prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ZUZANA OSELSKÁ s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53093119zaniknutý 27. 03. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 06. 20205 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
25 059 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZUZANA OSELSKÁ s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53093119
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vavrečka 42, 02901 Vavrečka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 06. 2020
Zánik
27. 03. 2026
V registri
5 rokov 9 mesiacov
Stav
zaniknutý 27. 03. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 74881/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14635898

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −2 156 € a znížila tržby o ▼29 % na 25,1 tisíc eur.

Tržby

25 059 €

▼ 29,5 %

Výsledok hospodárenia

−2 156 €

▼ 275,6 %

Aktíva

30 018 €

▼ 14,3 %

Vlastné imanie

6 247 €

▼ 25,7 %

Zadlženosť

79,2 %

Hrubá marža

−8,6 %

Čistá marža

−8,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 9 110 €. 2021: tržby 26 090 €. 2022: tržby 35 527 €. 2023: tržby 25 059 €.50 tis.25 tis.09,1 tis.26,1 tis.35,5 tis.25,1 tis.2020202120222023Tržby2020: tržby 9 110 €. 2021: tržby 26 090 €. 2022: tržby 35 527 €. 2023: tržby 25 059 €.50 tis.25 tis.09,1 tis.26,1 tis.35,5 tis.25,1 tis.2020202120222023Tržby2020: tržby 9 110 €. 2021: tržby 26 090 €. 2022: tržby 35 527 €. 2023: tržby 25 059 €.50 tis.25 tis.020212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 071 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 105 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 228 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 156 €.2 tis.0−2,5 tis.+1,1 tis.+1,1 tis.+1,2 tis.−2,2 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 071 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 105 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 228 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 156 €.2 tis.0−2,5 tis.+1,1 tis.+1,1 tis.+1,2 tis.−2,2 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 071 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 105 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 228 €. 2023: výsledok hospodárenia −2 156 €.2 tis.0−2,5 tis.20212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 6 260 €, vlastné imanie 6 071 €. 2021: aktíva 8 863 €, vlastné imanie 7 176 €. 2022: aktíva 35 021 €, vlastné imanie 8 404 €. 2023: aktíva 30 018 €, vlastné imanie 6 247 €.50 tis.25 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 6 260 €, vlastné imanie 6 071 €. 2021: aktíva 8 863 €, vlastné imanie 7 176 €. 2022: aktíva 35 021 €, vlastné imanie 8 404 €. 2023: aktíva 30 018 €, vlastné imanie 6 247 €.50 tis.25 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 6 260 €, vlastné imanie 6 071 €. 2021: aktíva 8 863 €, vlastné imanie 7 176 €. 2022: aktíva 35 021 €, vlastné imanie 8 404 €. 2023: aktíva 30 018 €, vlastné imanie 6 247 €.50 tis.25 tis.02020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 260 €. 2021: dlhodobý majetok 6 492 €, zásoby 0 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 2 112 €. 2022: dlhodobý majetok 18 934 €, zásoby 13 144 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 1 743 €. 2023: dlhodobý majetok 12 744 €, zásoby 10 495 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 5 579 €.50 tis.25 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 260 €. 2021: dlhodobý majetok 6 492 €, zásoby 0 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 2 112 €. 2022: dlhodobý majetok 18 934 €, zásoby 13 144 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 1 743 €. 2023: dlhodobý majetok 12 744 €, zásoby 10 495 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 5 579 €.50 tis.25 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 260 €. 2021: dlhodobý majetok 6 492 €, zásoby 0 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 2 112 €. 2022: dlhodobý majetok 18 934 €, zásoby 13 144 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 1 743 €. 2023: dlhodobý majetok 12 744 €, zásoby 10 495 €, pohľadávky 1 200 €, finančné účty 5 579 €.50 tis.25 tis.02020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 €. 2021: vlastné imanie 7 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 687 €. 2022: vlastné imanie 8 404 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 617 €. 2023: vlastné imanie 6 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 771 €.50 tis.25 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 €. 2021: vlastné imanie 7 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 687 €. 2022: vlastné imanie 8 404 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 617 €. 2023: vlastné imanie 6 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 771 €.50 tis.25 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 6 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 189 €. 2021: vlastné imanie 7 176 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 687 €. 2022: vlastné imanie 8 404 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 617 €. 2023: vlastné imanie 6 247 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 771 €.50 tis.25 tis.02020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 189 €. 2021: daň z príjmu 248 €. 2022: daň z príjmu 216 €. 2023: daň z príjmu 0 €.250125018924821602020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 189 €. 2021: daň z príjmu 248 €. 2022: daň z príjmu 216 €. 2023: daň z príjmu 0 €.250125018924821602020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 189 €. 2021: daň z príjmu 248 €. 2022: daň z príjmu 216 €. 2023: daň z príjmu 0 €.250125018924821602020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9,1 tis.26,1 tis.35,5 tis.25,1 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.1,1 tis.1,2 tis.−2,2 tis.
Aktíva6,3 tis.8,9 tis.35 tis.30 tis.
Vlastné imanie6,1 tis.7,2 tis.8,4 tis.6,2 tis.
Daň z príjmu1892482160
Zadlženosť3,0 %19,0 %76,0 %79,2 %

2023

Tržby
25,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
30 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
79,2 %

2022

Tržby
35,5 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
35 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
216
Zadlženosť
76,0 %

2021

Tržby
26,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
8,9 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
248
Zadlženosť
19,0 %

2020

Tržby
9,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
6,3 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
189
Zadlženosť
3,0 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API