Súhrn
- Vznik
- 20. 05. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 948 219 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Kirkman solutions, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53046544
- daňové identifikačné číslo
- 2121250428
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Dúbravkaokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 05. 2020
- V registri
- 6 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 148901/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14442468
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 20. 05. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 20. 05. 2020 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 05. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 05. 2020 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 20. 05. 2020 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 20. 05. 2020 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 05. 2020 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 20. 05. 2020 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 20. 05. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121250428 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 08. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 zvýšila zisk o ▲2 % na 16 065 € a znížila tržby o ▼21 % na 948,2 tisíc eur.
Tržby
948 219 €
▼ 21,5 %Výsledok hospodárenia
16 065 €
▲ 1,6 %Aktíva
1 093 541 €
▲ 3,3 %Vlastné imanie
305 567 €
▼ 26,9 %Zadlženosť
72,1 %
Hrubá marža
2,1 %
Čistá marža
1,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 650,5 tis. | 1,21 mil. | 948,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,8 tis. | 15,8 tis. | 16,1 tis. |
| Aktíva | 833,8 tis. | 1,06 mil. | 1,09 mil. |
| Vlastné imanie | 252,1 tis. | 418,1 tis. | 305,6 tis. |
| Daň z príjmu | 2,1 tis. | 4,2 tis. | 4,3 tis. |
| Zadlženosť | 10,3 % | 60,5 % | 72,1 % |
2022
- Tržby
- 948,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,1 tis.
- Aktíva
- 1,09 mil.
- Vlastné imanie
- 305,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,3 tis.
- Zadlženosť
- 72,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 15,8 tis.
- Aktíva
- 1,06 mil.
- Vlastné imanie
- 418,1 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 60,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 650,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,8 tis.
- Aktíva
- 833,8 tis.
- Vlastné imanie
- 252,1 tis.
- Daň z príjmu
- 2,1 tis.
- Zadlženosť
- 10,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).