prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

L.Z. Transport, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53245971aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 09. 20206 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
742 626 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
L.Z. Transport, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53245971
daňové identifikačné číslo
2121348141
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121348141
Sídlo
Kopec 35, 01831 Košecké Podhradie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 09. 2020
V registri
6 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 40712/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14890277
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 09. 2020—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla29. 09. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121348141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121348141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121348141IČ DPH SK2121348141Obdobia daňových registráciíDIČ 2121348141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121348141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121348141IČ DPH SK2121348141Obdobia daňových registráciíDIČ 2121348141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121348141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121348141IČ DPH SK2121348141
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212134814111. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2021
daňové identifikačné číslo212134814110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 36 490 € a znížila tržby o ▼2 % na 742,6 tisíc eur.

Tržby

742 626 €

▼ 1,9 %

Výsledok hospodárenia

36 490 €

▲ 197,8 %

Aktíva

528 418 €

▲ 91,9 %

Vlastné imanie

35 128 €

▲ 2 681,0 %

Zadlženosť

93,4 %

Hrubá marža

6,6 %

Čistá marža

4,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 387 156 €. 2022: tržby 685 676 €. 2023: tržby 631 298 €. 2024: tržby 757 059 €. 2025: tržby 742 626 €.1 mil.500 tis.0387,2 tis.685,7 tis.631,3 tis.757,1 tis.742,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 387 156 €. 2022: tržby 685 676 €. 2023: tržby 631 298 €. 2024: tržby 757 059 €. 2025: tržby 742 626 €.1 mil.500 tis.0387,2 tis.685,7 tis.631,3 tis.757,1 tis.742,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 387 156 €. 2022: tržby 685 676 €. 2023: tržby 631 298 €. 2024: tržby 757 059 €. 2025: tržby 742 626 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 555 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 272 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 237 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 316 €. 2025: výsledok hospodárenia 36 490 €.50 tis.0−50 tis.−30,6 tis.+16,3 tis.+30,2 tis.−37,3 tis.+36,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 555 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 272 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 237 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 316 €. 2025: výsledok hospodárenia 36 490 €.50 tis.0−50 tis.−30,6 tis.+16,3 tis.+30,2 tis.−37,3 tis.+36,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −30 555 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 272 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 237 €. 2024: výsledok hospodárenia −37 316 €. 2025: výsledok hospodárenia 36 490 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 130 667 €, vlastné imanie −10 555 €. 2022: aktíva 129 963 €, vlastné imanie 5 717 €. 2023: aktíva 165 010 €, vlastné imanie 35 954 €. 2024: aktíva 275 374 €, vlastné imanie −1 361 €. 2025: aktíva 528 418 €, vlastné imanie 35 128 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 130 667 €, vlastné imanie −10 555 €. 2022: aktíva 129 963 €, vlastné imanie 5 717 €. 2023: aktíva 165 010 €, vlastné imanie 35 954 €. 2024: aktíva 275 374 €, vlastné imanie −1 361 €. 2025: aktíva 528 418 €, vlastné imanie 35 128 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 130 667 €, vlastné imanie −10 555 €. 2022: aktíva 129 963 €, vlastné imanie 5 717 €. 2023: aktíva 165 010 €, vlastné imanie 35 954 €. 2024: aktíva 275 374 €, vlastné imanie −1 361 €. 2025: aktíva 528 418 €, vlastné imanie 35 128 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 77 171 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 902 €, finančné účty 35 594 €. 2022: dlhodobý majetok 57 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 118 €, finančné účty 59 173 €. 2023: dlhodobý majetok 49 897 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 771 €, finančné účty 69 342 €. 