo212131704410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −208 € a zvýšila tržby o ▲24 % na 52,4 tisíc eur.

Tržby

52 440 €

▲ 24,3 %

Výsledok hospodárenia

−208 €

▲ 98,8 %

Aktíva

100 756 €

▼ 57,3 %

Vlastné imanie

67 180 €

▲ 391,8 %

Zadlženosť

33,3 %

Hrubá marža

1,4 %

Čistá marža

−0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 131 613 €. 2022: tržby 56 250 €. 2023: tržby 17 430 €. 2024: tržby 42 185 €. 2025: tržby 52 440 €.200 tis.100 tis.0131,6 tis.56,3 tis.17,4 tis.42,2 tis.52,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 131 613 €. 2022: tržby 56 250 €. 2023: tržby 17 430 €. 2024: tržby 42 185 €. 2025: tržby 52 440 €.200 tis.100 tis.0131,6 tis.56,3 tis.17,4 tis.42,2 tis.52,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 131 613 €. 2022: tržby 56 250 €. 2023: tržby 17 430 €. 2024: tržby 42 185 €. 2025: tržby 52 440 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 461 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 243 €. 2023: výsledok hospodárenia −62 290 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 878 €. 2025: výsledok hospodárenia −208 €.2 tis.0−100 tis.+1,5 tis.−10,2 tis.−62,3 tis.−17,9 tis.−20820212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 461 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 243 €. 2023: výsledok hospodárenia −62 290 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 878 €. 2025: výsledok hospodárenia −208 €.2 tis.0−100 tis.+1,5 tis.−10,2 tis.−62,3 tis.−17,9 tis.−20820212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 461 €. 2022: výsledok hospodárenia −10 243 €. 2023: výsledok hospodárenia −62 290 €. 2024: výsledok hospodárenia −17 878 €. 2025: výsledok hospodárenia −208 €.2 tis.0−100 tis.−208202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 78 262 €, vlastné imanie 67 388 €. 2022: aktíva 193 808 €, vlastné imanie 57 145 €. 2023: aktíva 228 805 €, vlastné imanie −5 145 €. 2024: aktíva 235 752 €, vlastné imanie −23 023 €. 2025: aktíva 100 756 €, vlastné imanie 67 180 €.250 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 78 262 €, vlastné imanie 67 388 €. 2022: aktíva 193 808 €, vlastné imanie 57 145 €. 2023: aktíva 228 805 €, vlastné imanie −5 145 €. 2024: aktíva 235 752 €, vlastné imanie −23 023 €. 2025: aktíva 100 756 €, vlastné imanie 67 180 €.250 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 78 262 €, vlastné imanie 67 388 €. 2022: aktíva 193 808 €, vlastné imanie 57 145 €. 2023: aktíva 228 805 €, vlastné imanie −5 145 €. 2024: aktíva 235 752 €, vlastné imanie −23 023 €. 2025: aktíva 100 756 €, vlastné imanie 67 180 €.250 tis.0−25 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 687 €, zásoby 38 580 €, pohľadávky 27 669 €, finančné účty 326 €. 2022: dlhodobý majetok 8 437 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 48 537 €, finančné účty 823 €. 2023: dlhodobý majetok 3 562 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 75 440 €, finančné účty 13 792 €. 2024: dlhodobý majetok 312 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 96 433 €, finančné účty 2 996 €. 2025: dlhodobý majetok −1 625 €, zásoby 97 510 €, pohľadávky 2 124 €, finančné účty 2 747 €.250 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 687 €, zásoby 38 580 €, pohľadávky 27 669 €, finančné účty 326 €. 2022: dlhodobý majetok 8 437 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 48 537 €, finančné účty 823 €. 2023: dlhodobý majetok 3 562 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 75 440 €, finančné účty 13 792 €. 2024: dlhodobý majetok 312 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 96 433 €, finančné účty 2 996 €. 