prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

NEMBAU, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53170946aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 07. 20206 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
67 733 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
NEMBAU, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53170946
daňové identifikačné číslo
2121291381
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Pusté 861, 01322 Rosina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 07. 2020
V registri
6 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 75193/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14726918
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby17. 07. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 07. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov17. 07. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby17. 07. 2020—
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta17. 07. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí16. 11. 2022—
Služby požičovní16. 11. 2022—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 11. 2022—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave16. 11. 2022—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 11. 2022—
Finančný lízing16. 11. 2022—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla16. 11. 2022—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121291381: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121291381Obdobia daňových registráciíDIČ 2121291381: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121291381Obdobia daňových registráciíDIČ 2121291381: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121291381
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212129138110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −8 892 € a znížila tržby o ▼96 % na 67,7 tisíc eur.

Tržby

67 733 €

▼ 96,3 %

Výsledok hospodárenia

−8 892 €

▼ 153,1 %

Aktíva

157 832 €

▼ 41,2 %

Vlastné imanie

21 670 €

▼ 29,1 %

Zadlženosť

86,3 %

Hrubá marža

−11,3 %

Čistá marža

−13,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2020 — 12/2020: tržby 4 070 €. 2021: tržby 845 765 €. 2022: tržby 1 819 230 €. 2023: tržby 67 733 €.2 mil.1 mil.04,1 tis.845,8 tis.1,82 mil.67,7 tis.07/2020 — 12/2020202120222023Tržby07/2020 — 12/2020: tržby 4 070 €. 2021: tržby 845 765 €. 2022: tržby 1 819 230 €. 2023: tržby 67 733 €.2 mil.1 mil.0845,8 tis.67,7 tis.20212023Tržby07/2020 — 12/2020: tržby 4 070 €. 2021: tržby 845 765 €. 2022: tržby 1 819 230 €. 2023: tržby 67 733 €.2 mil.1 mil.007/2020 — 12/20202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −4 €. 2021: výsledok hospodárenia 8 832 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 733 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 892 €.20 tis.0−10 tis.−4+8,8 tis.+16,7 tis.−8,9 tis.07/2020 — 12/2020202120222023Výsledok hospodárenia07/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −4 €. 2021: výsledok hospodárenia 8 832 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 733 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 892 €.20 tis.0−10 tis.+8,8 tis.−8,9 tis.20212023Výsledok hospodárenia07/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia −4 €. 2021: výsledok hospodárenia 8 832 €. 2022: výsledok hospodárenia 16 733 €. 2023: výsledok hospodárenia −8 892 €.20 tis.0−10 tis.−407/2020 — 12/20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2020 — 12/2020: aktíva 6 543 €, vlastné imanie 4 996 €. 2021: aktíva 269 448 €, vlastné imanie 13 828 €. 2022: aktíva 268 238 €, vlastné imanie 30 562 €. 2023: aktíva 157 832 €, vlastné imanie 21 670 €.500 tis.250 tis.007/2020 — 12/2020202120222023Aktíva a vlastné imanie07/2020 — 12/2020: aktíva 6 543 €, vlastné imanie 4 996 €. 2021: aktíva 269 448 €, vlastné imanie 13 828 €. 2022: aktíva 268 238 €, vlastné imanie 30 562 €. 2023: aktíva 157 832 €, vlastné imanie 21 670 €.500 tis.250 tis.020212023Aktíva a vlastné imanie07/2020 — 12/2020: aktíva 6 543 €, vlastné imanie 4 996 €. 2021: aktíva 269 448 €, vlastné imanie 13 828 €. 2022: aktíva 268 238 €, vlastné imanie 30 562 €. 