prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Drevostavby Slovensko, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53246144aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 08. 20206 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
21 852 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Drevostavby Slovensko, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53246144
daňové identifikačné číslo
2121313436
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121313436
Sídlo
Kotešová 162, 013 61 Kotešová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 08. 2020
V registri
6 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75440/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14773392
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 08. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 08. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby25. 08. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 08. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 08. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 08. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí25. 08. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti25. 08. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 08. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 08. 2020—
Administratívne služby25. 08. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 08. 2020—
Vedenie účtovníctva25. 08. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 08. 2020—
Čistiace a upratovacie služby25. 08. 2020—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly25. 08. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 08. 2020—
Murárstvo05. 04. 2024—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121313436: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121313436: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121313436IČ DPH SK2121313436Obdobia daňových registráciíDIČ 2121313436: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121313436: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121313436IČ DPH SK2121313436Obdobia daňových registráciíDIČ 2121313436: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121313436: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121313436IČ DPH SK2121313436
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212131343611. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2025
daňové identifikačné číslo212131343610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 7 164 € a zvýšila tržby z nuly na 21,9 tisíc eur.

Tržby

21 852 €

Výsledok hospodárenia

7 164 €

▲ 794,2 %

Aktíva

25 465 €

▲ 44,7 %

Vlastné imanie

21 827 €

▲ 48,9 %

Zadlženosť

14,3 %

Hrubá marža

36,4 %

Čistá marža

32,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 954 €. 2022: tržby 10 943 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 21 852 €.25 tis.12,5 tis.03 tis.10,9 tis.0021,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 954 €. 2022: tržby 10 943 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 21 852 €.25 tis.12,5 tis.03 tis.10,9 tis.0021,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 954 €. 2022: tržby 10 943 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 21 852 €.25 tis.12,5 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 540 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 246 €. 2023: výsledok hospodárenia −892 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 032 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 164 €.10 tis.0−2 tis.+2,5 tis.+9,2 tis.−892−1 tis.+7,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 540 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 246 €. 2023: výsledok hospodárenia −892 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 032 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 164 €.10 tis.0−2 tis.+2,5 tis.+9,2 tis.−892−1 tis.+7,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 540 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 246 €. 2023: výsledok hospodárenia −892 €. 2024: výsledok hospodárenia −1 032 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 164 €.10 tis.0−2 tis.−892202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 754 €, vlastné imanie 7 340 €. 2022: aktíva 18 631 €, vlastné imanie 16 586 €. 2023: aktíva 18 291 €, vlastné imanie 15 694 €. 2024: aktíva 17 599 €, vlastné imanie 14 663 €. 2025: aktíva 25 465 €, vlastné imanie 21 827 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 754 €, vlastné imanie 7 340 €. 2022: aktíva 18 631 €, vlastné imanie 16 586 €. 2023: aktíva 18 291 €, vlastné imanie 15 694 €. 2024: aktíva 17 599 €, vlastné imanie 14 663 €. 2025: aktíva 25 465 €, vlastné imanie 21 827 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 7 754 €, vlastné imanie 7 340 €. 2022: aktíva 18 631 €, vlastné imanie 16 586 €. 2023: aktíva 18 291 €, vlastné imanie 15 694 €. 2024: aktíva 17 599 €, vlastné imanie 14 663 €. 2025: aktíva 25 465 €, vlastné imanie 21 827 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 6 669 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 735 €, finančné účty 15 896 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 17 206 €. 2024: dlhodobý majetok 3 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 13 050 €. 2025: dlhodobý majetok 3 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 747 €, finančné účty 20 254 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 6 669 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 735 €, finančné účty 15 896 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 17 206 €. 2024: dlhodobý majetok 3 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 13 050 €. 2025: dlhodobý majetok 3 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 747 €, finančné účty 20 254 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 6 669 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 735 €, finančné účty 15 896 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 17 206 €. 2024: dlhodobý majetok 3 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 085 €, finančné účty 13 050 €. 2025: dlhodobý majetok 3 464 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 747 €, finančné účty 20 254 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 414 €. 2022: vlastné imanie 16 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 045 €. 2023: vlastné imanie 15 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 597 €. 2024: vlastné imanie 14 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 936 €. 2025: vlastné imanie 21 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 638 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 414 €. 2022: vlastné imanie 16 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 045 €. 2023: vlastné imanie 15 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 597 €. 2024: vlastné imanie 14 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 936 €. 2025: vlastné imanie 21 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 638 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 7 340 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 414 €. 2022: vlastné imanie 16 586 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 045 €. 2023: vlastné imanie 15 694 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 597 €. 2024: vlastné imanie 14 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 936 €. 2025: vlastné imanie 21 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 638 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 414 €. 2022: daň z príjmu 1 632 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 796 €.2 tis.1 tis.04141,6 tis.034079620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 414 €. 2022: daň z príjmu 1 632 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 796 €.2 tis.1 tis.04141,6 tis.034079620212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 414 €. 2022: daň z príjmu 1 632 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 796 €.2 tis.1 tis.04140796202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3 tis.10,9 tis.0021,9 tis.
Výsledok hospodárenia2,5 tis.9,2 tis.−892−1 tis.7,2 tis.
Aktíva7,8 tis.18,6 tis.18,3 tis.17,6 tis.25,5 tis.
Vlastné imanie7,3 tis.16,6 tis.15,7 tis.14,7 tis.21,8 tis.
Daň z príjmu4141,6 tis.0340796
Zadlženosť5,3 %11,0 %14,2 %16,7 %14,3 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
21,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,2 tis.
Aktíva
25,5 tis.
Vlastné imanie
21,8 tis.
Daň z príjmu
796
Zadlženosť
14,3 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
17,6 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
16,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−892
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
15,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
14,2 %

2022

Tržby
10,9 tis.
Výsledok hospodárenia
9,2 tis.
Aktíva
18,6 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
11,0 %

2021

Tržby
3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
7,8 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
414
Zadlženosť
5,3 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API