Súhrn
- Vznik
- 10. 07. 20206 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 17 293 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BOBEK s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53162544
- daňové identifikačné číslo
- 2121287641
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Severná 917/1, 93601 Šahy, Slovenská republika
- Územie
- Šahyokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 07. 2020
- V registri
- 6 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 51691/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14714630
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 10. 07. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 10. 07. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 07. 2020 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 07. 2020 | — |
| Administratívne služby | 10. 07. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 10. 07. 2020 | — |
| Informačná činnosť | 10. 07. 2020 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 10. 07. 2020 | — |
| Finančný lízing | 10. 07. 2020 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 10. 07. 2020 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 10. 07. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121287641 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲146 % na 3 853 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 17,3 tisíc eur.
Tržby
17 293 €
▲ 12,4 %Výsledok hospodárenia
3 853 €
▲ 146,0 %Aktíva
15 888 €
▲ 21,1 %Vlastné imanie
11 197 €
▲ 52,5 %Zadlženosť
29,5 %
Hrubá marža
24,4 %
Čistá marža
22,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9,7 tis. | 13,5 tis. | 19,3 tis. | 15,4 tis. | 17,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 243 | 285 | 494 | 1,6 tis. | 3,9 tis. |
| Aktíva | 1,1 tis. | 5,3 tis. | 8,9 tis. | 13,1 tis. | 15,9 tis. |
| Vlastné imanie | 243 | 5,3 tis. | 5,8 tis. | 7,3 tis. | 11,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 137 | 340 | 368 |
| Zadlženosť | 78,6 % | 0,0 % | 35,2 % | 44,0 % | 29,5 % |
aj 07/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 17,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 15,9 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 368
- Zadlženosť
- 29,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 15,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 13,1 tis.
- Vlastné imanie
- 7,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 44,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 19,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 494
- Aktíva
- 8,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,8 tis.
- Daň z príjmu
- 137
- Zadlženosť
- 35,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 13,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 285
- Aktíva
- 5,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 9,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 243
- Aktíva
- 1,1 tis.
- Vlastné imanie
- 243
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 78,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.