Súhrn
- Vznik
- 14. 07. 20206 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 5 472 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Puppyco Corp Gmitter L&A, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53161912
- daňové identifikačné číslo
- 2121292437
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2121292437
- Sídlo
- Podzámková 409/14, 053 04 Spišské Podhradie, Slovenská republika
- Územie
- Spišské Podhradieokres LevočaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 07. 2020
- V registri
- 6 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49374/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14718689
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Administratívne služby | 14. 07. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 14. 07. 2020 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 14. 07. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 14. 07. 2020 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 14. 07. 2020 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 14. 07. 2020 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 07. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 14. 07. 2020 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 14. 07. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 14. 07. 2020 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 14. 07. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 14. 07. 2020 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 14. 07. 2020 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 14. 07. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 14. 07. 2020 | — |
| Pánske, dámske a detské kaderníctvo | 14. 07. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2121292437 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2024 |
| daňové identifikačné číslo | 2121292437 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −14 713 € a znížila tržby o ▼13 % na 5,5 tisíc eur.
Tržby
5 472 €
▼ 13,2 %Výsledok hospodárenia
−14 713 €
▼ 41,4 %Aktíva
15 435 €
▼ 48,6 %Vlastné imanie
14 528 €
▼ 50,3 %Zadlženosť
5,9 %
Hrubá marža
−262,7 %
Čistá marža
−268,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11,9 tis. | 2,4 tis. | 11,8 tis. | 6,3 tis. | 5,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −29 | 119 | 410 | −10,4 tis. | −14,7 tis. |
| Aktíva | 4,5 tis. | 4,5 tis. | 5,1 tis. | 30 tis. | 15,4 tis. |
| Vlastné imanie | 4,1 tis. | 4,2 tis. | 4,7 tis. | 29,2 tis. | 14,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 21 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 7,7 % | 5,8 % | 8,6 % | 2,6 % | 5,9 % |
aj 07/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 5,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,7 tis.
- Aktíva
- 15,4 tis.
- Vlastné imanie
- 14,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 5,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 6,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,4 tis.
- Aktíva
- 30 tis.
- Vlastné imanie
- 29,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 11,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 410
- Aktíva
- 5,1 tis.
- Vlastné imanie
- 4,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 8,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 119
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,2 tis.
- Daň z príjmu
- 21
- Zadlženosť
- 5,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 11,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −29
- Aktíva
- 4,5 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 7,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 07/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.