2023: aktíva 157 832 €, vlastné imanie 21 670 €.500 tis.250 tis.007/2020 — 12/20202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 195 €, finančné účty 6 348 €. 2021: dlhodobý majetok 14 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 585 €, finančné účty 26 123 €. 2022: dlhodobý majetok 33 998 €, zásoby 39 599 €, pohľadávky 128 018 €, finančné účty 66 623 €. 2023: dlhodobý majetok 24 174 €, zásoby 59 630 €, pohľadávky 71 637 €, finančné účty 1 243 €.500 tis.250 tis.007/2020 — 12/2020202120222023Štruktúra aktív07/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 195 €, finančné účty 6 348 €. 2021: dlhodobý majetok 14 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 585 €, finančné účty 26 123 €. 2022: dlhodobý majetok 33 998 €, zásoby 39 599 €, pohľadávky 128 018 €, finančné účty 66 623 €. 2023: dlhodobý majetok 24 174 €, zásoby 59 630 €, pohľadávky 71 637 €, finančné účty 1 243 €.500 tis.250 tis.020212023Štruktúra aktív07/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 195 €, finančné účty 6 348 €. 2021: dlhodobý majetok 14 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 228 585 €, finančné účty 26 123 €. 2022: dlhodobý majetok 33 998 €, zásoby 39 599 €, pohľadávky 128 018 €, finančné účty 66 623 €. 2023: dlhodobý majetok 24 174 €, zásoby 59 630 €, pohľadávky 71 637 €, finančné účty 1 243 €.500 tis.250 tis.007/2020 — 12/20202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 996 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 1 536 €. 2021: vlastné imanie 13 828 €, dlhodobé záväzky 487 €, krátkodobé záväzky 255 133 €. 2022: vlastné imanie 30 562 €, dlhodobé záväzky 11 271 €, krátkodobé záväzky 226 405 €. 2023: vlastné imanie 21 670 €, dlhodobé záväzky 9 450 €, krátkodobé záväzky 126 712 €.500 tis.250 tis.007/2020 — 12/2020202120222023Štruktúra pasív07/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 996 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 1 536 €. 2021: vlastné imanie 13 828 €, dlhodobé záväzky 487 €, krátkodobé záväzky 255 133 €. 2022: vlastné imanie 30 562 €, dlhodobé záväzky 11 271 €, krátkodobé záväzky 226 405 €. 2023: vlastné imanie 21 670 €, dlhodobé záväzky 9 450 €, krátkodobé záväzky 126 712 €.500 tis.250 tis.020212023Štruktúra pasív07/2020 — 12/2020: vlastné imanie 4 996 €, dlhodobé záväzky 11 €, krátkodobé záväzky 1 536 €. 2021: vlastné imanie 13 828 €, dlhodobé záväzky 487 €, krátkodobé záväzky 255 133 €. 2022: vlastné imanie 30 562 €, dlhodobé záväzky 11 271 €, krátkodobé záväzky 226 405 €. 2023: vlastné imanie 21 670 €, dlhodobé záväzky 9 450 €, krátkodobé záväzky 126 712 €.500 tis.250 tis.007/2020 — 12/20202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2020 — 12/2020: daň z príjmu 66 €. 2021: daň z príjmu 5 098 €. 2022: daň z príjmu 12 546 €. 2023: daň z príjmu 1 210 €.20 tis.10 tis.0665,1 tis.12,5 tis.1,2 tis.07/2020 — 12/2020202120222023Daň z príjmu07/2020 — 12/2020: daň z príjmu 66 €. 2021: daň z príjmu 5 098 €. 2022: daň z príjmu 12 546 €. 2023: daň z príjmu 1 210 €.20 tis.10 tis.05,1 tis.1,2 tis.20212023Daň z príjmu07/2020 — 12/2020: daň z príjmu 66 €. 2021: daň z príjmu 5 098 €. 2022: daň z príjmu 12 546 €. 2023: daň z príjmu 1 210 €.20 tis.10 tis.06607/2020 — 12/20202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,1 tis.845,8 tis.1,82 mil.67,7 tis.
Výsledok hospodárenia−48,8 tis.16,7 tis.−8,9 tis.
Aktíva6,5 tis.269,4 tis.268,2 tis.157,8 tis.
Vlastné imanie5 tis.13,8 tis.30,6 tis.21,7 tis.
Daň z príjmu665,1 tis.12,5 tis.1,2 tis.
Zadlženosť23,6 %94,9 %88,6 %86,3 %

2023

Tržby
67,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,9 tis.
Aktíva
157,8 tis.
Vlastné imanie
21,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
86,3 %

2022

Tržby
1,82 mil.
Výsledok hospodárenia
16,7 tis.
Aktíva
268,2 tis.
Vlastné imanie
30,6 tis.
Daň z príjmu
12,5 tis.
Zadlženosť
88,6 %

2021

Tržby
845,8 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
269,4 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
94,9 %

07/2020 — 12/2020

Tržby
4,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−4
Aktíva
6,5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
66
Zadlženosť
23,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API