prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

MIGREPA s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53130057aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 06. 20206 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
56 181 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MIGREPA s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53130057
daňové identifikačné číslo
2121274892
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121274892
Sídlo
Eliášovce 30, 93038 Nový Život, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 06. 2020
V registri
6 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 47001/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14689897
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 06. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 06. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 06. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky24. 06. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve24. 06. 2020—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov24. 06. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom24. 06. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 06. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby24. 06. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov24. 06. 2020—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami24. 06. 2020—
Sťahovacie služby24. 06. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave24. 06. 2020—
Kuriérske služby24. 06. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 06. 2020—
Vedenie účtovníctva24. 06. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí24. 06. 2020—
Informačná činnosť24. 06. 2020—
Čistiace a upratovacie služby24. 06. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti24. 06. 2020—
Administratívne služby24. 06. 2020—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť24. 06. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121274892: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121274892: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121274892IČ DPH SK2121274892Obdobia daňových registráciíDIČ 2121274892: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121274892: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121274892IČ DPH SK2121274892Obdobia daňových registráciíDIČ 2121274892: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121274892: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121274892IČ DPH SK2121274892
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212127489211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 08. 2020
daňové identifikačné číslo212127489210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼98 % na 351 € a znížila tržby o ▼43 % na 56,2 tisíc eur.

