prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Building Control Systems s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53052561aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 04. 20206 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
373 715 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Building Control Systems s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53052561
daňové identifikačné číslo
2121241694
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121241694
Sídlo
Hlavná 2335/69, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 04. 2020
V registri
6 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51163/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14080906
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických30. 04. 2020—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov30. 04. 2020—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok30. 04. 2020—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely30. 04. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien30. 04. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby30. 04. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov30. 04. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby30. 04. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 04. 2020—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce30. 04. 2020—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok30. 04. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov30. 04. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom30. 04. 2020—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení30. 04. 2020—
Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky30. 04. 2020—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly30. 04. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí30. 04. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti30. 04. 2020—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť30. 04. 2020—
Opravy,odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických22. 07. 2025—
Opravy vyhradených technických zariadení plynových22. 07. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121241694: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121241694: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121241694IČ DPH SK2121241694Obdobia daňových registráciíDIČ 2121241694: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121241694: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121241694IČ DPH SK2121241694Obdobia daňových registráciíDIČ 2121241694: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121241694: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121241694IČ DPH SK2121241694
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212124169411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2020
daňové identifikačné číslo212124169410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲67 % na 10 284 € a zvýšila tržby o ▲115 % na 373,7 tisíc eur.

