prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Hacienda u Macka s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53131487aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 06. 20206 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
3 755 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Hacienda u Macka s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53131487
daňové identifikačné číslo
2121371868
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121371868
Sídlo
Sokolovská 178/10, 04011 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 06. 2020
V registri
6 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49234/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14693393
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu26. 06. 2020—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov26. 06. 2020—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok26. 06. 2020—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely26. 06. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 06. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)26. 06. 2020—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok26. 06. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností26. 06. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy27. 09. 2025—
Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov27. 09. 2025—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo11. 03. 2026—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava11. 03. 2026—
Výroba krmív a kŕmnych zmesí11. 03. 2026—
Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov11. 03. 2026—
Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov11. 03. 2026—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy11. 03. 2026—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov11. 03. 2026—
Výroba koksu a rafinovaných produktov11. 03. 2026—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov11. 03. 2026—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov11. 03. 2026—
Výroba výrobkov z gumy a plastov11. 03. 2026—
Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov11. 03. 2026—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí11. 03. 2026—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky11. 03. 2026—
Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia11. 03. 2026—
Výroba zdravotníckych pomôcok11. 03. 2026—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov11. 03. 2026—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom11. 03. 2026—
Prípravné práce k realizácii stavby11. 03. 2026—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 03. 2026—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla11. 03. 2026—
Záložne11. 03. 2026—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva11. 03. 2026—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva11. 03. 2026—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 03. 2026—
Prevádzka malých plavidiel11. 03. 2026—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave11. 03. 2026—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce11. 03. 2026—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok11. 03. 2026—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 03. 2026—
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy11. 03. 2026—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty11. 03. 2026—
Verejné obstarávanie11. 03. 2026—
vedenie účtovníctva11. 03. 2026—
Finančný lízing11. 03. 2026—
Faktoring a forfaiting11. 03. 2026—
Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu11. 03. 2026—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt11. 03. 2026—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt11. 03. 2026—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 03. 2026—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti11. 03. 2026—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 03. 2026—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy11. 03. 2026—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied11. 03. 2026—
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky11. 03. 2026—
Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií11. 03. 2026—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií11. 03. 2026—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí11. 03. 2026—
Čistiace a upratovacie služby11. 03. 2026—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne11. 03. 2026—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení11. 03. 2026—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť11. 03. 2026—
Prevádzkovanie jaslí11. 03. 2026—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií11. 03. 2026—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu11. 03. 2026—
Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby11. 03. 2026—
Poskytovanie sociálnych služieb11. 03. 2026—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu11. 03. 2026—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí11. 03. 2026—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť11. 03. 2026—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela11. 03. 2026—
Poskytovanie služieb osobného charakteru11. 03. 2026—
Pravidelná kontrola detského ihriska11. 03. 2026—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121371868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121371868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121371868IČ DPH SK2121371868Obdobia daňových registráciíDIČ 2121371868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121371868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121371868IČ DPH SK2121371868Obdobia daňových registráciíDIČ 2121371868: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121371868: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121371868IČ DPH SK2121371868
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212137186811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212137186810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −2 911 € a zvýšila tržby z nuly na 3,8 tisíc eur.

Tržby

3 755 €

Výsledok hospodárenia

−2 911 €

▼ 756,2 %

Aktíva

8 181 €

▲ 81,0 %

Vlastné imanie

2 089 €

▼ 50,0 %

Zadlženosť

74,5 %

Hrubá marža

−68,5 %

Čistá marža

−77,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 238 243 €. 2022: tržby 20 174 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 3 755 €.250 tis.125 tis.0238,2 tis.20,2 tis.003,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 238 243 €. 2022: tržby 20 174 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 3 755 €.250 tis.125 tis.0238,2 tis.20,2 tis.003,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 238 243 €. 2022: tržby 20 174 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 3 755 €.250 tis.125 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 319 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 911 €.10 tis.0−10 tis.+9,9 tis.−8,3 tis.−7−340−2,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 319 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 911 €.10 tis.0−10 tis.+9,9 tis.−8,3 tis.−7−340−2,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 932 €. 2022: výsledok hospodárenia −8 319 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 911 €.10 tis.0−10 tis.−7202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 082 €, vlastné imanie 14 932 €. 2022: aktíva 4 527 €, vlastné imanie 4 527 €. 2023: aktíva 4 520 €, vlastné imanie 4 520 €. 2024: aktíva 4 520 €, vlastné imanie 4 180 €. 2025: aktíva 8 181 €, vlastné imanie 2 089 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 082 €, vlastné imanie 14 932 €. 2022: aktíva 4 527 €, vlastné imanie 4 527 €. 2023: aktíva 4 520 €, vlastné imanie 4 520 €. 2024: aktíva 4 520 €, vlastné imanie 4 180 €. 2025: aktíva 8 181 €, vlastné imanie 2 089 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 15 082 €, vlastné imanie 14 932 €. 2022: aktíva 4 527 €, vlastné imanie 4 527 €. 2023: aktíva 4 520 €, vlastné imanie 4 520 €. 2024: aktíva 4 520 €, vlastné imanie 4 180 €. 2025: aktíva 8 181 €, vlastné imanie 2 089 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 082 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 495 €, finančné účty 4 032 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 520 €, finančné účty 4 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 520 €, finančné účty 4 000 €. 2025: dlhodobý majetok 2 334 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 601 €, finančné účty 3 246 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 082 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 495 €, finančné účty 4 032 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 520 €, finančné účty 4 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 520 €, finančné účty 4 000 €. 2025: dlhodobý majetok 2 334 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 601 €, finančné účty 3 246 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 082 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 495 €, finančné účty 4 032 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 520 €, finančné účty 4 000 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 520 €, finančné účty 4 000 €. 2025: dlhodobý majetok 2 334 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 601 €, finančné účty 3 246 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 932 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 €. 2022: vlastné imanie 4 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 4 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 4 180 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €. 2025: vlastné imanie 2 089 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 6 091 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 932 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 €. 2022: vlastné imanie 4 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 4 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 4 180 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €. 2025: vlastné imanie 2 089 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 6 091 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 14 932 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 €. 2022: vlastné imanie 4 527 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 4 520 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 4 180 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €. 2025: vlastné imanie 2 089 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 6 091 €.20 tis.10 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby238,2 tis.20,2 tis.003,8 tis.
Výsledok hospodárenia9,9 tis.−8,3 tis.−7−340−2,9 tis.
Aktíva15,1 tis.4,5 tis.4,5 tis.4,5 tis.8,2 tis.
Vlastné imanie14,9 tis.4,5 tis.4,5 tis.4,2 tis.2,1 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť1,0 %0,0 %0,0 %7,5 %74,5 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
3,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
8,2 tis.
Vlastné imanie
2,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
74,5 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
4,5 tis.
Vlastné imanie
4,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
7,5 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−7
Aktíva
4,5 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
20,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,3 tis.
Aktíva
4,5 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
238,2 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
15,1 tis.
Vlastné imanie
14,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,0 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API