prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

CF Group j.s.a.

identifikačné číslo organizácie 53071972aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 05. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akciekód 125
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
68 225 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
CF Group j.s.a.
identifikačné číslo organizácie
53071972
daňové identifikačné číslo
2121249658
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121249658
Sídlo
Školská 929/42, 92241 Drahovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akcie (125)
Vznik
15. 05. 2020
V registri
6 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sja, vložka č. 10/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14381409
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu15. 05. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 05. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov15. 05. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 05. 2020—
Skladovanie15. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb15. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby15. 05. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 05. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti15. 05. 2020—
Vedenie účtovníctva15. 05. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121249658: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121249658: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121249658IČ DPH SK2121249658Obdobia daňových registráciíDIČ 2121249658: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121249658: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121249658IČ DPH SK2121249658Obdobia daňových registráciíDIČ 2121249658: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121249658: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121249658IČ DPH SK2121249658
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212124965811. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 06. 2021
daňové identifikačné číslo212124965810. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −83 243 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 68,2 tisíc eur.

Tržby

68 225 €

▲ 27,0 %

Výsledok hospodárenia

−83 243 €

▲ 45,7 %

Aktíva

3 193 331 €

▼ 2,3 %

Vlastné imanie

1 198 411 €

▼ 9,1 %

Zadlženosť

62,5 %

Hrubá marža

−118,5 %

Čistá marža

−122,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 23 280 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 10 000 €. 2024: tržby 53 741 €. 2025: tržby 68 225 €.100 tis.50 tis.023,3 tis.010 tis.53,7 tis.68,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 23 280 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 10 000 €. 2024: tržby 53 741 €. 2025: tržby 68 225 €.100 tis.50 tis.023,3 tis.010 tis.53,7 tis.68,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 23 280 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 10 000 €. 2024: tržby 53 741 €. 2025: tržby 68 225 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −184 646 €. 2022: výsledok hospodárenia −28 694 €. 2023: výsledok hospodárenia 534 930 €. 2024: výsledok hospodárenia −153 219 €. 2025: výsledok hospodárenia −83 243 €.1 mil.0−200 tis.−184,6 tis.−28,7 tis.+534,9 tis.−153,2 tis.−83,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −184 646 €. 2022: výsledok hospodárenia −28 694 €. 2023: výsledok hospodárenia 534 930 €. 2024: výsledok hospodárenia −153 219 €. 2025: výsledok hospodárenia −83 243 €.1 mil.0−200 tis.−83,2 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −184 646 €. 2022: výsledok hospodárenia −28 694 €. 2023: výsledok hospodárenia 534 930 €. 2024: výsledok hospodárenia −153 219 €. 2025: výsledok hospodárenia −83 243 €.1 mil.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 813 630 €, vlastné imanie 133 450 €. 2022: aktíva 2 849 054 €, vlastné imanie 204 116 €. 2023: aktíva 2 956 621 €, vlastné imanie 842 295 €. 2024: aktíva 3 267 807 €, vlastné imanie 1 318 682 €. 2025: aktíva 3 193 331 €, vlastné imanie 1 198 411 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 813 630 €, vlastné imanie 133 450 €. 2022: aktíva 2 849 054 €, vlastné imanie 204 116 €. 2023: aktíva 2 956 621 €, vlastné imanie 842 295 €. 2024: aktíva 3 267 807 €, vlastné imanie 1 318 682 €. 2025: aktíva 3 193 331 €, vlastné imanie 1 198 411 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 813 630 €, vlastné imanie 133 450 €. 2022: aktíva 2 849 054 €, vlastné imanie 204 116 €. 2023: aktíva 2 956 621 €, vlastné imanie 842 295 €. 2024: aktíva 3 267 807 €, vlastné imanie 1 318 682 €. 2025: aktíva 3 193 331 €, vlastné imanie 1 198 411 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 750 304 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 011 699 €, finančné účty 51 627 €. 