Tržby

373 715 €

▲ 114,9 %

Výsledok hospodárenia

10 284 €

▲ 66,5 %

Aktíva

231 650 €

▲ 66,6 %

Vlastné imanie

13 332 €

▲ 337,5 %

Zadlženosť

94,2 %

Hrubá marža

3,4 %

Čistá marža

2,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 33 573 €. 2023: tržby 40 356 €. 2024: tržby 173 911 €. 2025: tržby 373 715 €.500 tis.250 tis.0033,6 tis.40,4 tis.173,9 tis.373,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 33 573 €. 2023: tržby 40 356 €. 2024: tržby 173 911 €. 2025: tržby 373 715 €.500 tis.250 tis.0033,6 tis.40,4 tis.173,9 tis.373,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 33 573 €. 2023: tržby 40 356 €. 2024: tržby 173 911 €. 2025: tržby 373 715 €.500 tis.250 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 536 €. 2022: výsledok hospodárenia −288 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 878 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 175 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 284 €.20 tis.0−20 tis.−11,5 tis.−288+5,9 tis.+6,2 tis.+10,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 536 €. 2022: výsledok hospodárenia −288 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 878 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 175 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 284 €.20 tis.0−20 tis.−11,5 tis.−288+5,9 tis.+6,2 tis.+10,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −11 536 €. 2022: výsledok hospodárenia −288 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 878 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 175 €. 2025: výsledok hospodárenia 10 284 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 20 494 €, vlastné imanie −8 718 €. 2022: aktíva 35 733 €, vlastné imanie −9 006 €. 2023: aktíva 51 012 €, vlastné imanie −3 128 €. 2024: aktíva 139 072 €, vlastné imanie 3 047 €. 2025: aktíva 231 650 €, vlastné imanie 13 332 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 20 494 €, vlastné imanie −8 718 €. 2022: aktíva 35 733 €, vlastné imanie −9 006 €. 2023: aktíva 51 012 €, vlastné imanie −3 128 €. 2024: aktíva 139 072 €, vlastné imanie 3 047 €. 2025: aktíva 231 650 €, vlastné imanie 13 332 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 20 494 €, vlastné imanie −8 718 €. 2022: aktíva 35 733 €, vlastné imanie −9 006 €. 2023: aktíva 51 012 €, vlastné imanie −3 128 €. 2024: aktíva 139 072 €, vlastné imanie 3 047 €. 2025: aktíva 231 650 €, vlastné imanie 13 332 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 106 €, zásoby 12 475 €, pohľadávky 2 398 €, finančné účty 3 515 €. 2022: dlhodobý majetok 1 578 €, zásoby 5 794 €, pohľadávky 3 104 €, finančné účty 25 257 €. 2023: dlhodobý majetok 7 075 €, zásoby 10 179 €, pohľadávky 954 €, finančné účty 32 804 €. 2024: dlhodobý majetok 15 297 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 851 €, finančné účty 19 924 €. 2025: dlhodobý majetok 7 763 €, zásoby 1 578 €, pohľadávky 215 852 €, finančné účty 6 457 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 106 €, zásoby 12 475 €, pohľadávky 2 398 €, finančné účty 3 515 €. 2022: dlhodobý majetok 1 578 €, zásoby 5 794 €, pohľadávky 3 104 €, finančné účty 25 257 €. 2023: dlhodobý majetok 7 075 €, zásoby 10 179 €, pohľadávky 954 €, finančné účty 32 804 €. 2024: dlhodobý majetok 15 297 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 851 €, finančné účty 19 924 €. 2025: dlhodobý majetok 7 763 €, zásoby 1 578 €, pohľadávky 215 852 €, finančné účty 6 457 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 106 €, zásoby 12 475 €, pohľadávky 2 398 €, finančné účty 3 515 €. 2022: dlhodobý majetok 1 578 €, zásoby 5 794 €, pohľadávky 3 104 €, finančné účty 25 257 €. 2023: dlhodobý majetok 7 075 €, zásoby 10 179 €, pohľadávky 954 €, finančné účty 32 804 €. 2024: dlhodobý majetok 15 297 €, zásoby 0 €, pohľadávky 103 851 €, finančné účty 19 924 €. 2025: dlhodobý majetok 7 763 €, zásoby 1 578 €, pohľadávky 215 852 €, finančné účty 6 457 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −8 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 212 €. 2022: vlastné imanie −9 006 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 44 652 €. 2023: vlastné imanie −3 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 140 €. 2024: vlastné imanie 3 047 €, dlhodobé záväzky 95 €, krátkodobé záväzky 135 930 €. 2025: vlastné imanie 13 332 €, dlhodobé záväzky 312 €, krátkodobé záväzky 218 006 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −8 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 212 €. 2022: vlastné imanie −9 006 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 44 652 €. 2023: vlastné imanie −3 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 140 €. 2024: vlastné imanie 3 047 €, dlhodobé záväzky 95 €, krátkodobé záväzky 135 930 €. 2025: vlastné imanie 13 332 €, dlhodobé záväzky 312 €, krátkodobé záväzky 218 006 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −8 718 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 29 212 €. 2022: vlastné imanie −9 006 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 44 652 €. 2023: vlastné imanie −3 128 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 140 €. 2024: vlastné imanie 3 047 €, dlhodobé záväzky 95 €, krátkodobé záväzky 135 930 €. 2025: vlastné imanie 13 332 €, dlhodobé záväzky 312 €, krátkodobé záväzky 218 006 €.250 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 202 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 466 €.2,5 tis.1,3 tis.0002029602,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 202 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 466 €.2,5 tis.1,3 tis.0002029602,5 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 202 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 466 €.2,5 tis.1,3 tis.00202202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby033,6 tis.40,4 tis.173,9 tis.373,7 tis.
Výsledok hospodárenia−11,5 tis.−2885,9 tis.6,2 tis.10,3 tis.
Aktíva20,5 tis.35,7 tis.51 tis.139,1 tis.231,7 tis.
Vlastné imanie−8,7 tis.−9 tis.−3,1 tis.3 tis.13,3 tis.
Daň z príjmu002029602,5 tis.
Zadlženosť142,5 %125,2 %106,1 %97,8 %94,2 %

aj 04/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
373,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,3 tis.
Aktíva
231,7 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
94,2 %

2024

Tržby
173,9 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
139,1 tis.
Vlastné imanie
3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
97,8 %

2023

Tržby
40,4 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
51 tis.
Vlastné imanie
−3,1 tis.
Daň z príjmu
202
Zadlženosť
106,1 %

2022

Tržby
33,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−288
Aktíva
35,7 tis.
Vlastné imanie
−9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
125,2 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−11,5 tis.
Aktíva
20,5 tis.
Vlastné imanie
−8,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
142,5 %

aj 04/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API