prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DT TRUCK ODŤAH Nitra s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53046854aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 04. 20206 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
227 585 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DT TRUCK ODŤAH Nitra s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53046854
daňové identifikačné číslo
2121237987
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121237987
Sídlo
Kostolná ulica 565/25, 951 17 Cabaj-Čápor, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 04. 2020
V registri
6 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 51116/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13983996
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 04. 2020—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 04. 2020—
prenájom hnuteľných vecí25. 04. 2020—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla25. 04. 2020—
vykonávanie odťahovej služby25. 04. 2020—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti25. 04. 2020—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení25. 04. 2020—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 04. 2020—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla25. 04. 2020—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave25. 04. 2020—
sťahovacie služby25. 04. 2020—
čistiace a upratovacie služby25. 04. 2020—
poskytovanie služieb osobného charakteru25. 04. 2020—
prevádzkovateľ nákladnej cestnej dopravy25. 07. 2020—
medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu25. 07. 2020—
vykonávanie doprovodov prepráv ťažkých a nadrozmerných nákladov do 4,5m okrem činností vykonávaných orgánmi polície01. 01. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121237987: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121237987: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121237987IČ DPH SK2121237987Obdobia daňových registráciíDIČ 2121237987: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121237987: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121237987IČ DPH SK2121237987Obdobia daňových registráciíDIČ 2121237987: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121237987: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121237987IČ DPH SK2121237987
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212123798711. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 09. 2020
daňové identifikačné číslo212123798710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −149 333 € a znížila tržby o ▼55 % na 227,6 tisíc eur.

