prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MOTOR-SPORT, družstvo

identifikačné číslo organizácie 53091230aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 06. 20206 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
445 000 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MOTOR-SPORT, družstvo
identifikačné číslo organizácie
53091230
daňové identifikačné číslo
2121276674
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mierové nám. 3, 911 01 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
26. 06. 2020
V registri
6 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Dr, vložka č. 10133/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14694893
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)26. 06. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby26. 06. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradciv26. 06. 2020—
Reklamné a marketingové služby26. 06. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla26. 06. 2020—
Organizovane športových podujatí26. 06. 2020—
Prevádzkovanie športových zariadení26. 06. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí26. 06. 2020—
Prenájom motorových vozidiel26. 06. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121276674: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121276674Obdobia daňových registráciíDIČ 2121276674: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121276674Obdobia daňových registráciíDIČ 2121276674: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121276674
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212127667410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 9 914 € a zvýšila tržby o ▲10 % na 445 tisíc eur.

Tržby

445 000 €

▲ 9,9 %

Výsledok hospodárenia

9 914 €

▲ 1 330,0 %

Aktíva

22 399 €

▲ 140,5 %

Vlastné imanie

12 178 €

▲ 437,7 %

Zadlženosť

45,6 %

Hrubá marža

2,5 %

Čistá marža

2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 725 000 €. 2021: tržby 405 000 €. 2022: tržby 445 000 €.1 mil.500 tis.0725 tis.405 tis.445 tis.202020212022Tržby2020: tržby 725 000 €. 2021: tržby 405 000 €. 2022: tržby 445 000 €.1 mil.500 tis.0725 tis.405 tis.445 tis.202020212022Tržby2020: tržby 725 000 €. 2021: tržby 405 000 €. 2022: tržby 445 000 €.1 mil.500 tis.0725 tis.405 tis.445 tis.202020212022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 091 €. 2021: výsledok hospodárenia −806 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 914 €.10 tis.0−1 tis.+1,1 tis.−806+9,9 tis.202020212022Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 091 €. 2021: výsledok hospodárenia −806 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 914 €.10 tis.0−1 tis.+1,1 tis.−806+9,9 tis.202020212022Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 1 091 €. 2021: výsledok hospodárenia −806 €. 2022: výsledok hospodárenia 9 914 €.10 tis.0−1 tis.+1,1 tis.−806+9,9 tis.202020212022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 54 020 €, vlastné imanie 3 071 €. 2021: aktíva 9 314 €, vlastné imanie 2 265 €. 2022: aktíva 22 399 €, vlastné imanie 12 178 €.100 tis.50 tis.0202020212022Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 54 020 €, vlastné imanie 3 071 €. 2021: aktíva 9 314 €, vlastné imanie 2 265 €. 2022: aktíva 22 399 €, vlastné imanie 12 178 €.100 tis.50 tis.0202020212022Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 54 020 €, vlastné imanie 3 071 €. 2021: aktíva 9 314 €, vlastné imanie 2 265 €. 2022: aktíva 22 399 €, vlastné imanie 12 178 €.100 tis.50 tis.0202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 000 €, finančné účty 42 020 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 730 €, finančné účty 8 584 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 152 €, finančné účty 21 247 €.100 tis.50 tis.0202020212022Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 000 €, finančné účty 42 020 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 730 €, finančné účty 8 584 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 152 €, finančné účty 21 247 €.100 tis.50 tis.0202020212022Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 000 €, finančné účty 42 020 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 730 €, finančné účty 8 584 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 152 €, finančné účty 21 247 €.100 tis.50 tis.0202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 949 €. 2021: vlastné imanie 2 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 049 €. 2022: vlastné imanie 12 178 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 221 €.100 tis.50 tis.0202020212022Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 949 €. 2021: vlastné imanie 2 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 049 €. 2022: vlastné imanie 12 178 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 221 €.100 tis.50 tis.0202020212022Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 3 071 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 50 949 €. 2021: vlastné imanie 2 265 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 049 €. 2022: vlastné imanie 12 178 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 221 €.100 tis.50 tis.0202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 6 966 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 292 €.10 tis.5 tis.07 tis.01,3 tis.202020212022Daň z príjmu2020: daň z príjmu 6 966 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 292 €.10 tis.5 tis.07 tis.01,3 tis.202020212022Daň z príjmu2020: daň z príjmu 6 966 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 1 292 €.10 tis.5 tis.07 tis.01,3 tis.202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby725 tis.405 tis.445 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.−8069,9 tis.
Aktíva54 tis.9,3 tis.22,4 tis.
Vlastné imanie3,1 tis.2,3 tis.12,2 tis.
Daň z príjmu7 tis.01,3 tis.
Zadlženosť94,3 %75,7 %45,6 %

2022

Tržby
445 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
22,4 tis.
Vlastné imanie
12,2 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
45,6 %

2021

Tržby
405 tis.
Výsledok hospodárenia
−806
Aktíva
9,3 tis.
Vlastné imanie
2,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,7 %

2020

Tržby
725 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
54 tis.
Vlastné imanie
3,1 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
94,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API