prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MAVIK GROUP s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53071981aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 05. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
26 268 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAVIK GROUP s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53071981
daňové identifikačné číslo
2121249691
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121249691
Sídlo
Hlavná 518/9, 91965 Dolná Krupá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 05. 2020
V registri
6 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 46715/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14425057
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Čistiace a upratovacie služby19. 05. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 05. 2020—
Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve19. 05. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba19. 05. 2020—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu19. 05. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 05. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 05. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 05. 2020—
Sťahovacie služby19. 05. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 05. 2020—
Kuriérske služby19. 05. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 05. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí19. 05. 2020—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava21. 04. 2021—
Výroba hračiek a hier21. 04. 2021—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien21. 04. 2021—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 04. 2021—
Prevádzkovanie osobnej cestnej dopravy21. 04. 2021—
Prevádzkovanie nákladnej cestnej dopravy21. 04. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121249691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121249691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121249691IČ DPH SK2121249691Obdobia daňových registráciíDIČ 2121249691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121249691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121249691IČ DPH SK2121249691Obdobia daňových registráciíDIČ 2121249691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121249691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121249691IČ DPH SK2121249691
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212124969111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2020
daňové identifikačné číslo212124969110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 10. 12. 2021, rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 26. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲455 % na 1 037 € a znížila tržby o ▼59 % na 26,3 tisíc eur.

