prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

M-Izolmat s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53216431aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 08. 20206 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
248 700 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
M-Izolmat s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53216431
daňové identifikačné číslo
2121305978
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121305978
Sídlo
Gelnická 2656/96, 040 11 Košice - mestská časť Pereš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 08. 2020
V registri
6 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49591/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14756954
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 08. 2020—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí13. 08. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení13. 08. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 08. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 08. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 08. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121305978: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121305978: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121305978IČ DPH SK2121305978Obdobia daňových registráciíDIČ 2121305978: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121305978: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121305978IČ DPH SK2121305978Obdobia daňových registráciíDIČ 2121305978: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121305978: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121305978IČ DPH SK2121305978
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212130597811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2021
daňové identifikačné číslo212130597810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲523 % na 72 913 € a zvýšila tržby o ▲52 % na 248,7 tisíc eur.

Tržby

248 700 €

▲ 52,1 %

Výsledok hospodárenia

72 913 €

▲ 523,3 %

Aktíva

234 556 €

▲ 83,2 %

Vlastné imanie

160 980 €

▲ 82,8 %

Zadlženosť

31,4 %

Hrubá marža

37,1 %

Čistá marža

29,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 134 694 €. 2022: tržby 190 585 €. 2023: tržby 247 371 €. 2024: tržby 163 538 €. 2025: tržby 248 700 €.250 tis.125 tis.0134,7 tis.190,6 tis.247,4 tis.163,5 tis.248,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 134 694 €. 2022: tržby 190 585 €. 2023: tržby 247 371 €. 2024: tržby 163 538 €. 2025: tržby 248 700 €.250 tis.125 tis.0134,7 tis.190,6 tis.247,4 tis.163,5 tis.248,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 134 694 €. 2022: tržby 190 585 €. 2023: tržby 247 371 €. 2024: tržby 163 538 €. 2025: tržby 248 700 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 929 €. 2022: výsledok hospodárenia 41 650 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 190 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 697 €. 2025: výsledok hospodárenia 72 913 €.100 tis.50 tis.0+6,9 tis.+41,6 tis.+18,2 tis.+11,7 tis.+72,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 929 €. 2022: výsledok hospodárenia 41 650 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 190 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 697 €. 2025: výsledok hospodárenia 72 913 €.100 tis.50 tis.0+6,9 tis.+41,6 tis.+18,2 tis.+11,7 tis.+72,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 6 929 €. 2022: výsledok hospodárenia 41 650 €. 2023: výsledok hospodárenia 18 190 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 697 €. 2025: výsledok hospodárenia 72 913 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 538 €, vlastné imanie 16 530 €. 2022: aktíva 85 830 €, vlastné imanie 58 179 €. 2023: aktíva 144 897 €, vlastné imanie 76 369 €. 2024: aktíva 128 036 €, vlastné imanie 88 067 €. 2025: aktíva 234 556 €, vlastné imanie 160 980 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 538 €, vlastné imanie 16 530 €. 2022: aktíva 85 830 €, vlastné imanie 58 179 €. 2023: aktíva 144 897 €, vlastné imanie 76 369 €. 2024: aktíva 128 036 €, vlastné imanie 88 067 €. 2025: aktíva 234 556 €, vlastné imanie 160 980 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 55 538 €, vlastné imanie 16 530 €. 2022: aktíva 85 830 €, vlastné imanie 58 179 €. 2023: aktíva 144 897 €, vlastné imanie 76 369 €. 2024: aktíva 128 036 €, vlastné imanie 88 067 €. 2025: aktíva 234 556 €, vlastné imanie 160 980 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 256 €, finančné účty 44 865 €. 2022: dlhodobý majetok 3 602 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 958 €, finančné účty 64 270 €. 