Tržby

56 181 €

▼ 43,5 %

Výsledok hospodárenia

351 €

▼ 97,9 %

Aktíva

49 675 €

▼ 27,6 %

Vlastné imanie

37 320 €

▲ 0,9 %

Zadlženosť

24,9 %

Hrubá marža

2,3 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 41 436 €. 2022: tržby 77 039 €. 2023: tržby 71 091 €. 2024: tržby 99 400 €. 2025: tržby 56 181 €.100 tis.50 tis.041,4 tis.77 tis.71,1 tis.99,4 tis.56,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 41 436 €. 2022: tržby 77 039 €. 2023: tržby 71 091 €. 2024: tržby 99 400 €. 2025: tržby 56 181 €.100 tis.50 tis.041,4 tis.77 tis.71,1 tis.99,4 tis.56,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 41 436 €. 2022: tržby 77 039 €. 2023: tržby 71 091 €. 2024: tržby 99 400 €. 2025: tržby 56 181 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 458 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 813 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 767 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 643 €. 2025: výsledok hospodárenia 351 €.20 tis.10 tis.0+8,5 tis.+7,8 tis.+1,8 tis.+16,6 tis.+35120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 458 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 813 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 767 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 643 €. 2025: výsledok hospodárenia 351 €.20 tis.10 tis.0+8,5 tis.+7,8 tis.+1,8 tis.+16,6 tis.+35120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 458 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 813 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 767 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 643 €. 2025: výsledok hospodárenia 351 €.20 tis.10 tis.0+351202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 17 358 €, vlastné imanie 10 746 €. 2022: aktíva 66 282 €, vlastné imanie 18 559 €. 2023: aktíva 34 688 €, vlastné imanie 20 326 €. 2024: aktíva 68 584 €, vlastné imanie 36 969 €. 2025: aktíva 49 675 €, vlastné imanie 37 320 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 17 358 €, vlastné imanie 10 746 €. 2022: aktíva 66 282 €, vlastné imanie 18 559 €. 2023: aktíva 34 688 €, vlastné imanie 20 326 €. 2024: aktíva 68 584 €, vlastné imanie 36 969 €. 2025: aktíva 49 675 €, vlastné imanie 37 320 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 17 358 €, vlastné imanie 10 746 €. 2022: aktíva 66 282 €, vlastné imanie 18 559 €. 2023: aktíva 34 688 €, vlastné imanie 20 326 €. 2024: aktíva 68 584 €, vlastné imanie 36 969 €. 2025: aktíva 49 675 €, vlastné imanie 37 320 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 788 €, zásoby 6 739 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 7 761 €. 2022: dlhodobý majetok 18 461 €, zásoby 5 429 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 392 €. 2023: dlhodobý majetok 13 009 €, zásoby 7 845 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 834 €. 2024: dlhodobý majetok 7 557 €, zásoby 3 656 €, pohľadávky 112 €, finančné účty 57 259 €. 2025: dlhodobý majetok 31 881 €, zásoby 4 286 €, pohľadávky 1 847 €, finančné účty 11 661 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 788 €, zásoby 6 739 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 7 761 €. 2022: dlhodobý majetok 18 461 €, zásoby 5 429 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 392 €. 2023: dlhodobý majetok 13 009 €, zásoby 7 845 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 834 €. 2024: dlhodobý majetok 7 557 €, zásoby 3 656 €, pohľadávky 112 €, finančné účty 57 259 €. 2025: dlhodobý majetok 31 881 €, zásoby 4 286 €, pohľadávky 1 847 €, finančné účty 11 661 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 788 €, zásoby 6 739 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 7 761 €. 2022: dlhodobý majetok 18 461 €, zásoby 5 429 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 392 €. 2023: dlhodobý majetok 13 009 €, zásoby 7 845 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 13 834 €. 2024: dlhodobý majetok 7 557 €, zásoby 3 656 €, pohľadávky 112 €, finančné účty 57 259 €. 2025: dlhodobý majetok 31 881 €, zásoby 4 286 €, pohľadávky 1 847 €, finančné účty 11 661 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 746 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 6 566 €. 2022: vlastné imanie 18 559 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 723 €. 2023: vlastné imanie 20 326 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 362 €. 2024: vlastné imanie 36 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 615 €. 2025: vlastné imanie 37 320 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 355 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 746 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 6 566 €. 2022: vlastné imanie 18 559 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 723 €. 2023: vlastné imanie 20 326 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 362 €. 2024: vlastné imanie 36 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 615 €. 2025: vlastné imanie 37 320 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 355 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 10 746 €, dlhodobé záväzky 46 €, krátkodobé záväzky 6 566 €. 2022: vlastné imanie 18 559 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 723 €. 2023: vlastné imanie 20 326 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 362 €. 2024: vlastné imanie 36 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 615 €. 2025: vlastné imanie 37 320 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 355 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 036 €. 2022: daň z príjmu 2 347 €. 2023: daň z príjmu 1 106 €. 2024: daň z príjmu 4 838 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01 tis.2,3 tis.1,1 tis.4,8 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 036 €. 2022: daň z príjmu 2 347 €. 2023: daň z príjmu 1 106 €. 2024: daň z príjmu 4 838 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.01 tis.2,3 tis.1,1 tis.4,8 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 036 €. 2022: daň z príjmu 2 347 €. 2023: daň z príjmu 1 106 €. 2024: daň z príjmu 4 838 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby41,4 tis.77 tis.71,1 tis.99,4 tis.56,2 tis.
Výsledok hospodárenia8,5 tis.7,8 tis.1,8 tis.16,6 tis.351
Aktíva17,4 tis.66,3 tis.34,7 tis.68,6 tis.49,7 tis.
Vlastné imanie10,7 tis.18,6 tis.20,3 tis.37 tis.37,3 tis.
Daň z príjmu1 tis.2,3 tis.1,1 tis.4,8 tis.960
Zadlženosť38,1 %72,0 %41,4 %46,1 %24,9 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
56,2 tis.
Výsledok hospodárenia
351
Aktíva
49,7 tis.
Vlastné imanie
37,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
24,9 %

2024

Tržby
99,4 tis.
Výsledok hospodárenia
16,6 tis.
Aktíva
68,6 tis.
Vlastné imanie
37 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
46,1 %

2023

Tržby
71,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
34,7 tis.
Vlastné imanie
20,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
41,4 %

2022

Tržby
77 tis.
Výsledok hospodárenia
7,8 tis.
Aktíva
66,3 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
72,0 %

2021

Tržby
41,4 tis.
Výsledok hospodárenia
8,5 tis.
Aktíva
17,4 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
38,1 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API