2024: dlhodobý majetok 28 109 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 318 €, finančné účty 81 947 €. 2025: dlhodobý majetok 237 659 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 706 €, finančné účty 83 053 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 77 171 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 902 €, finančné účty 35 594 €. 2022: dlhodobý majetok 57 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 118 €, finančné účty 59 173 €. 2023: dlhodobý majetok 49 897 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 771 €, finančné účty 69 342 €. 2024: dlhodobý majetok 28 109 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 318 €, finančné účty 81 947 €. 2025: dlhodobý majetok 237 659 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 706 €, finančné účty 83 053 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 77 171 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 902 €, finančné účty 35 594 €. 2022: dlhodobý majetok 57 672 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 118 €, finančné účty 59 173 €. 2023: dlhodobý majetok 49 897 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 771 €, finančné účty 69 342 €. 2024: dlhodobý majetok 28 109 €, zásoby 0 €, pohľadávky 165 318 €, finančné účty 81 947 €. 2025: dlhodobý majetok 237 659 €, zásoby 0 €, pohľadávky 207 706 €, finančné účty 83 053 €.1 mil.500 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 555 €, dlhodobé záväzky 53 898 €, krátkodobé záväzky 87 324 €. 2022: vlastné imanie 5 717 €, dlhodobé záväzky 37 463 €, krátkodobé záväzky 86 783 €. 2023: vlastné imanie 35 954 €, dlhodobé záväzky 19 772 €, krátkodobé záväzky 109 284 €. 2024: vlastné imanie −1 361 €, dlhodobé záväzky 19 874 €, krátkodobé záväzky 256 861 €. 2025: vlastné imanie 35 128 €, dlhodobé záväzky 210 501 €, krátkodobé záväzky 282 789 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 555 €, dlhodobé záväzky 53 898 €, krátkodobé záväzky 87 324 €. 2022: vlastné imanie 5 717 €, dlhodobé záväzky 37 463 €, krátkodobé záväzky 86 783 €. 2023: vlastné imanie 35 954 €, dlhodobé záväzky 19 772 €, krátkodobé záväzky 109 284 €. 2024: vlastné imanie −1 361 €, dlhodobé záväzky 19 874 €, krátkodobé záväzky 256 861 €. 2025: vlastné imanie 35 128 €, dlhodobé záväzky 210 501 €, krátkodobé záväzky 282 789 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 555 €, dlhodobé záväzky 53 898 €, krátkodobé záväzky 87 324 €. 2022: vlastné imanie 5 717 €, dlhodobé záväzky 37 463 €, krátkodobé záväzky 86 783 €. 2023: vlastné imanie 35 954 €, dlhodobé záväzky 19 772 €, krátkodobé záväzky 109 284 €. 2024: vlastné imanie −1 361 €, dlhodobé záväzky 19 874 €, krátkodobé záväzky 256 861 €. 2025: vlastné imanie 35 128 €, dlhodobé záväzky 210 501 €, krátkodobé záväzky 282 789 €.1 mil.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 52 €. 2022: daň z príjmu 4 988 €. 2023: daň z príjmu 10 787 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 12 610 €.20 tis.10 tis.0525 tis.10,8 tis.012,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 52 €. 2022: daň z príjmu 4 988 €. 2023: daň z príjmu 10 787 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 12 610 €.20 tis.10 tis.0525 tis.10,8 tis.012,6 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 52 €. 2022: daň z príjmu 4 988 €. 2023: daň z príjmu 10 787 €. 2024: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 12 610 €.20 tis.10 tis.052202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby387,2 tis.685,7 tis.631,3 tis.757,1 tis.742,6 tis.
Výsledok hospodárenia−30,6 tis.16,3 tis.30,2 tis.−37,3 tis.36,5 tis.
Aktíva130,7 tis.130 tis.165 tis.275,4 tis.528,4 tis.
Vlastné imanie−10,6 tis.5,7 tis.36 tis.−1,4 tis.35,1 tis.
Daň z príjmu525 tis.10,8 tis.012,6 tis.
Zadlženosť108,1 %95,6 %78,2 %100,5 %93,4 %

aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
742,6 tis.
Výsledok hospodárenia
36,5 tis.
Aktíva
528,4 tis.
Vlastné imanie
35,1 tis.
Daň z príjmu
12,6 tis.
Zadlženosť
93,4 %

2024

Tržby
757,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,3 tis.
Aktíva
275,4 tis.
Vlastné imanie
−1,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,5 %

2023

Tržby
631,3 tis.
Výsledok hospodárenia
30,2 tis.
Aktíva
165 tis.
Vlastné imanie
36 tis.
Daň z príjmu
10,8 tis.
Zadlženosť
78,2 %

2022

Tržby
685,7 tis.
Výsledok hospodárenia
16,3 tis.
Aktíva
130 tis.
Vlastné imanie
5,7 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
95,6 %

2021

Tržby
387,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,6 tis.
Aktíva
130,7 tis.
Vlastné imanie
−10,6 tis.
Daň z príjmu
52
Zadlženosť
108,1 %

aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API