prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MINERÁL MMV SLOVAKIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53047133aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 06. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MINERÁL MMV SLOVAKIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53047133
daňové identifikačné číslo
2121259492
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Javorová 176/29, 911 05 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 06. 2020
V registri
6 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 40084/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14635582
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 06. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby03. 06. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien03. 06. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov03. 06. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 06. 2020—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických03. 06. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 06. 2020—
Vedenie účtovníctva03. 06. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 06. 2020—
Faktoring a forfaiting03. 06. 2020—
Finančný lízing03. 06. 2020—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt03. 06. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave03. 06. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí03. 06. 2020—
renájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom03. 06. 2020—
Výroba nápojov03. 06. 2020—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 28. 11. 2020 do 01. 02. 2024 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121259492: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121259492Obdobia daňových registráciíDIČ 2121259492: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121259492Obdobia daňových registráciíDIČ 2121259492: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121259492
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212125949210. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −15 068 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−15 068 €

▼ 14,7 %

Aktíva

34 170 €

▼ 39,9 %

Vlastné imanie

14 494 €

▼ 51,0 %

Zadlženosť

57,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 506 969 €. 2021: tržby 38 251 €. 2022: tržby 7 219 €. 2023: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0507 tis.38,3 tis.7,2 tis.02020202120222023Tržby2020: tržby 506 969 €. 2021: tržby 38 251 €. 2022: tržby 7 219 €. 2023: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0507 tis.38,3 tis.7,2 tis.02020202120222023Tržby2020: tržby 506 969 €. 2021: tržby 38 251 €. 2022: tržby 7 219 €. 2023: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0020212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 40 554 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 854 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 138 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 068 €.50 tis.0−20 tis.+40,6 tis.−2,9 tis.−13,1 tis.−15,1 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 40 554 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 854 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 138 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 068 €.50 tis.0−20 tis.+40,6 tis.−2,9 tis.−13,1 tis.−15,1 tis.2020202120222023Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 40 554 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 854 €. 2022: výsledok hospodárenia −13 138 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 068 €.50 tis.0−20 tis.20212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 80 666 €, vlastné imanie 45 554 €. 2021: aktíva 102 472 €, vlastné imanie 42 700 €. 2022: aktíva 56 893 €, vlastné imanie 29 562 €. 2023: aktíva 34 170 €, vlastné imanie 14 494 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 80 666 €, vlastné imanie 45 554 €. 2021: aktíva 102 472 €, vlastné imanie 42 700 €. 2022: aktíva 56 893 €, vlastné imanie 29 562 €. 2023: aktíva 34 170 €, vlastné imanie 14 494 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 80 666 €, vlastné imanie 45 554 €. 2021: aktíva 102 472 €, vlastné imanie 42 700 €. 2022: aktíva 56 893 €, vlastné imanie 29 562 €. 2023: aktíva 34 170 €, vlastné imanie 14 494 €.200 tis.100 tis.02020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 097 €, finančné účty 49 569 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 170 €, pohľadávky 64 345 €, finančné účty 25 920 €. 2022: dlhodobý majetok 6 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 286 €, finančné účty 18 502 €. 2023: dlhodobý majetok 4 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 478 €, finančné účty 7 005 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 097 €, finančné účty 49 569 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 170 €, pohľadávky 64 345 €, finančné účty 25 920 €. 2022: dlhodobý majetok 6 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 286 €, finančné účty 18 502 €. 2023: dlhodobý majetok 4 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 478 €, finančné účty 7 005 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 097 €, finančné účty 49 569 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 170 €, pohľadávky 64 345 €, finančné účty 25 920 €. 2022: dlhodobý majetok 6 937 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 286 €, finančné účty 18 502 €. 2023: dlhodobý majetok 4 687 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 478 €, finančné účty 7 005 €.200 tis.100 tis.02020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 45 554 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 35 099 €. 2021: vlastné imanie 42 700 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 59 749 €. 2022: vlastné imanie 29 562 €, dlhodobé záväzky 6 478 €, krátkodobé záväzky 20 853 €. 2023: vlastné imanie 14 494 €, dlhodobé záväzky 446 €, krátkodobé záväzky 19 230 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 45 554 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 35 099 €. 2021: vlastné imanie 42 700 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 59 749 €. 2022: vlastné imanie 29 562 €, dlhodobé záväzky 6 478 €, krátkodobé záväzky 20 853 €. 2023: vlastné imanie 14 494 €, dlhodobé záväzky 446 €, krátkodobé záväzky 19 230 €.200 tis.100 tis.02020202120222023Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 45 554 €, dlhodobé záväzky 13 €, krátkodobé záväzky 35 099 €. 2021: vlastné imanie 42 700 €, dlhodobé záväzky 23 €, krátkodobé záväzky 59 749 €. 2022: vlastné imanie 29 562 €, dlhodobé záväzky 6 478 €, krátkodobé záväzky 20 853 €. 2023: vlastné imanie 14 494 €, dlhodobé záväzky 446 €, krátkodobé záväzky 19 230 €.200 tis.100 tis.02020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 12 603 €. 2021: daň z príjmu 901 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.012,6 tis.901002020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 12 603 €. 2021: daň z príjmu 901 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.012,6 tis.901002020202120222023Daň z príjmu2020: daň z príjmu 12 603 €. 2021: daň z príjmu 901 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.0901020212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby507 tis.38,3 tis.7,2 tis.0
Výsledok hospodárenia40,6 tis.−2,9 tis.−13,1 tis.−15,1 tis.
Aktíva80,7 tis.102,5 tis.56,9 tis.34,2 tis.
Vlastné imanie45,6 tis.42,7 tis.29,6 tis.14,5 tis.
Daň z príjmu12,6 tis.90100
Zadlženosť43,5 %58,3 %48,0 %57,6 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−15,1 tis.
Aktíva
34,2 tis.
Vlastné imanie
14,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,6 %

2022

Tržby
7,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,1 tis.
Aktíva
56,9 tis.
Vlastné imanie
29,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
48,0 %

2021

Tržby
38,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,9 tis.
Aktíva
102,5 tis.
Vlastné imanie
42,7 tis.
Daň z príjmu
901
Zadlženosť
58,3 %

2020

Tržby
507 tis.
Výsledok hospodárenia
40,6 tis.
Aktíva
80,7 tis.
Vlastné imanie
45,6 tis.
Daň z príjmu
12,6 tis.
Zadlženosť
43,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API