Tržby

26 268 €

▼ 59,3 %

Výsledok hospodárenia

1 037 €

▲ 454,5 %

Aktíva

53 795 €

▲ 16,4 %

Vlastné imanie

11 785 €

▲ 9,6 %

Zadlženosť

78,1 %

Hrubá marža

5,2 %

Čistá marža

3,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2020 — 12/2020: tržby 7 109 €. 2021: tržby 47 336 €. 2022: tržby 33 769 €. 2023: tržby 64 577 €. 2024: tržby 26 268 €.100 tis.50 tis.07,1 tis.47,3 tis.33,8 tis.64,6 tis.26,3 tis.05/2020 — 12/20202021202220232024Tržby05/2020 — 12/2020: tržby 7 109 €. 2021: tržby 47 336 €. 2022: tržby 33 769 €. 2023: tržby 64 577 €. 2024: tržby 26 268 €.100 tis.50 tis.07,1 tis.33,8 tis.26,3 tis.05/2020 — 12/202020222024Tržby05/2020 — 12/2020: tržby 7 109 €. 2021: tržby 47 336 €. 2022: tržby 33 769 €. 2023: tržby 64 577 €. 2024: tržby 26 268 €.100 tis.50 tis.020212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 354 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 485 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 278 €. 2023: výsledok hospodárenia 187 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 037 €.5 tis.0−20 tis.+354+4,5 tis.−14,3 tis.+187+1 tis.05/2020 — 12/20202021202220232024Výsledok hospodárenia05/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 354 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 485 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 278 €. 2023: výsledok hospodárenia 187 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 037 €.5 tis.0−20 tis.+354−14,3 tis.+1 tis.05/2020 — 12/202020222024Výsledok hospodárenia05/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 354 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 485 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 278 €. 2023: výsledok hospodárenia 187 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 037 €.5 tis.0−20 tis.20212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2020 — 12/2020: aktíva 45 752 €, vlastné imanie 20 354 €. 2021: aktíva 61 722 €, vlastné imanie 24 839 €. 2022: aktíva 44 165 €, vlastné imanie 10 561 €. 2023: aktíva 46 212 €, vlastné imanie 10 748 €. 2024: aktíva 53 795 €, vlastné imanie 11 785 €.100 tis.50 tis.005/2020 — 12/20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie05/2020 — 12/2020: aktíva 45 752 €, vlastné imanie 20 354 €. 2021: aktíva 61 722 €, vlastné imanie 24 839 €. 2022: aktíva 44 165 €, vlastné imanie 10 561 €. 2023: aktíva 46 212 €, vlastné imanie 10 748 €. 2024: aktíva 53 795 €, vlastné imanie 11 785 €.100 tis.50 tis.005/2020 — 12/202020222024Aktíva a vlastné imanie05/2020 — 12/2020: aktíva 45 752 €, vlastné imanie 20 354 €. 2021: aktíva 61 722 €, vlastné imanie 24 839 €. 2022: aktíva 44 165 €, vlastné imanie 10 561 €. 2023: aktíva 46 212 €, vlastné imanie 10 748 €. 2024: aktíva 53 795 €, vlastné imanie 11 785 €.100 tis.50 tis.020212024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 36 807 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 482 €, finančné účty 7 463 €. 2021: dlhodobý majetok 50 335 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 850 €, finančné účty 2 537 €. 2022: dlhodobý majetok 36 002 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 204 €, finančné účty 3 959 €. 2023: dlhodobý majetok 35 636 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 186 €, finančné účty 2 390 €. 2024: dlhodobý majetok 32 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 804 €, finančné účty 13 778 €.100 tis.50 tis.005/2020 — 12/20202021202220232024Štruktúra aktív05/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 36 807 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 482 €, finančné účty 7 463 €. 2021: dlhodobý majetok 50 335 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 850 €, finančné účty 2 537 €. 2022: dlhodobý majetok 36 002 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 204 €, finančné účty 3 959 €. 2023: dlhodobý majetok 35 636 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 186 €, finančné účty 2 390 €. 2024: dlhodobý majetok 32 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 804 €, finančné účty 13 778 €.100 tis.50 tis.005/2020 — 12/202020222024Štruktúra aktív05/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 36 807 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 482 €, finančné účty 7 463 €. 2021: dlhodobý majetok 50 335 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 850 €, finančné účty 2 537 €. 2022: dlhodobý majetok 36 002 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 204 €, finančné účty 3 959 €. 2023: dlhodobý majetok 35 636 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 186 €, finančné účty 2 390 €. 2024: dlhodobý majetok 32 213 €, zásoby 0 €, pohľadávky 7 804 €, finančné účty 13 778 €.100 tis.50 tis.020212024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2020 — 12/2020: vlastné imanie 20 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 398 €. 2021: vlastné imanie 24 839 €, dlhodobé záväzky 2 980 €, krátkodobé záväzky 33 903 €. 2022: vlastné imanie 10 561 €, dlhodobé záväzky 1 795 €, krátkodobé záväzky 31 809 €. 2023: vlastné imanie 10 748 €, dlhodobé záväzky 20 970 €, krátkodobé záväzky 14 494 €. 2024: vlastné imanie 11 785 €, dlhodobé záväzky 29 820 €, krátkodobé záväzky 12 190 €.100 tis.50 tis.005/2020 — 12/20202021202220232024Štruktúra pasív05/2020 — 12/2020: vlastné imanie 20 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 398 €. 2021: vlastné imanie 24 839 €, dlhodobé záväzky 2 980 €, krátkodobé záväzky 33 903 €. 2022: vlastné imanie 10 561 €, dlhodobé záväzky 1 795 €, krátkodobé záväzky 31 809 €. 2023: vlastné imanie 10 748 €, dlhodobé záväzky 20 970 €, krátkodobé záväzky 14 494 €. 2024: vlastné imanie 11 785 €, dlhodobé záväzky 29 820 €, krátkodobé záväzky 12 190 €.100 tis.50 tis.005/2020 — 12/202020222024Štruktúra pasív05/2020 — 12/2020: vlastné imanie 20 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 398 €. 2021: vlastné imanie 24 839 €, dlhodobé záväzky 2 980 €, krátkodobé záväzky 33 903 €. 2022: vlastné imanie 10 561 €, dlhodobé záväzky 1 795 €, krátkodobé záväzky 31 809 €. 2023: vlastné imanie 10 748 €, dlhodobé záväzky 20 970 €, krátkodobé záväzky 14 494 €. 2024: vlastné imanie 11 785 €, dlhodobé záväzky 29 820 €, krátkodobé záväzky 12 190 €.100 tis.50 tis.020212024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2020 — 12/2020: daň z príjmu 147 €. 2021: daň z príjmu 972 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.50001479720034005/2020 — 12/20202021202220232024Daň z príjmu05/2020 — 12/2020: daň z príjmu 147 €. 2021: daň z príjmu 972 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000147034005/2020 — 12/202020222024Daň z príjmu05/2020 — 12/2020: daň z príjmu 147 €. 2021: daň z príjmu 972 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.500097234020212024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7,1 tis.47,3 tis.33,8 tis.64,6 tis.26,3 tis.
Výsledok hospodárenia3544,5 tis.−14,3 tis.1871 tis.
Aktíva45,8 tis.61,7 tis.44,2 tis.46,2 tis.53,8 tis.
Vlastné imanie20,4 tis.24,8 tis.10,6 tis.10,7 tis.11,8 tis.
Daň z príjmu14797200340
Zadlženosť55,5 %59,8 %76,1 %76,7 %78,1 %

2024

Tržby
26,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
53,8 tis.
Vlastné imanie
11,8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
78,1 %

2023

Tržby
64,6 tis.
Výsledok hospodárenia
187
Aktíva
46,2 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,7 %

2022

Tržby
33,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,3 tis.
Aktíva
44,2 tis.
Vlastné imanie
10,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
76,1 %

2021

Tržby
47,3 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
61,7 tis.
Vlastné imanie
24,8 tis.
Daň z príjmu
972
Zadlženosť
59,8 %

05/2020 — 12/2020

Tržby
7,1 tis.
Výsledok hospodárenia
354
Aktíva
45,8 tis.
Vlastné imanie
20,4 tis.
Daň z príjmu
147
Zadlženosť
55,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API