Súhrn
- Vznik
- 09. 09. 20206 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 76 358 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DANI MARKET s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53178084
- daňové identifikačné číslo
- 2121322379
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121322379
- Sídlo
- Gortva 26, 98002 Gortva, Slovenská republika
- Územie
- Gortvaokres Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 09. 2020
- V registri
- 6 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39569/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14792362
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 09. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 09. 09. 2020 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidiel | 09. 09. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121322379 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2121322379 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −35 410 € a zvýšila tržby o ▲43 % na 76,4 tisíc eur.
Tržby
76 358 €
▲ 42,8 %Výsledok hospodárenia
−35 410 €
▼ 31,9 %Aktíva
62 894 €
▼ 16,7 %Vlastné imanie
−30 410 €
▼ 30,4 %Zadlženosť
148,4 %
Hrubá marža
−45,1 %
Čistá marža
−46,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 65,8 tis. | 89,1 tis. | 71,6 tis. | 53,5 tis. | 76,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,2 tis. | −8,4 tis. | −1,6 tis. | −26,8 tis. | −35,4 tis. |
| Aktíva | 25,9 tis. | 44,9 tis. | 37,8 tis. | 75,5 tis. | 62,9 tis. |
| Vlastné imanie | 13,5 tis. | 5,1 tis. | 3,5 tis. | −23,3 tis. | −30,4 tis. |
| Daň z príjmu | 2,2 tis. | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 47,9 % | 88,7 % | 90,7 % | 130,9 % | 148,4 % |
aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 76,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −35,4 tis.
- Aktíva
- 62,9 tis.
- Vlastné imanie
- −30,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 148,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 53,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,8 tis.
- Aktíva
- 75,5 tis.
- Vlastné imanie
- −23,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 130,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 71,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 37,8 tis.
- Vlastné imanie
- 3,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 89,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,4 tis.
- Aktíva
- 44,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 65,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,2 tis.
- Aktíva
- 25,9 tis.
- Vlastné imanie
- 13,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,2 tis.
- Zadlženosť
- 47,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.