2023: dlhodobý majetok 22 377 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 806 €, finančné účty 85 714 €. 2024: dlhodobý majetok 14 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 642 €, finančné účty 70 612 €. 2025: dlhodobý majetok 17 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 041 €, finančné účty 134 184 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 256 €, finančné účty 44 865 €. 2022: dlhodobý majetok 3 602 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 958 €, finančné účty 64 270 €. 2023: dlhodobý majetok 22 377 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 806 €, finančné účty 85 714 €. 2024: dlhodobý majetok 14 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 642 €, finančné účty 70 612 €. 2025: dlhodobý majetok 17 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 041 €, finančné účty 134 184 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 3 417 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 256 €, finančné účty 44 865 €. 2022: dlhodobý majetok 3 602 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 958 €, finančné účty 64 270 €. 2023: dlhodobý majetok 22 377 €, zásoby 0 €, pohľadávky 36 806 €, finančné účty 85 714 €. 2024: dlhodobý majetok 14 782 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 642 €, finančné účty 70 612 €. 2025: dlhodobý majetok 17 331 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 041 €, finančné účty 134 184 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 530 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 39 005 €. 2022: vlastné imanie 58 179 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 27 631 €. 2023: vlastné imanie 76 369 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 68 480 €. 2024: vlastné imanie 88 067 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 39 901 €. 2025: vlastné imanie 160 980 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 73 478 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 530 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 39 005 €. 2022: vlastné imanie 58 179 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 27 631 €. 2023: vlastné imanie 76 369 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 68 480 €. 2024: vlastné imanie 88 067 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 39 901 €. 2025: vlastné imanie 160 980 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 73 478 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 16 530 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 39 005 €. 2022: vlastné imanie 58 179 €, dlhodobé záväzky 20 €, krátkodobé záväzky 27 631 €. 2023: vlastné imanie 76 369 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 68 480 €. 2024: vlastné imanie 88 067 €, dlhodobé záväzky 68 €, krátkodobé záväzky 39 901 €. 2025: vlastné imanie 160 980 €, dlhodobé záväzky 98 €, krátkodobé záväzky 73 478 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 841 €. 2022: daň z príjmu 11 072 €. 2023: daň z príjmu 1 584 €. 2024: daň z príjmu 3 109 €. 2025: daň z príjmu 19 382 €.20 tis.10 tis.01,8 tis.11,1 tis.1,6 tis.3,1 tis.19,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 841 €. 2022: daň z príjmu 11 072 €. 2023: daň z príjmu 1 584 €. 2024: daň z príjmu 3 109 €. 2025: daň z príjmu 19 382 €.20 tis.10 tis.01,8 tis.11,1 tis.1,6 tis.3,1 tis.19,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 841 €. 2022: daň z príjmu 11 072 €. 2023: daň z príjmu 1 584 €. 2024: daň z príjmu 3 109 €. 2025: daň z príjmu 19 382 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby134,7 tis.190,6 tis.247,4 tis.163,5 tis.248,7 tis.
Výsledok hospodárenia6,9 tis.41,6 tis.18,2 tis.11,7 tis.72,9 tis.
Aktíva55,5 tis.85,8 tis.144,9 tis.128 tis.234,6 tis.
Vlastné imanie16,5 tis.58,2 tis.76,4 tis.88,1 tis.161 tis.
Daň z príjmu1,8 tis.11,1 tis.1,6 tis.3,1 tis.19,4 tis.
Zadlženosť70,2 %32,2 %47,3 %31,2 %31,4 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
248,7 tis.
Výsledok hospodárenia
72,9 tis.
Aktíva
234,6 tis.
Vlastné imanie
161 tis.
Daň z príjmu
19,4 tis.
Zadlženosť
31,4 %

2024

Tržby
163,5 tis.
Výsledok hospodárenia
11,7 tis.
Aktíva
128 tis.
Vlastné imanie
88,1 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
31,2 %

2023

Tržby
247,4 tis.
Výsledok hospodárenia
18,2 tis.
Aktíva
144,9 tis.
Vlastné imanie
76,4 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
47,3 %

2022

Tržby
190,6 tis.
Výsledok hospodárenia
41,6 tis.
Aktíva
85,8 tis.
Vlastné imanie
58,2 tis.
Daň z príjmu
11,1 tis.
Zadlženosť
32,2 %

2021

Tržby
134,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
55,5 tis.
Vlastné imanie
16,5 tis.
Daň z príjmu
1,8 tis.
Zadlženosť
70,2 %

aj 08/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API