Súhrn
- Vznik
- 01. 09. 20206 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 6 777 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Gasconn s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53236777
- daňové identifikačné číslo
- 2121316164
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121316164
- Sídlo
- 81, 05972 Vrbov, Slovenská republika
- Územie
- Vrbovokres KežmarokPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 09. 2020
- V registri
- 6 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 40903/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14781690
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 09. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 01. 09. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 09. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 09. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 09. 2020 | — |
| Výkon činnosti stavbyvedúceho | 01. 09. 2020 | — |
| Výkon činnosti stavebného dozoru | 01. 09. 2020 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - plynových | 01. 09. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121316164 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2121316164 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −7 142 € a znížila tržby o ▼91 % na 6,8 tisíc eur.
Tržby
6 777 €
▼ 91,4 %Výsledok hospodárenia
−7 142 €
▼ 160,0 %Aktíva
1 195 €
▼ 95,8 %Vlastné imanie
−48 408 €
▼ 17,3 %Zadlženosť
4 150,9 %
Hrubá marža
−100,4 %
Čistá marža
−105,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 66,7 tis. | 97,4 tis. | 27 tis. | 78,9 tis. | 6,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 213 | −11,3 tis. | −43,7 tis. | 11,9 tis. | −7,1 tis. |
| Aktíva | 26,9 tis. | 29,4 tis. | 20,2 tis. | 28,3 tis. | 1,2 tis. |
| Vlastné imanie | 1,9 tis. | −9,5 tis. | −53,2 tis. | −41,3 tis. | −48,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 0 | 0 | 1,7 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 93,0 % | 132,2 % | 362,7 % | 245,7 % | 4 150,9 % |
aj 2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 6,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,1 tis.
- Aktíva
- 1,2 tis.
- Vlastné imanie
- −48,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 4 150,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 78,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,9 tis.
- Aktíva
- 28,3 tis.
- Vlastné imanie
- −41,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 245,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 27 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43,7 tis.
- Aktíva
- 20,2 tis.
- Vlastné imanie
- −53,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 362,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 97,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,3 tis.
- Aktíva
- 29,4 tis.
- Vlastné imanie
- −9,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 132,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 66,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 213
- Aktíva
- 26,9 tis.
- Vlastné imanie
- 1,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 93,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.