prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Renfield, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53067274aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 05. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Renfield, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53067274
daňové identifikačné číslo
2121253332
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Učňovská 575/8, 040 15 Košice - mestská časť Šaca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 05. 2020
V registri
6 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51113/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14431575
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby19. 05. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 05. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 05. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 05. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla19. 05. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 05. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 05. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí19. 05. 2020—
Administratívne služby19. 05. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 05. 2020—
Vedenie účtovníctva19. 05. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla19. 05. 2020—
Čistiace a upratovacie služby19. 05. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 05. 2020—
Fotografické služby19. 05. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave19. 05. 2020—
Služby požičovní19. 05. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 05. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení19. 05. 2020—
Dizajnérske činnosti19. 05. 2020—
Informačná činnosť19. 05. 2020—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť19. 05. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom19. 05. 2020—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve19. 05. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva19. 05. 2020—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly19. 05. 2020—
Výroba potravinárskych výrobkov19. 05. 2020—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu19. 05. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121253332: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121253332Obdobia daňových registráciíDIČ 2121253332: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121253332Obdobia daňových registráciíDIČ 2121253332: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121253332
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212125333210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −6 563 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−6 563 €

▲ 40,9 %

Aktíva

94 093 €

▼ 45,8 %

Vlastné imanie

897 €

▼ 88,0 %

Zadlženosť

99,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby05/2020 — 12/2020: tržby 25 217 €. 2021: tržby 432 555 €. 2022: tržby 147 737 €. 2023: tržby 0 €.500 tis.250 tis.025,2 tis.432,6 tis.147,7 tis.005/2020 — 12/2020202120222023Tržby05/2020 — 12/2020: tržby 25 217 €. 2021: tržby 432 555 €. 2022: tržby 147 737 €. 2023: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0432,6 tis.020212023Tržby05/2020 — 12/2020: tržby 25 217 €. 2021: tržby 432 555 €. 2022: tržby 147 737 €. 2023: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0005/2020 — 12/20202023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia05/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 2 560 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 000 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 099 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 563 €.20 tis.0−20 tis.+2,6 tis.+11 tis.−11,1 tis.−6,6 tis.05/2020 — 12/2020202120222023Výsledok hospodárenia05/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 2 560 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 000 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 099 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 563 €.20 tis.0−20 tis.+11 tis.−6,6 tis.20212023Výsledok hospodárenia05/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 2 560 €. 2021: výsledok hospodárenia 11 000 €. 2022: výsledok hospodárenia −11 099 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 563 €.20 tis.0−20 tis.05/2020 — 12/20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie05/2020 — 12/2020: aktíva 35 319 €, vlastné imanie 7 560 €. 2021: aktíva 510 504 €, vlastné imanie 18 560 €. 2022: aktíva 173 444 €, vlastné imanie 7 460 €. 2023: aktíva 94 093 €, vlastné imanie 897 €.1 mil.500 tis.005/2020 — 12/2020202120222023Aktíva a vlastné imanie05/2020 — 12/2020: aktíva 35 319 €, vlastné imanie 7 560 €. 2021: aktíva 510 504 €, vlastné imanie 18 560 €. 2022: aktíva 173 444 €, vlastné imanie 7 460 €. 2023: aktíva 94 093 €, vlastné imanie 897 €.1 mil.500 tis.020212023Aktíva a vlastné imanie05/2020 — 12/2020: aktíva 35 319 €, vlastné imanie 7 560 €. 2021: aktíva 510 504 €, vlastné imanie 18 560 €. 2022: aktíva 173 444 €, vlastné imanie 7 460 €. 2023: aktíva 94 093 €, vlastné imanie 897 €.1 mil.500 tis.005/2020 — 12/20202023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív05/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 990 €, pohľadávky 26 788 €, finančné účty 5 541 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 867 €, pohľadávky 190 737 €, finančné účty 312 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 219 €, pohľadávky 164 880 €, finančné účty 2 345 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 639 €, finančné účty 10 454 €.1 mil.500 tis.005/2020 — 12/2020202120222023Štruktúra aktív05/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 990 €, pohľadávky 26 788 €, finančné účty 5 541 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 867 €, pohľadávky 190 737 €, finančné účty 312 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 219 €, pohľadávky 164 880 €, finančné účty 2 345 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 639 €, finančné účty 10 454 €.1 mil.500 tis.020212023Štruktúra aktív05/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 990 €, pohľadávky 26 788 €, finančné účty 5 541 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 867 €, pohľadávky 190 737 €, finančné účty 312 900 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 6 219 €, pohľadávky 164 880 €, finančné účty 2 345 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 639 €, finančné účty 10 454 €.1 mil.500 tis.005/2020 — 12/20202023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív05/2020 — 12/2020: vlastné imanie 7 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 759 €. 2021: vlastné imanie 18 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 491 944 €. 2022: vlastné imanie 7 460 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 165 984 €. 2023: vlastné imanie 897 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 93 196 €.1 mil.500 tis.005/2020 — 12/2020202120222023Štruktúra pasív05/2020 — 12/2020: vlastné imanie 7 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 759 €. 2021: vlastné imanie 18 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 491 944 €. 2022: vlastné imanie 7 460 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 165 984 €. 2023: vlastné imanie 897 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 93 196 €.1 mil.500 tis.020212023Štruktúra pasív05/2020 — 12/2020: vlastné imanie 7 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 759 €. 2021: vlastné imanie 18 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 491 944 €. 2022: vlastné imanie 7 460 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 165 984 €. 2023: vlastné imanie 897 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 93 196 €.1 mil.500 tis.005/2020 — 12/20202023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu05/2020 — 12/2020: daň z príjmu 452 €. 2021: daň z príjmu 2 937 €. 2022: daň z príjmu 294 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.04522,9 tis.294005/2020 — 12/2020202120222023Daň z príjmu05/2020 — 12/2020: daň z príjmu 452 €. 2021: daň z príjmu 2 937 €. 2022: daň z príjmu 294 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.020212023Daň z príjmu05/2020 — 12/2020: daň z príjmu 452 €. 2021: daň z príjmu 2 937 €. 2022: daň z príjmu 294 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0452005/2020 — 12/20202023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)05/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby25,2 tis.432,6 tis.147,7 tis.0
Výsledok hospodárenia2,6 tis.11 tis.−11,1 tis.−6,6 tis.
Aktíva35,3 tis.510,5 tis.173,4 tis.94,1 tis.
Vlastné imanie7,6 tis.18,6 tis.7,5 tis.897
Daň z príjmu4522,9 tis.2940
Zadlženosť78,6 %96,4 %95,7 %99,0 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6,6 tis.
Aktíva
94,1 tis.
Vlastné imanie
897
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,0 %

2022

Tržby
147,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,1 tis.
Aktíva
173,4 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
294
Zadlženosť
95,7 %

2021

Tržby
432,6 tis.
Výsledok hospodárenia
11 tis.
Aktíva
510,5 tis.
Vlastné imanie
18,6 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
96,4 %

05/2020 — 12/2020

Tržby
25,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
35,3 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
452
Zadlženosť
78,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API