prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PUMA CARS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53165705aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 07. 20206 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
10 737 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PUMA CARS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53165705
daňové identifikačné číslo
2121300225
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121300225
Sídlo
Zelená 263/26, 079 01 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 07. 2020
V registri
6 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49500/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14744070
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel29. 07. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve29. 07. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva29. 07. 2020—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov29. 07. 2020—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov29. 07. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom29. 07. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien29. 07. 2020—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m29. 07. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby29. 07. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov29. 07. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby29. 07. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)29. 07. 2020—
Sťahovacie služby29. 07. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave29. 07. 2020—
Kuriérske služby29. 07. 2020—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok29. 07. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností29. 07. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu29. 07. 2020—
Prevádzkovanie výdajne stravy29. 07. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach29. 07. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom29. 07. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností29. 07. 2020—
Vedenie účtovníctva29. 07. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov29. 07. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení29. 07. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky29. 07. 2020—
Fotografické služby29. 07. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí29. 07. 2020—
Čistiace a upratovacie služby29. 07. 2020—
Prevádzkovanie jaslí29. 07. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti29. 07. 2020—
Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie29. 07. 2020—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu29. 07. 2020—
Poskytovanie sociálnych služieb29. 07. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení29. 07. 2020—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu29. 07. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí29. 07. 2020—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť29. 07. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov29. 07. 2020—
Dizajnérske činnosti29. 07. 2020—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky29. 07. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla29. 07. 2020—
Poskytovanie služieb osobného charakteru29. 07. 2020—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely29. 07. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla29. 07. 2020—
Služby požičovní29. 07. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121300225: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121300225: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121300225IČ DPH SK2121300225Obdobia daňových registráciíDIČ 2121300225: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121300225: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121300225IČ DPH SK2121300225Obdobia daňových registráciíDIČ 2121300225: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121300225: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121300225IČ DPH SK2121300225
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212130022511. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212130022510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼16 % na 1 597 € a zvýšila tržby o ▲30 % na 10,7 tisíc eur.

Tržby

10 737 €

▲ 30,4 %

Výsledok hospodárenia

1 597 €

▼ 15,9 %

Aktíva

17 616 €

▲ 18,8 %

Vlastné imanie

15 873 €

▲ 11,2 %

Zadlženosť

9,9 %

Hrubá marža

18,0 %

Čistá marža

14,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 45 459 €. 2022: tržby 5 658 €. 2023: tržby 1 934 €. 2024: tržby 8 233 €. 2025: tržby 10 737 €.50 tis.25 tis.045,5 tis.5,7 tis.1,9 tis.8,2 tis.10,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 45 459 €. 2022: tržby 5 658 €. 2023: tržby 1 934 €. 2024: tržby 8 233 €. 2025: tržby 10 737 €.50 tis.25 tis.045,5 tis.5,7 tis.1,9 tis.8,2 tis.10,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 45 459 €. 2022: tržby 5 658 €. 2023: tržby 1 934 €. 2024: tržby 8 233 €. 2025: tržby 10 737 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 185 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 488 €. 2023: výsledok hospodárenia 65 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 899 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 597 €.2,5 tis.1,3 tis.0+2,2 tis.+2,5 tis.+65+1,9 tis.+1,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 185 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 488 €. 2023: výsledok hospodárenia 65 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 899 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 597 €.2,5 tis.1,3 tis.0+2,2 tis.+2,5 tis.+65+1,9 tis.+1,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 185 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 488 €. 2023: výsledok hospodárenia 65 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 899 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 597 €.2,5 tis.1,3 tis.0+65202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 10 448 €, vlastné imanie 9 823 €. 2022: aktíva 13 103 €, vlastné imanie 12 311 €. 2023: aktíva 12 745 €, vlastné imanie 12 377 €. 2024: aktíva 14 826 €, vlastné imanie 14 275 €. 2025: aktíva 17 616 €, vlastné imanie 15 873 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 10 448 €, vlastné imanie 9 823 €. 2022: aktíva 13 103 €, vlastné imanie 12 311 €. 2023: aktíva 12 745 €, vlastné imanie 12 377 €. 2024: aktíva 14 826 €, vlastné imanie 14 275 €. 2025: aktíva 17 616 €, vlastné imanie 15 873 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 10 448 €, vlastné imanie 9 823 €. 2022: aktíva 13 103 €, vlastné imanie 12 311 €. 2023: aktíva 12 745 €, vlastné imanie 12 377 €. 2024: aktíva 14 826 €, vlastné imanie 14 275 €. 2025: aktíva 17 616 €, vlastné imanie 15 873 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 448 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 345 €, finančné účty 6 758 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 566 €, finančné účty 4 179 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 417 €, finančné účty 1 409 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 594 €, finančné účty 22 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 448 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 345 €, finančné účty 6 758 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 566 €, finančné účty 4 179 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 417 €, finančné účty 1 409 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 594 €, finančné účty 22 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 448 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 345 €, finančné účty 6 758 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 566 €, finančné účty 4 179 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 417 €, finančné účty 1 409 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 594 €, finančné účty 22 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 823 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 622 €. 2022: vlastné imanie 12 311 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 779 €. 2023: vlastné imanie 12 377 €, dlhodobé záväzky 40 €, krátkodobé záväzky 328 €. 2024: vlastné imanie 14 275 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2025: vlastné imanie 15 873 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 1 665 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 823 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 622 €. 2022: vlastné imanie 12 311 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 779 €. 2023: vlastné imanie 12 377 €, dlhodobé záväzky 40 €, krátkodobé záväzky 328 €. 2024: vlastné imanie 14 275 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2025: vlastné imanie 15 873 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 1 665 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 823 €, dlhodobé záväzky 3 €, krátkodobé záväzky 622 €. 2022: vlastné imanie 12 311 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 779 €. 2023: vlastné imanie 12 377 €, dlhodobé záväzky 40 €, krátkodobé záväzky 328 €. 2024: vlastné imanie 14 275 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 498 €. 2025: vlastné imanie 15 873 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 1 665 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 386 €. 2022: daň z príjmu 439 €. 2023: daň z príjmu 12 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025003864391234034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 386 €. 2022: daň z príjmu 439 €. 2023: daň z príjmu 12 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025003864391234034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 386 €. 2022: daň z príjmu 439 €. 2023: daň z príjmu 12 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025003864391234034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,5 tis.5,7 tis.1,9 tis.8,2 tis.10,7 tis.
Výsledok hospodárenia2,2 tis.2,5 tis.651,9 tis.1,6 tis.
Aktíva10,4 tis.13,1 tis.12,7 tis.14,8 tis.17,6 tis.
Vlastné imanie9,8 tis.12,3 tis.12,4 tis.14,3 tis.15,9 tis.
Daň z príjmu38643912340340
Zadlženosť6,0 %6,0 %2,9 %3,7 %9,9 %

aj 07/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
10,7 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
17,6 tis.
Vlastné imanie
15,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
9,9 %

2024

Tržby
8,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
14,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
3,7 %

2023

Tržby
1,9 tis.
Výsledok hospodárenia
65
Aktíva
12,7 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
12
Zadlženosť
2,9 %

2022

Tržby
5,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
13,1 tis.
Vlastné imanie
12,3 tis.
Daň z príjmu
439
Zadlženosť
6,0 %

2021

Tržby
45,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
386
Zadlženosť
6,0 %

aj 07/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API