prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

MK-STAVBY plus, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53125444aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 07. 20206 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 08. 2026
Tržby
225 266 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MK-STAVBY plus, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53125444
daňové identifikačné číslo
2121291007
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121291007
Sídlo
Štúrova 1355/43, 96212 Detva, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 07. 2020
V registri
6 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 39222/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14724232
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Murárstvo16. 07. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 07. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 07. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 07. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 07. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121291007: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121291007: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121291007IČ DPH SK2121291007Obdobia daňových registráciíDIČ 2121291007: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121291007: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121291007IČ DPH SK2121291007Obdobia daňových registráciíDIČ 2121291007: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121291007: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121291007IČ DPH SK2121291007
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212129100711. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2024
daňové identifikačné číslo212129100710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼70 % na 1 253 € a zvýšila tržby o ▲79 % na 225,3 tisíc eur.

Tržby

225 266 €

▲ 79,1 %

Výsledok hospodárenia

1 253 €

▼ 70,4 %

Aktíva

205 290 €

▲ 151,9 %

Vlastné imanie

26 294 €

▲ 49,5 %

Zadlženosť

87,2 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 7 052 €. 2022: tržby 15 500 €. 2023: tržby 50 000 €. 2024: tržby 125 761 €. 2025: tržby 225 266 €.250 tis.125 tis.07,1 tis.15,5 tis.50 tis.125,8 tis.225,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 7 052 €. 2022: tržby 15 500 €. 2023: tržby 50 000 €. 2024: tržby 125 761 €. 2025: tržby 225 266 €.250 tis.125 tis.07,1 tis.15,5 tis.50 tis.125,8 tis.225,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 7 052 €. 2022: tržby 15 500 €. 2023: tržby 50 000 €. 2024: tržby 125 761 €. 2025: tržby 225 266 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 616 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 277 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 234 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 253 €.10 tis.0−2 tis.−1,6 tis.−7+9,3 tis.+4,2 tis.+1,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 616 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 277 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 234 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 253 €.10 tis.0−2 tis.−1,6 tis.−7+9,3 tis.+4,2 tis.+1,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 616 €. 2022: výsledok hospodárenia −7 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 277 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 234 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 253 €.10 tis.0−2 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 424 €, vlastné imanie 4 283 €. 2022: aktíva 17 093 €, vlastné imanie 4 276 €. 2023: aktíva 41 838 €, vlastné imanie 13 553 €. 2024: aktíva 81 511 €, vlastné imanie 17 583 €. 2025: aktíva 205 290 €, vlastné imanie 26 294 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 424 €, vlastné imanie 4 283 €. 2022: aktíva 17 093 €, vlastné imanie 4 276 €. 2023: aktíva 41 838 €, vlastné imanie 13 553 €. 2024: aktíva 81 511 €, vlastné imanie 17 583 €. 2025: aktíva 205 290 €, vlastné imanie 26 294 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 4 424 €, vlastné imanie 4 283 €. 2022: aktíva 17 093 €, vlastné imanie 4 276 €. 2023: aktíva 41 838 €, vlastné imanie 13 553 €. 2024: aktíva 81 511 €, vlastné imanie 17 583 €. 2025: aktíva 205 290 €, vlastné imanie 26 294 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 424 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 12 093 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 36 838 €. 2024: dlhodobý majetok 22 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 822 €, finančné účty 9 647 €. 2025: dlhodobý majetok 94 648 €, zásoby 4 716 €, pohľadávky 105 314 €, finančné účty 612 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 424 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 12 093 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 36 838 €. 2024: dlhodobý majetok 22 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 822 €, finančné účty 9 647 €. 2025: dlhodobý majetok 94 648 €, zásoby 4 716 €, pohľadávky 105 314 €, finančné účty 612 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 424 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 12 093 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 36 838 €. 2024: dlhodobý majetok 22 042 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 822 €, finančné účty 9 647 €. 2025: dlhodobý majetok 94 648 €, zásoby 4 716 €, pohľadávky 105 314 €, finančné účty 612 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 283 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 €. 2022: vlastné imanie 4 276 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 817 €. 2023: vlastné imanie 13 553 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 285 €. 2024: vlastné imanie 17 583 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 928 €. 2025: vlastné imanie 26 294 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 996 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 283 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 €. 2022: vlastné imanie 4 276 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 817 €. 2023: vlastné imanie 13 553 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 285 €. 2024: vlastné imanie 17 583 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 928 €. 2025: vlastné imanie 26 294 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 996 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 283 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 €. 2022: vlastné imanie 4 276 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 817 €. 2023: vlastné imanie 13 553 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 285 €. 2024: vlastné imanie 17 583 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 928 €. 2025: vlastné imanie 26 294 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 996 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 885 €. 2022: daň z príjmu 25 €. 2023: daň z príjmu 2 457 €. 2024: daň z príjmu 1 609 €. 2025: daň z príjmu 1 029 €.2,5 tis.1,3 tis.0885252,5 tis.1,6 tis.1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 885 €. 2022: daň z príjmu 25 €. 2023: daň z príjmu 2 457 €. 2024: daň z príjmu 1 609 €. 2025: daň z príjmu 1 029 €.2,5 tis.1,3 tis.0885252,5 tis.1,6 tis.1 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 885 €. 2022: daň z príjmu 25 €. 2023: daň z príjmu 2 457 €. 2024: daň z príjmu 1 609 €. 2025: daň z príjmu 1 029 €.2,5 tis.1,3 tis.0885202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7,1 tis.15,5 tis.50 tis.125,8 tis.225,3 tis.
Výsledok hospodárenia−1,6 tis.−79,3 tis.4,2 tis.1,3 tis.
Aktíva4,4 tis.17,1 tis.41,8 tis.81,5 tis.205,3 tis.
Vlastné imanie4,3 tis.4,3 tis.13,6 tis.17,6 tis.26,3 tis.
Daň z príjmu885252,5 tis.1,6 tis.1 tis.
Zadlženosť3,2 %75,0 %67,6 %78,4 %87,2 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
225,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
205,3 tis.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
87,2 %

2024

Tržby
125,8 tis.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
81,5 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
78,4 %

2023

Tržby
50 tis.
Výsledok hospodárenia
9,3 tis.
Aktíva
41,8 tis.
Vlastné imanie
13,6 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
67,6 %

2022

Tržby
15,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−7
Aktíva
17,1 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
25
Zadlženosť
75,0 %

2021

Tržby
7,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
4,4 tis.
Vlastné imanie
4,3 tis.
Daň z príjmu
885
Zadlženosť
3,2 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API