prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MAPOSTAV s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 53046692aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 05. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
82 500 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAPOSTAV s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
53046692
daňové identifikačné číslo
2121244125
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121244125
Sídlo
Pionierska 337/15, 91621 Čachtice, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 05. 2020
V registri
6 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 39955/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
14241664
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Prípravné práce k realizácii stavby08. 05. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 05. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 05. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 05. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 05. 2020—
Čistiace a upratovacie služby08. 05. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí08. 05. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí08. 05. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 05. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121244125: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121244125: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121244125IČ DPH SK2121244125Obdobia daňových registráciíDIČ 2121244125: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121244125: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121244125IČ DPH SK2121244125Obdobia daňových registráciíDIČ 2121244125: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121244125: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121244125IČ DPH SK2121244125
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212124412511. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 08. 2020
daňové identifikačné číslo212124412510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲132 % na 6 919 € a znížila tržby o ▼21 % na 82,5 tisíc eur.

Tržby

82 500 €

▼ 20,8 %

Výsledok hospodárenia

6 919 €

▲ 132,2 %

Aktíva

38 601 €

▼ 27,3 %

Vlastné imanie

21 073 €

▲ 407,3 %

Zadlženosť

45,4 %

Hrubá marža

9,6 %

Čistá marža

8,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 116 457 €. 2022: tržby 119 819 €. 2023: tržby 120 065 €. 2024: tržby 104 131 €. 2025: tržby 82 500 €.200 tis.100 tis.0116,5 tis.119,8 tis.120,1 tis.104,1 tis.82,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 116 457 €. 2022: tržby 119 819 €. 2023: tržby 120 065 €. 2024: tržby 104 131 €. 2025: tržby 82 500 €.200 tis.100 tis.0116,5 tis.119,8 tis.120,1 tis.104,1 tis.82,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 116 457 €. 2022: tržby 119 819 €. 2023: tržby 120 065 €. 2024: tržby 104 131 €. 2025: tržby 82 500 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −20 495 €. 2022: výsledok hospodárenia 111 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 980 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 919 €.10 tis.0−25 tis.−20,5 tis.+111+4,1 tis.+3 tis.+6,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −20 495 €. 2022: výsledok hospodárenia 111 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 980 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 919 €.10 tis.0−25 tis.−20,5 tis.+111+4,1 tis.+3 tis.+6,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −20 495 €. 2022: výsledok hospodárenia 111 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 980 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 919 €.10 tis.0−25 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 630 €, vlastné imanie −10 402 €. 2022: aktíva 23 197 €, vlastné imanie −10 291 €. 2023: aktíva 34 326 €, vlastné imanie 1 175 €. 2024: aktíva 53 098 €, vlastné imanie 4 154 €. 2025: aktíva 38 601 €, vlastné imanie 21 073 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 630 €, vlastné imanie −10 402 €. 2022: aktíva 23 197 €, vlastné imanie −10 291 €. 2023: aktíva 34 326 €, vlastné imanie 1 175 €. 2024: aktíva 53 098 €, vlastné imanie 4 154 €. 2025: aktíva 38 601 €, vlastné imanie 21 073 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 27 630 €, vlastné imanie −10 402 €. 2022: aktíva 23 197 €, vlastné imanie −10 291 €. 2023: aktíva 34 326 €, vlastné imanie 1 175 €. 2024: aktíva 53 098 €, vlastné imanie 4 154 €. 2025: aktíva 38 601 €, vlastné imanie 21 073 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 350 €, finančné účty 14 280 €. 