2025: dlhodobý majetok −1 625 €, zásoby 97 510 €, pohľadávky 2 124 €, finančné účty 2 747 €.250 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 11 687 €, zásoby 38 580 €, pohľadávky 27 669 €, finančné účty 326 €. 2022: dlhodobý majetok 8 437 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 48 537 €, finančné účty 823 €. 2023: dlhodobý majetok 3 562 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 75 440 €, finančné účty 13 792 €. 2024: dlhodobý majetok 312 €, zásoby 136 011 €, pohľadávky 96 433 €, finančné účty 2 996 €. 2025: dlhodobý majetok −1 625 €, zásoby 97 510 €, pohľadávky 2 124 €, finančné účty 2 747 €.250 tis.0−2 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 67 388 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 874 €. 2022: vlastné imanie 57 145 €, dlhodobé záväzky 6 560 €, krátkodobé záväzky 130 103 €. 2023: vlastné imanie −5 145 €, dlhodobé záväzky 4 775 €, krátkodobé záväzky 229 175 €. 2024: vlastné imanie −23 023 €, dlhodobé záväzky 4 775 €, krátkodobé záväzky 254 000 €. 2025: vlastné imanie 67 180 €, dlhodobé záväzky 4 398 €, krátkodobé záväzky 29 178 €.500 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 67 388 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 874 €. 2022: vlastné imanie 57 145 €, dlhodobé záväzky 6 560 €, krátkodobé záväzky 130 103 €. 2023: vlastné imanie −5 145 €, dlhodobé záväzky 4 775 €, krátkodobé záväzky 229 175 €. 2024: vlastné imanie −23 023 €, dlhodobé záväzky 4 775 €, krátkodobé záväzky 254 000 €. 2025: vlastné imanie 67 180 €, dlhodobé záväzky 4 398 €, krátkodobé záväzky 29 178 €.500 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 67 388 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 874 €. 2022: vlastné imanie 57 145 €, dlhodobé záväzky 6 560 €, krátkodobé záväzky 130 103 €. 2023: vlastné imanie −5 145 €, dlhodobé záväzky 4 775 €, krátkodobé záväzky 229 175 €. 2024: vlastné imanie −23 023 €, dlhodobé záväzky 4 775 €, krátkodobé záväzky 254 000 €. 2025: vlastné imanie 67 180 €, dlhodobé záväzky 4 398 €, krátkodobé záväzky 29 178 €.500 tis.0−25 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 605 €. 2022: daň z príjmu 1 364 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.06051,4 tis.0096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 605 €. 2022: daň z príjmu 1 364 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.06051,4 tis.0096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 605 €. 2022: daň z príjmu 1 364 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 960 €.2 tis.1 tis.06050960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby131,6 tis.56,3 tis.17,4 tis.42,2 tis.52,4 tis.
Výsledok hospodárenia1,5 tis.−10,2 tis.−62,3 tis.−17,9 tis.−208
Aktíva78,3 tis.193,8 tis.228,8 tis.235,8 tis.100,8 tis.
Vlastné imanie67,4 tis.57,1 tis.−5,1 tis.−23 tis.67,2 tis.
Daň z príjmu6051,4 tis.00960
Zadlženosť13,9 %70,5 %102,2 %109,8 %33,3 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
52,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−208
Aktíva
100,8 tis.
Vlastné imanie
67,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
33,3 %

2024

Tržby
42,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,9 tis.
Aktíva
235,8 tis.
Vlastné imanie
−23 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,8 %

2023

Tržby
17,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−62,3 tis.
Aktíva
228,8 tis.
Vlastné imanie
−5,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,2 %

2022

Tržby
56,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,2 tis.
Aktíva
193,8 tis.
Vlastné imanie
57,1 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
70,5 %

2021

Tržby
131,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
78,3 tis.
Vlastné imanie
67,4 tis.
Daň z príjmu
605
Zadlženosť
13,9 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API