prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Car Fan´s Services, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53230922aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 08. 20206 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
140 505 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Car Fan´s Services, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53230922
daňové identifikačné číslo
2121310895
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121310895
Sídlo
Gúgska ulica 6696/136, 940 02 Nové Zámky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 08. 2020
V registri
6 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 52069/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14762105
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 08. 2020—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m19. 08. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 08. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 08. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení19. 08. 2020—
Dizajnérske činnosti19. 08. 2020—
Čistiace a upratovacie služby19. 08. 2020—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť19. 08. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve19. 08. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 08. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 08. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 08. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 08. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí19. 08. 2020—
Sťahovacie služby19. 08. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 08. 2020—
Administratívne služby12. 08. 2021—
Vedenie účtovníctva12. 08. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 07. 2023—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov19. 07. 2023—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla19. 07. 2023—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel19. 07. 2023—
Opravy karosérií19. 07. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121310895: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121310895: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121310895IČ DPH SK2121310895Obdobia daňových registráciíDIČ 2121310895: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121310895: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121310895IČ DPH SK2121310895Obdobia daňových registráciíDIČ 2121310895: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121310895: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121310895IČ DPH SK2121310895
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212131089511. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2024
daňové identifikačné číslo212131089510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −6 522 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 140,5 tisíc eur.

Tržby

140 505 €

▲ 9,7 %

Výsledok hospodárenia

−6 522 €

▼ 388,1 %

Aktíva

15 659 €

▼ 62,8 %

Vlastné imanie

3 238 €

▼ 66,8 %

Zadlženosť

79,3 %

Hrubá marža

−4,0 %

Čistá marža

−4,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 44 155 €. 2022: tržby 874 €. 2023: tržby 4 880 €. 2024: tržby 128 027 €. 2025: tržby 140 505 €.200 tis.100 tis.044,2 tis.8744,9 tis.128 tis.140,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 44 155 €. 2022: tržby 874 €. 2023: tržby 4 880 €. 2024: tržby 128 027 €. 2025: tržby 140 505 €.200 tis.100 tis.044,2 tis.8744,9 tis.128 tis.140,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 44 155 €. 2022: tržby 874 €. 2023: tržby 4 880 €. 2024: tržby 128 027 €. 2025: tržby 140 505 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 773 €. 2022: výsledok hospodárenia −941 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 234 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 264 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 522 €.2,5 tis.0−10 tis.+773−941+2,2 tis.+2,3 tis.−6,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 773 €. 2022: výsledok hospodárenia −941 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 234 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 264 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 522 €.2,5 tis.0−10 tis.+773−941+2,2 tis.+2,3 tis.−6,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 773 €. 2022: výsledok hospodárenia −941 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 234 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 264 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 522 €.2,5 tis.0−10 tis.+773202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 219 €, vlastné imanie 6 204 €. 2022: aktíva 16 337 €, vlastné imanie 5 263 €. 2023: aktíva 14 923 €, vlastné imanie 7 496 €. 2024: aktíva 42 046 €, vlastné imanie 9 760 €. 2025: aktíva 15 659 €, vlastné imanie 3 238 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 219 €, vlastné imanie 6 204 €. 2022: aktíva 16 337 €, vlastné imanie 5 263 €. 2023: aktíva 14 923 €, vlastné imanie 7 496 €. 2024: aktíva 42 046 €, vlastné imanie 9 760 €. 2025: aktíva 15 659 €, vlastné imanie 3 238 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 219 €, vlastné imanie 6 204 €. 2022: aktíva 16 337 €, vlastné imanie 5 263 €. 2023: aktíva 14 923 €, vlastné imanie 7 496 €. 2024: aktíva 42 046 €, vlastné imanie 9 760 €. 2025: aktíva 15 659 €, vlastné imanie 3 238 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 133 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 697 €, finančné účty 13 389 €. 2022: dlhodobý majetok 4 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 495 €, finančné účty 10 €. 2023: dlhodobý majetok 4 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 404 €, finančné účty 686 €. 2024: dlhodobý majetok 4 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 953 €, finančné účty 4 260 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 639 €, finančné účty 20 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 133 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 697 €, finančné účty 13 389 €. 2022: dlhodobý majetok 4 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 495 €, finančné účty 10 €. 2023: dlhodobý majetok 4 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 404 €, finančné účty 686 €. 2024: dlhodobý majetok 4 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 953 €, finančné účty 4 260 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 639 €, finančné účty 20 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 133 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 697 €, finančné účty 13 389 €. 2022: dlhodobý majetok 4 832 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 495 €, finančné účty 10 €. 2023: dlhodobý majetok 4 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 404 €, finančné účty 686 €. 2024: dlhodobý majetok 4 833 €, zásoby 0 €, pohľadávky 32 953 €, finančné účty 4 260 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 639 €, finančné účty 20 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 015 €. 2022: vlastné imanie 5 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 074 €. 2023: vlastné imanie 7 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 427 €. 2024: vlastné imanie 9 760 €, dlhodobé záväzky 44 €, krátkodobé záväzky 32 242 €. 2025: vlastné imanie 3 238 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 12 358 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 015 €. 2022: vlastné imanie 5 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 074 €. 2023: vlastné imanie 7 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 427 €. 2024: vlastné imanie 9 760 €, dlhodobé záväzky 44 €, krátkodobé záväzky 32 242 €. 2025: vlastné imanie 3 238 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 12 358 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 015 €. 2022: vlastné imanie 5 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 074 €. 2023: vlastné imanie 7 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 427 €. 2024: vlastné imanie 9 760 €, dlhodobé záväzky 44 €, krátkodobé záväzky 32 242 €. 2025: vlastné imanie 3 238 €, dlhodobé záväzky 63 €, krátkodobé záväzky 12 358 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 136 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 267 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000136026796096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 136 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 267 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000136026796096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 136 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 267 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000136026796096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby44,2 tis.8744,9 tis.128 tis.140,5 tis.
Výsledok hospodárenia773−9412,2 tis.2,3 tis.−6,5 tis.
Aktíva21,2 tis.16,3 tis.14,9 tis.42 tis.15,7 tis.
Vlastné imanie6,2 tis.5,3 tis.7,5 tis.9,8 tis.3,2 tis.
Daň z príjmu1360267960960
Zadlženosť70,8 %67,8 %49,8 %76,8 %79,3 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
140,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,5 tis.
Aktíva
15,7 tis.
Vlastné imanie
3,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
79,3 %

2024

Tržby
128 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
42 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
76,8 %

2023

Tržby
4,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
14,9 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
267
Zadlženosť
49,8 %

2022

Tržby
874
Výsledok hospodárenia
−941
Aktíva
16,3 tis.
Vlastné imanie
5,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
67,8 %

2021

Tržby
44,2 tis.
Výsledok hospodárenia
773
Aktíva
21,2 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
136
Zadlženosť
70,8 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API