2022: dlhodobý majetok 9 467 €, zásoby −600 €, pohľadávky 8 924 €, finančné účty 5 406 €. 2023: dlhodobý majetok 6 477 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 727 €, finančné účty 9 122 €. 2024: dlhodobý majetok 3 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 258 €, finančné účty 47 352 €. 2025: dlhodobý majetok 498 €, zásoby −1 201 €, pohľadávky 33 766 €, finančné účty 5 538 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 350 €, finančné účty 14 280 €. 2022: dlhodobý majetok 9 467 €, zásoby −600 €, pohľadávky 8 924 €, finančné účty 5 406 €. 2023: dlhodobý majetok 6 477 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 727 €, finančné účty 9 122 €. 2024: dlhodobý majetok 3 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 258 €, finančné účty 47 352 €. 2025: dlhodobý majetok 498 €, zásoby −1 201 €, pohľadávky 33 766 €, finančné účty 5 538 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 350 €, finančné účty 14 280 €. 2022: dlhodobý majetok 9 467 €, zásoby −600 €, pohľadávky 8 924 €, finančné účty 5 406 €. 2023: dlhodobý majetok 6 477 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 727 €, finančné účty 9 122 €. 2024: dlhodobý majetok 3 488 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 258 €, finančné účty 47 352 €. 2025: dlhodobý majetok 498 €, zásoby −1 201 €, pohľadávky 33 766 €, finančné účty 5 538 €.100 tis.0−2 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 402 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 37 979 €. 2022: vlastné imanie −10 291 €, dlhodobé záväzky 9 708 €, krátkodobé záväzky 23 780 €. 2023: vlastné imanie 1 175 €, dlhodobé záväzky 8 234 €, krátkodobé záväzky 24 917 €. 2024: vlastné imanie 4 154 €, dlhodobé záväzky 14 546 €, krátkodobé záväzky 34 398 €. 2025: vlastné imanie 21 073 €, dlhodobé záväzky 2 579 €, krátkodobé záväzky 14 949 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 402 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 37 979 €. 2022: vlastné imanie −10 291 €, dlhodobé záväzky 9 708 €, krátkodobé záväzky 23 780 €. 2023: vlastné imanie 1 175 €, dlhodobé záväzky 8 234 €, krátkodobé záväzky 24 917 €. 2024: vlastné imanie 4 154 €, dlhodobé záväzky 14 546 €, krátkodobé záväzky 34 398 €. 2025: vlastné imanie 21 073 €, dlhodobé záväzky 2 579 €, krátkodobé záväzky 14 949 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −10 402 €, dlhodobé záväzky 53 €, krátkodobé záväzky 37 979 €. 2022: vlastné imanie −10 291 €, dlhodobé záväzky 9 708 €, krátkodobé záväzky 23 780 €. 2023: vlastné imanie 1 175 €, dlhodobé záväzky 8 234 €, krátkodobé záväzky 24 917 €. 2024: vlastné imanie 4 154 €, dlhodobé záväzky 14 546 €, krátkodobé záväzky 34 398 €. 2025: vlastné imanie 21 073 €, dlhodobé záväzky 2 579 €, krátkodobé záväzky 14 949 €.100 tis.0−20 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 189 €. 2023: daň z príjmu 514 €. 2024: daň z príjmu 969 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000018951496996020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 189 €. 2023: daň z príjmu 514 €. 2024: daň z príjmu 969 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000018951496996020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 189 €. 2023: daň z príjmu 514 €. 2024: daň z príjmu 969 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000018951496996020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby116,5 tis.119,8 tis.120,1 tis.104,1 tis.82,5 tis.
Výsledok hospodárenia−20,5 tis.1114,1 tis.3 tis.6,9 tis.
Aktíva27,6 tis.23,2 tis.34,3 tis.53,1 tis.38,6 tis.
Vlastné imanie−10,4 tis.−10,3 tis.1,2 tis.4,2 tis.21,1 tis.
Daň z príjmu0189514969960
Zadlženosť137,6 %144,4 %96,6 %92,2 %45,4 %

aj 05/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
82,5 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
38,6 tis.
Vlastné imanie
21,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
45,4 %

2024

Tržby
104,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
53,1 tis.
Vlastné imanie
4,2 tis.
Daň z príjmu
969
Zadlženosť
92,2 %

2023

Tržby
120,1 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
34,3 tis.
Vlastné imanie
1,2 tis.
Daň z príjmu
514
Zadlženosť
96,6 %

2022

Tržby
119,8 tis.
Výsledok hospodárenia
111
Aktíva
23,2 tis.
Vlastné imanie
−10,3 tis.
Daň z príjmu
189
Zadlženosť
144,4 %

2021

Tržby
116,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,5 tis.
Aktíva
27,6 tis.
Vlastné imanie
−10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
137,6 %

aj 05/2020 — 12/2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API