prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

JST CARS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53100514aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 06. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 08. 2026
Tržby
42 216 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JST CARS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53100514
daňové identifikačné číslo
2121263199
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Moravany 126, 072 003 Moravany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 06. 2020
V registri
6 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49077/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14644367
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 06. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla06. 06. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby06. 06. 2020—
Kuriérske služby06. 06. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 06. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach06. 06. 2020—
Služby požičovní06. 06. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí06. 06. 2020—
Finančný lízing06. 06. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 10. 2021—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok21. 10. 2021—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom21. 10. 2021—
Čistiace a upratovacie služby21. 10. 2021—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 10. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 10. 2021—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 10. 2021—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave21. 10. 2021—
Poskytovanie služieb osobného charakteru21. 10. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121263199: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121263199Obdobia daňových registráciíDIČ 2121263199: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121263199Obdobia daňových registráciíDIČ 2121263199: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121263199
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212126319910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2026 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −2 233 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 42,2 tisíc eur.

Tržby

42 216 €

▲ 25,0 %

Výsledok hospodárenia

−2 233 €

▲ 42,9 %

Aktíva

159 948 €

▲ 92,4 %

Vlastné imanie

5 226 €

▼ 29,9 %

Zadlženosť

96,7 %

Hrubá marža

−5,3 %

Čistá marža

−5,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 13 550 €. 2021: tržby 71 671 €. 2022: tržby 33 769 €. 2023: tržby 42 216 €.100 tis.50 tis.013,6 tis.71,7 tis.33,8 tis.42,2 tis.2020202120222023Tržby2020: tržby 13 550 €. 2021: tržby 71 671 €. 2022: tržby 33 769 €. 2023: tržby 42 216 €.100 tis.50 tis.013,6 tis.71,7 tis.33,8 tis.42,2 tis.2020202120222023Tržby2020: tržby 13 550 €. 2021: tržby 71 671 €. 2022: tržby 33 769 €. 2023: tržby 42 216 €.100 tis.50 tis.020212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 951 €. 2021: výsledok hospodárenia 419 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 913 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 233 €.10 tis.0−5 tis.+6 tis.+419−3,9 tis.−2,2 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 951 €. 2021: výsledok hospodárenia 419 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 913 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 233 €.10 tis.0−5 tis.+6 tis.+419−3,9 tis.−2,2 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 5 951 €. 2021: výsledok hospodárenia 419 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 913 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 233 €.10 tis.0−5 tis.+41920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 55 385 €, vlastné imanie 10 953 €. 2021: aktíva 80 302 €, vlastné imanie 11 372 €. 2022: aktíva 83 121 €, vlastné imanie 7 459 €. 2023: aktíva 159 948 €, vlastné imanie 5 226 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 55 385 €, vlastné imanie 10 953 €. 2021: aktíva 80 302 €, vlastné imanie 11 372 €. 2022: aktíva 83 121 €, vlastné imanie 7 459 €. 2023: aktíva 159 948 €, vlastné imanie 5 226 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 55 385 €, vlastné imanie 10 953 €. 2021: aktíva 80 302 €, vlastné imanie 11 372 €. 2022: aktíva 83 121 €, vlastné imanie 7 459 €. 2023: aktíva 159 948 €, vlastné imanie 5 226 €.200 tis.100 tis.02020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 563 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 18 322 €. 2021: dlhodobý majetok 53 152 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 145 €, finančné účty 17 005 €. 2022: dlhodobý majetok 65 116 €, zásoby 3 850 €, pohľadávky 9 151 €, finančné účty 5 004 €. 2023: dlhodobý majetok 98 727 €, zásoby 3 500 €, pohľadávky 46 691 €, finančné účty 11 030 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 563 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 18 322 €. 2021: dlhodobý majetok 53 152 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 145 €, finančné účty 17 005 €. 2022: dlhodobý majetok 65 116 €, zásoby 3 850 €, pohľadávky 9 151 €, finančné účty 5 004 €. 2023: dlhodobý majetok 98 727 €, zásoby 3 500 €, pohľadávky 46 691 €, finančné účty 11 030 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 36 563 €, zásoby 0 €, pohľadávky 500 €, finančné účty 18 322 €. 2021: dlhodobý majetok 53 152 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 145 €, finančné účty 17 005 €. 2022: dlhodobý majetok 65 116 €, zásoby 3 850 €, pohľadávky 9 151 €, finančné účty 5 004 €. 2023: dlhodobý majetok 98 727 €, zásoby 3 500 €, pohľadávky 46 691 €, finančné účty 11 030 €.200 tis.100 tis.02020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 953 €, dlhodobé záväzky 14 129 €, krátkodobé záväzky 30 303 €. 2021: vlastné imanie 11 372 €, dlhodobé záväzky 4 210 €, krátkodobé záväzky 64 720 €. 2022: vlastné imanie 7 459 €, dlhodobé záväzky 2 976 €, krátkodobé záväzky 72 686 €. 2023: vlastné imanie 5 226 €, dlhodobé záväzky 33 003 €, krátkodobé záväzky 121 719 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 953 €, dlhodobé záväzky 14 129 €, krátkodobé záväzky 30 303 €. 2021: vlastné imanie 11 372 €, dlhodobé záväzky 4 210 €, krátkodobé záväzky 64 720 €. 2022: vlastné imanie 7 459 €, dlhodobé záväzky 2 976 €, krátkodobé záväzky 72 686 €. 2023: vlastné imanie 5 226 €, dlhodobé záväzky 33 003 €, krátkodobé záväzky 121 719 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 10 953 €, dlhodobé záväzky 14 129 €, krátkodobé záväzky 30 303 €. 2021: vlastné imanie 11 372 €, dlhodobé záväzky 4 210 €, krátkodobé záväzky 64 720 €. 2022: vlastné imanie 7 459 €, dlhodobé záväzky 2 976 €, krátkodobé záväzky 72 686 €. 2023: vlastné imanie 5 226 €, dlhodobé záväzky 33 003 €, krátkodobé záväzky 121 719 €.200 tis.100 tis.02020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 052 €. 2021: daň z príjmu 111 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.111002020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 052 €. 2021: daň z príjmu 111 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.111002020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 052 €. 2021: daň z príjmu 111 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0111020212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby13,6 tis.71,7 tis.33,8 tis.42,2 tis.
Výsledok hospodárenia6 tis.419−3,9 tis.−2,2 tis.
Aktíva55,4 tis.80,3 tis.83,1 tis.159,9 tis.
Vlastné imanie11 tis.11,4 tis.7,5 tis.5,2 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.11100
Zadlženosť80,2 %85,8 %91,0 %96,7 %

2023

Tržby
42,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
159,9 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,7 %

2022

Tržby
33,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
83,1 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,0 %

2021

Tržby
71,7 tis.
Výsledok hospodárenia
419
Aktíva
80,3 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
111
Zadlženosť
85,8 %

2020

Tržby
13,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
55,4 tis.
Vlastné imanie
11 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
80,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API