Tržby

227 585 €

▼ 54,9 %

Výsledok hospodárenia

−149 333 €

▼ 2 102,1 %

Aktíva

334 315 €

▼ 33,2 %

Vlastné imanie

−105 614 €

▼ 341,6 %

Zadlženosť

131,6 %

Hrubá marža

−64,8 %

Čistá marža

−65,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 262 027 €. 2022: tržby 433 142 €. 2023: tržby 436 092 €. 2024: tržby 504 906 €. 2025: tržby 227 585 €.1 mil.500 tis.0262 tis.433,1 tis.436,1 tis.504,9 tis.227,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 262 027 €. 2022: tržby 433 142 €. 2023: tržby 436 092 €. 2024: tržby 504 906 €. 2025: tržby 227 585 €.1 mil.500 tis.0262 tis.433,1 tis.436,1 tis.504,9 tis.227,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 262 027 €. 2022: tržby 433 142 €. 2023: tržby 436 092 €. 2024: tržby 504 906 €. 2025: tržby 227 585 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 019 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 817 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 459 €. 2025: výsledok hospodárenia −149 333 €.10 tis.0−200 tis.+8 tis.+68+5,8 tis.+7,5 tis.−149,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 019 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 817 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 459 €. 2025: výsledok hospodárenia −149 333 €.10 tis.0−200 tis.+8 tis.+5,8 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 019 €. 2022: výsledok hospodárenia 68 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 817 €. 2024: výsledok hospodárenia 7 459 €. 2025: výsledok hospodárenia −149 333 €.10 tis.0−200 tis.+6820222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 295 275 €, vlastné imanie 30 375 €. 2022: aktíva 431 353 €, vlastné imanie 30 444 €. 2023: aktíva 440 193 €, vlastné imanie 36 261 €. 2024: aktíva 500 398 €, vlastné imanie 43 719 €. 2025: aktíva 334 315 €, vlastné imanie −105 614 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 295 275 €, vlastné imanie 30 375 €. 2022: aktíva 431 353 €, vlastné imanie 30 444 €. 2023: aktíva 440 193 €, vlastné imanie 36 261 €. 2024: aktíva 500 398 €, vlastné imanie 43 719 €. 2025: aktíva 334 315 €, vlastné imanie −105 614 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 295 275 €, vlastné imanie 30 375 €. 2022: aktíva 431 353 €, vlastné imanie 30 444 €. 2023: aktíva 440 193 €, vlastné imanie 36 261 €. 2024: aktíva 500 398 €, vlastné imanie 43 719 €. 2025: aktíva 334 315 €, vlastné imanie −105 614 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 223 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 161 €, finančné účty 2 626 €. 2022: dlhodobý majetok 343 220 €, zásoby 3 000 €, pohľadávky 81 054 €, finančné účty 4 079 €. 2023: dlhodobý majetok 378 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 629 €, finančné účty 6 513 €. 2024: dlhodobý majetok 379 096 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 034 €, finančné účty 19 268 €. 2025: dlhodobý majetok 273 548 €, zásoby 21 €, pohľadávky 61 085 €, finančné účty −339 €.1 mil.0−50020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 223 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 161 €, finančné účty 2 626 €. 2022: dlhodobý majetok 343 220 €, zásoby 3 000 €, pohľadávky 81 054 €, finančné účty 4 079 €. 2023: dlhodobý majetok 378 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 629 €, finančné účty 6 513 €. 2024: dlhodobý majetok 379 096 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 034 €, finančné účty 19 268 €. 2025: dlhodobý majetok 273 548 €, zásoby 21 €, pohľadávky 61 085 €, finančné účty −339 €.1 mil.0−50020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 223 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 161 €, finančné účty 2 626 €. 2022: dlhodobý majetok 343 220 €, zásoby 3 000 €, pohľadávky 81 054 €, finančné účty 4 079 €. 2023: dlhodobý majetok 378 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 629 €, finančné účty 6 513 €. 2024: dlhodobý majetok 379 096 €, zásoby 0 €, pohľadávky 102 034 €, finančné účty 19 268 €. 2025: dlhodobý majetok 273 548 €, zásoby 21 €, pohľadávky 61 085 €, finančné účty −339 €.1 mil.0−50020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 375 €, dlhodobé záväzky 140 885 €, krátkodobé záväzky 124 015 €. 2022: vlastné imanie 30 444 €, dlhodobé záväzky 209 871 €, krátkodobé záväzky 191 038 €. 2023: vlastné imanie 36 261 €, dlhodobé záväzky 227 903 €, krátkodobé záväzky 176 029 €. 2024: vlastné imanie 43 719 €, dlhodobé záväzky 286 476 €, krátkodobé záväzky 170 203 €. 2025: vlastné imanie −105 614 €, dlhodobé záväzky 303 646 €, krátkodobé záväzky 136 283 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 375 €, dlhodobé záväzky 140 885 €, krátkodobé záväzky 124 015 €. 2022: vlastné imanie 30 444 €, dlhodobé záväzky 209 871 €, krátkodobé záväzky 191 038 €. 2023: vlastné imanie 36 261 €, dlhodobé záväzky 227 903 €, krátkodobé záväzky 176 029 €. 2024: vlastné imanie 43 719 €, dlhodobé záväzky 286 476 €, krátkodobé záväzky 170 203 €. 2025: vlastné imanie −105 614 €, dlhodobé záväzky 303 646 €, krátkodobé záväzky 136 283 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 30 375 €, dlhodobé záväzky 140 885 €, krátkodobé záväzky 124 015 €. 2022: vlastné imanie 30 444 €, dlhodobé záväzky 209 871 €, krátkodobé záväzky 191 038 €. 2023: vlastné imanie 36 261 €, dlhodobé záväzky 227 903 €, krátkodobé záväzky 176 029 €. 2024: vlastné imanie 43 719 €, dlhodobé záväzky 286 476 €, krátkodobé záväzky 170 203 €. 2025: vlastné imanie −105 614 €, dlhodobé záväzky 303 646 €, krátkodobé záväzky 136 283 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 336 €. 2022: daň z príjmu 1 074 €. 2023: daň z príjmu 1 502 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,3 tis.1,1 tis.1,5 tis.3,8 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 336 €. 2022: daň z príjmu 1 074 €. 2023: daň z príjmu 1 502 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.02,3 tis.1,1 tis.1,5 tis.3,8 tis.1,9 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 336 €. 2022: daň z príjmu 1 074 €. 2023: daň z príjmu 1 502 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby262 tis.433,1 tis.436,1 tis.504,9 tis.227,6 tis.
Výsledok hospodárenia8 tis.685,8 tis.7,5 tis.−149,3 tis.
Aktíva295,3 tis.431,4 tis.440,2 tis.500,4 tis.334,3 tis.
Vlastné imanie30,4 tis.30,4 tis.36,3 tis.43,7 tis.−105,6 tis.
Daň z príjmu2,3 tis.1,1 tis.1,5 tis.3,8 tis.1,9 tis.
Zadlženosť89,7 %92,9 %91,8 %91,3 %131,6 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
227,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−149,3 tis.
Aktíva
334,3 tis.
Vlastné imanie
−105,6 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
131,6 %

2024

Tržby
504,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,5 tis.
Aktíva
500,4 tis.
Vlastné imanie
43,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
91,3 %

2023

Tržby
436,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
440,2 tis.
Vlastné imanie
36,3 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
91,8 %

2022

Tržby
433,1 tis.
Výsledok hospodárenia
68
Aktíva
431,4 tis.
Vlastné imanie
30,4 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
92,9 %

2021

Tržby
262 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
295,3 tis.
Vlastné imanie
30,4 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
89,7 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API