2022: dlhodobý majetok 932 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 899 172 €, finančné účty 17 644 €. 2023: dlhodobý majetok 1 736 221 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 203 744 €, finančné účty 16 656 €. 2024: dlhodobý majetok 2 373 282 €, zásoby 186 €, pohľadávky 877 872 €, finančné účty 16 467 €. 2025: dlhodobý majetok 2 352 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 824 725 €, finančné účty 16 414 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 750 304 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 011 699 €, finančné účty 51 627 €. 2022: dlhodobý majetok 932 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 899 172 €, finančné účty 17 644 €. 2023: dlhodobý majetok 1 736 221 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 203 744 €, finančné účty 16 656 €. 2024: dlhodobý majetok 2 373 282 €, zásoby 186 €, pohľadávky 877 872 €, finančné účty 16 467 €. 2025: dlhodobý majetok 2 352 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 824 725 €, finančné účty 16 414 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 750 304 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 011 699 €, finančné účty 51 627 €. 2022: dlhodobý majetok 932 238 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 899 172 €, finančné účty 17 644 €. 2023: dlhodobý majetok 1 736 221 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 203 744 €, finančné účty 16 656 €. 2024: dlhodobý majetok 2 373 282 €, zásoby 186 €, pohľadávky 877 872 €, finančné účty 16 467 €. 2025: dlhodobý majetok 2 352 192 €, zásoby 0 €, pohľadávky 824 725 €, finančné účty 16 414 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 133 450 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 680 180 €. 2022: vlastné imanie 204 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 644 938 €. 2023: vlastné imanie 842 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 114 326 €. 2024: vlastné imanie 1 318 682 €, dlhodobé záväzky 1 507 492 €, krátkodobé záväzky 441 633 €. 2025: vlastné imanie 1 198 411 €, dlhodobé záväzky 1 559 970 €, krátkodobé záväzky 434 950 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 133 450 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 680 180 €. 2022: vlastné imanie 204 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 644 938 €. 2023: vlastné imanie 842 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 114 326 €. 2024: vlastné imanie 1 318 682 €, dlhodobé záväzky 1 507 492 €, krátkodobé záväzky 441 633 €. 2025: vlastné imanie 1 198 411 €, dlhodobé záväzky 1 559 970 €, krátkodobé záväzky 434 950 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 133 450 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 680 180 €. 2022: vlastné imanie 204 116 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 644 938 €. 2023: vlastné imanie 842 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 114 326 €. 2024: vlastné imanie 1 318 682 €, dlhodobé záväzky 1 507 492 €, krátkodobé záväzky 441 633 €. 2025: vlastné imanie 1 198 411 €, dlhodobé záväzky 1 559 970 €, krátkodobé záväzky 434 950 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 134 159 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 408 €.200 tis.100 tis.000134,2 tis.9602,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 134 159 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 408 €.200 tis.100 tis.000134,2 tis.9602,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 134 159 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 408 €.200 tis.100 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby23,3 tis.010 tis.53,7 tis.68,2 tis.
Výsledok hospodárenia−184,6 tis.−28,7 tis.534,9 tis.−153,2 tis.−83,2 tis.
Aktíva2,81 mil.2,85 mil.2,96 mil.3,27 mil.3,19 mil.
Vlastné imanie133,4 tis.204,1 tis.842,3 tis.1,32 mil.1,2 mil.
Daň z príjmu00134,2 tis.9602,4 tis.
Zadlženosť95,3 %92,8 %71,5 %59,6 %62,5 %

aj 05/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
68,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−83,2 tis.
Aktíva
3,19 mil.
Vlastné imanie
1,2 mil.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
62,5 %

2024

Tržby
53,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−153,2 tis.
Aktíva
3,27 mil.
Vlastné imanie
1,32 mil.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
59,6 %

2023

Tržby
10 tis.
Výsledok hospodárenia
534,9 tis.
Aktíva
2,96 mil.
Vlastné imanie
842,3 tis.
Daň z príjmu
134,2 tis.
Zadlženosť
71,5 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−28,7 tis.
Aktíva
2,85 mil.
Vlastné imanie
204,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,8 %

2021

Tržby
23,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−184,6 tis.
Aktíva
2,81 mil.
Vlastné imanie
133,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,3 %

aj 05/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API