prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Eliev .s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53175859aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 07. 20206 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
143 362 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Eliev .s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53175859
daňové identifikačné číslo
2121330222
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Moyzesova 934/52, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 07. 2020
V registri
6 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 40660/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14733956
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu22. 07. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb22. 07. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 07. 2020—
Administratívne služby22. 07. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 07. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 07. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu20. 05. 2021—
Prevádzkovanie výdajne stravy20. 05. 2021—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach20. 05. 2021—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela20. 05. 2021—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 14. 10. 2022 do 24. 01. 2024 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121330222: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121330222Obdobia daňových registráciíDIČ 2121330222: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121330222Obdobia daňových registráciíDIČ 2121330222: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121330222
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212133022210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −14 035 € a znížila tržby o ▼39 % na 143,4 tisíc eur.

Tržby

143 362 €

▼ 39,4 %

Výsledok hospodárenia

−14 035 €

▲ 55,9 %

Aktíva

117 712 €

▲ 27,8 %

Vlastné imanie

−28 603 €

▼ 96,3 %

Zadlženosť

124,3 %

Hrubá marža

−9,8 %

Čistá marža

−9,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2020 — 12/2020: tržby 9 993 €. 2021: tržby 76 781 €. 2022: tržby 236 505 €. 2023: tržby 143 362 €.250 tis.125 tis.010 tis.76,8 tis.236,5 tis.143,4 tis.07/2020 — 12/2020202120222023Tržby07/2020 — 12/2020: tržby 9 993 €. 2021: tržby 76 781 €. 2022: tržby 236 505 €. 2023: tržby 143 362 €.250 tis.125 tis.076,8 tis.143,4 tis.20212023Tržby07/2020 — 12/2020: tržby 9 993 €. 2021: tržby 76 781 €. 2022: tržby 236 505 €. 2023: tržby 143 362 €.250 tis.125 tis.007/2020 — 12/20202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 781 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 486 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 834 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 035 €.20 tis.0−50 tis.+781+11,5 tis.−31,8 tis.−14 tis.07/2020 — 12/2020202120222023Výsledok hospodárenia07/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 781 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 486 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 834 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 035 €.20 tis.0−50 tis.+11,5 tis.−14 tis.20212023Výsledok hospodárenia07/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 781 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 486 €. 2022: výsledok hospodárenia −31 834 €. 2023: výsledok hospodárenia −14 035 €.20 tis.0−50 tis.+78107/2020 — 12/20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2020 — 12/2020: aktíva 10 119 €, vlastné imanie 5 781 €. 2021: aktíva 32 862 €, vlastné imanie 17 267 €. 2022: aktíva 92 102 €, vlastné imanie −14 569 €. 2023: aktíva 117 712 €, vlastné imanie −28 603 €.200 tis.0−50 tis.07/2020 — 12/2020202120222023Aktíva a vlastné imanie07/2020 — 12/2020: aktíva 10 119 €, vlastné imanie 5 781 €. 2021: aktíva 32 862 €, vlastné imanie 17 267 €. 2022: aktíva 92 102 €, vlastné imanie −14 569 €. 2023: aktíva 117 712 €, vlastné imanie −28 603 €.200 tis.0−50 tis.20212023Aktíva a vlastné imanie07/2020 — 12/2020: aktíva 10 119 €, vlastné imanie 5 781 €. 2021: aktíva 32 862 €, vlastné imanie 17 267 €. 2022: aktíva 92 102 €, vlastné imanie −14 569 €. 2023: aktíva 117 712 €, vlastné imanie −28 603 €.200 tis.0−50 tis.07/2020 — 12/20202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 367 €, pohľadávky 389 €, finančné účty 9 363 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 536 €, pohľadávky 25 055 €, finančné účty 7 271 €. 2022: dlhodobý majetok 13 157 €, zásoby 12 887 €, pohľadávky 11 077 €, finančné účty 54 981 €. 2023: dlhodobý majetok 8 890 €, zásoby 7 115 €, pohľadávky 11 275 €, finančné účty 90 432 €.200 tis.100 tis.007/2020 — 12/2020202120222023Štruktúra aktív07/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 367 €, pohľadávky 389 €, finančné účty 9 363 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 536 €, pohľadávky 25 055 €, finančné účty 7 271 €. 2022: dlhodobý majetok 13 157 €, zásoby 12 887 €, pohľadávky 11 077 €, finančné účty 54 981 €. 2023: dlhodobý majetok 8 890 €, zásoby 7 115 €, pohľadávky 11 275 €, finančné účty 90 432 €.200 tis.100 tis.020212023Štruktúra aktív07/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 367 €, pohľadávky 389 €, finančné účty 9 363 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 536 €, pohľadávky 25 055 €, finančné účty 7 271 €. 2022: dlhodobý majetok 13 157 €, zásoby 12 887 €, pohľadávky 11 077 €, finančné účty 54 981 €. 2023: dlhodobý majetok 8 890 €, zásoby 7 115 €, pohľadávky 11 275 €, finančné účty 90 432 €.200 tis.100 tis.007/2020 — 12/20202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2020 — 12/2020: vlastné imanie 5 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 338 €. 2021: vlastné imanie 17 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 595 €. 2022: vlastné imanie −14 569 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 671 €. 2023: vlastné imanie −28 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 315 €.200 tis.0−50 tis.07/2020 — 12/2020202120222023Štruktúra pasív07/2020 — 12/2020: vlastné imanie 5 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 338 €. 2021: vlastné imanie 17 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 595 €. 2022: vlastné imanie −14 569 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 671 €. 2023: vlastné imanie −28 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 315 €.200 tis.0−50 tis.20212023Štruktúra pasív07/2020 — 12/2020: vlastné imanie 5 781 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 338 €. 2021: vlastné imanie 17 267 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 595 €. 2022: vlastné imanie −14 569 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 106 671 €. 2023: vlastné imanie −28 603 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 146 315 €.200 tis.0−50 tis.07/2020 — 12/20202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2020 — 12/2020: daň z príjmu 138 €. 2021: daň z príjmu 3 054 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.01383,1 tis.0007/2020 — 12/2020202120222023Daň z príjmu07/2020 — 12/2020: daň z príjmu 138 €. 2021: daň z príjmu 3 054 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.03,1 tis.020212023Daň z príjmu07/2020 — 12/2020: daň z príjmu 138 €. 2021: daň z príjmu 3 054 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0138007/2020 — 12/20202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10 tis.76,8 tis.236,5 tis.143,4 tis.
Výsledok hospodárenia78111,5 tis.−31,8 tis.−14 tis.
Aktíva10,1 tis.32,9 tis.92,1 tis.117,7 tis.
Vlastné imanie5,8 tis.17,3 tis.−14,6 tis.−28,6 tis.
Daň z príjmu1383,1 tis.00
Zadlženosť42,9 %47,5 %115,8 %124,3 %

2023

Tržby
143,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−14 tis.
Aktíva
117,7 tis.
Vlastné imanie
−28,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
124,3 %

2022

Tržby
236,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,8 tis.
Aktíva
92,1 tis.
Vlastné imanie
−14,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
115,8 %

2021

Tržby
76,8 tis.
Výsledok hospodárenia
11,5 tis.
Aktíva
32,9 tis.
Vlastné imanie
17,3 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
47,5 %

07/2020 — 12/2020

Tržby
10 tis.
Výsledok hospodárenia
781
Aktíva
10,1 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
138
Zadlženosť
42,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API