prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

STROLEZ s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53072731aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 06. 20206 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STROLEZ s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53072731
daňové identifikačné číslo
2121261615
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Berlínska 2469/24, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 06. 2020
V registri
6 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 49042/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14638388
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve04. 06. 2020—
Chov vybraných druhov zvierat04. 06. 2020—
Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá04. 06. 2020—
Výroba potravinárskych výrobkov04. 06. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva04. 06. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba04. 06. 2020—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov04. 06. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu04. 06. 2020—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok04. 06. 2020—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky04. 06. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 06. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby04. 06. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla04. 06. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby04. 06. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 06. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 06. 2020—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok04. 06. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností04. 06. 2020—
Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom04. 06. 2020—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností04. 06. 2020—
Čistiace a upratovacie služby04. 06. 2020—
Činnosti v úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/ požiarnotechnických zariadení04. 06. 2020—
Poskytovanie služieb osobného charakteru04. 06. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave04. 06. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121261615: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121261615Obdobia daňových registráciíDIČ 2121261615: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121261615Obdobia daňových registráciíDIČ 2121261615: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121261615
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212126161510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−340 €

▼ 117,2 %

Aktíva

33 603 €

▼ 11,4 %

Vlastné imanie

33 263 €

▼ 1,0 %

Zadlženosť

1,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 42 661 €. 2022: tržby 42 501 €. 2023: tržby 48 409 €. 2024: tržby 21 681 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.042,7 tis.42,5 tis.48,4 tis.21,7 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 42 661 €. 2022: tržby 42 501 €. 2023: tržby 48 409 €. 2024: tržby 21 681 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.042,7 tis.42,5 tis.48,4 tis.21,7 tis.020212022202320242025Tržby2021: tržby 42 661 €. 2022: tržby 42 501 €. 2023: tržby 48 409 €. 2024: tržby 21 681 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 151 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 847 €. 2023: výsledok hospodárenia 515 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 973 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.20 tis.0−500+19,2 tis.+2,8 tis.+515+2 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 151 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 847 €. 2023: výsledok hospodárenia 515 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 973 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.20 tis.0−500+19,2 tis.+2,8 tis.+515+2 tis.−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 19 151 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 847 €. 2023: výsledok hospodárenia 515 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 973 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.20 tis.0−500+515−340202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 43 409 €, vlastné imanie 28 269 €. 2022: aktíva 40 618 €, vlastné imanie 31 115 €. 2023: aktíva 39 264 €, vlastné imanie 31 630 €. 2024: aktíva 37 908 €, vlastné imanie 33 603 €. 2025: aktíva 33 603 €, vlastné imanie 33 263 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 43 409 €, vlastné imanie 28 269 €. 2022: aktíva 40 618 €, vlastné imanie 31 115 €. 2023: aktíva 39 264 €, vlastné imanie 31 630 €. 2024: aktíva 37 908 €, vlastné imanie 33 603 €. 2025: aktíva 33 603 €, vlastné imanie 33 263 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 43 409 €, vlastné imanie 28 269 €. 2022: aktíva 40 618 €, vlastné imanie 31 115 €. 2023: aktíva 39 264 €, vlastné imanie 31 630 €. 2024: aktíva 37 908 €, vlastné imanie 33 603 €. 2025: aktíva 33 603 €, vlastné imanie 33 263 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 26 596 €. 2022: dlhodobý majetok 9 209 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 409 €. 2023: dlhodobý majetok 4 961 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 303 €. 2024: dlhodobý majetok 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 830 €, finančné účty 36 367 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 830 €, finančné účty 32 773 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 26 596 €. 2022: dlhodobý majetok 9 209 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 409 €. 2023: dlhodobý majetok 4 961 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 303 €. 2024: dlhodobý majetok 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 830 €, finančné účty 36 367 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 830 €, finančné účty 32 773 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 13 813 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 000 €, finančné účty 26 596 €. 2022: dlhodobý majetok 9 209 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 31 409 €. 2023: dlhodobý majetok 4 961 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 34 303 €. 2024: dlhodobý majetok 711 €, zásoby 0 €, pohľadávky 830 €, finančné účty 36 367 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 830 €, finančné účty 32 773 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 269 €, dlhodobé záväzky 14 646 €, krátkodobé záväzky 494 €. 2022: vlastné imanie 31 115 €, dlhodobé záväzky 10 826 €, krátkodobé záväzky −1 323 €. 2023: vlastné imanie 31 630 €, dlhodobé záväzky 7 005 €, krátkodobé záväzky 629 €. 2024: vlastné imanie 33 603 €, dlhodobé záväzky 3 184 €, krátkodobé záväzky 1 121 €. 2025: vlastné imanie 33 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 269 €, dlhodobé záväzky 14 646 €, krátkodobé záväzky 494 €. 2022: vlastné imanie 31 115 €, dlhodobé záväzky 10 826 €, krátkodobé záväzky −1 323 €. 2023: vlastné imanie 31 630 €, dlhodobé záväzky 7 005 €, krátkodobé záväzky 629 €. 2024: vlastné imanie 33 603 €, dlhodobé záväzky 3 184 €, krátkodobé záväzky 1 121 €. 2025: vlastné imanie 33 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 28 269 €, dlhodobé záväzky 14 646 €, krátkodobé záväzky 494 €. 2022: vlastné imanie 31 115 €, dlhodobé záväzky 10 826 €, krátkodobé záväzky −1 323 €. 2023: vlastné imanie 31 630 €, dlhodobé záväzky 7 005 €, krátkodobé záväzky 629 €. 2024: vlastné imanie 33 603 €, dlhodobé záväzky 3 184 €, krátkodobé záväzky 1 121 €. 2025: vlastné imanie 33 263 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 340 €.50 tis.0−2 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 379 €. 2022: daň z príjmu 502 €. 2023: daň z príjmu 167 €. 2024: daň z príjmu 348 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,4 tis.50216734834020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 379 €. 2022: daň z príjmu 502 €. 2023: daň z príjmu 167 €. 2024: daň z príjmu 348 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.03,4 tis.50216734834020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 379 €. 2022: daň z príjmu 502 €. 2023: daň z príjmu 167 €. 2024: daň z príjmu 348 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.0167340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42,7 tis.42,5 tis.48,4 tis.21,7 tis.0
Výsledok hospodárenia19,2 tis.2,8 tis.5152 tis.−340
Aktíva43,4 tis.40,6 tis.39,3 tis.37,9 tis.33,6 tis.
Vlastné imanie28,3 tis.31,1 tis.31,6 tis.33,6 tis.33,3 tis.
Daň z príjmu3,4 tis.502167348340
Zadlženosť34,9 %23,4 %19,4 %11,4 %1,0 %

aj 06/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
33,6 tis.
Vlastné imanie
33,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
1,0 %

2024

Tržby
21,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
37,9 tis.
Vlastné imanie
33,6 tis.
Daň z príjmu
348
Zadlženosť
11,4 %

2023

Tržby
48,4 tis.
Výsledok hospodárenia
515
Aktíva
39,3 tis.
Vlastné imanie
31,6 tis.
Daň z príjmu
167
Zadlženosť
19,4 %

2022

Tržby
42,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,8 tis.
Aktíva
40,6 tis.
Vlastné imanie
31,1 tis.
Daň z príjmu
502
Zadlženosť
23,4 %

2021

Tržby
42,7 tis.
Výsledok hospodárenia
19,2 tis.
Aktíva
43,4 tis.
Vlastné imanie
28,3 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
34,9 %

aj 06/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API