Súhrn
- Vznik
- 13. 05. 20206 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 383 341 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Happy Space, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 53041763
- daňové identifikačné číslo
- 2121246864
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Priečna 660, 90848 Kopčany, Slovenská republika
- Územie
- Kopčanyokres SkalicaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 05. 2020
- V registri
- 6 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 46673/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 14332018
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Opracovanie drevnej hmoty a výroby komponentov z dreva | 13. 05. 2020 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 13. 05. 2020 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 13. 05. 2020 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 13. 05. 2020 | — |
| Kuriérske služby | 13. 05. 2020 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 13. 05. 2020 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 13. 05. 2020 | — |
| Administratívne služby | 13. 05. 2020 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 13. 05. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 13. 05. 2020 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 13. 05. 2020 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 13. 03. 2021 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 13. 03. 2021 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 13. 03. 2021 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 13. 03. 2021 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 13. 03. 2021 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 13. 03. 2021 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 13. 03. 2021 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 13. 03. 2021 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 13. 03. 2021 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 13. 03. 2021 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 03. 2021 | — |
| Sťahovacie služby | 13. 03. 2021 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 03. 2021 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 13. 03. 2021 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 03. 2021 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 13. 03. 2021 | — |
| Vedenie účtovníctva | 13. 03. 2021 | — |
| Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 13. 03. 2021 | — |
| Oprávnené overovanie správ o emisiách skleníkových plynov z prevádzky | 13. 03. 2021 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 13. 03. 2021 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 13. 03. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2121246864 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2026 (rok porušenia 2025).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 20. 10. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 20. 10. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 71 737 € a zvýšila tržby o ▲271 % na 383,3 tisíc eur.
Tržby
383 341 €
▲ 270,6 %Výsledok hospodárenia
71 737 €
▲ 282,2 %Aktíva
108 033 €
▲ 217,3 %Vlastné imanie
40 982 €
▲ 233,0 %Zadlženosť
62,1 %
Hrubá marža
22,2 %
Čistá marža
18,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 05/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10,3 tis. | 85,5 tis. | 103,4 tis. | 383,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2,6 tis. | 962 | −39,4 tis. | 71,7 tis. |
| Aktíva | 9,4 tis. | 17,3 tis. | 34 tis. | 108 tis. |
| Vlastné imanie | 7,6 tis. | 8,6 tis. | −30,8 tis. | 41 tis. |
| Daň z príjmu | 471 | 1,3 tis. | 0 | 13,3 tis. |
| Zadlženosť | 19,3 % | 50,5 % | 190,5 % | 62,1 % |
2023
- Tržby
- 383,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 71,7 tis.
- Aktíva
- 108 tis.
- Vlastné imanie
- 41 tis.
- Daň z príjmu
- 13,3 tis.
- Zadlženosť
- 62,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 103,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,4 tis.
- Aktíva
- 34 tis.
- Vlastné imanie
- −30,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 190,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 85,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 962
- Aktíva
- 17,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 50,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05/2020 — 12/2020
- Tržby
- 10,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 9,4 tis.
- Vlastné imanie
- 7,6 tis.
- Daň z príjmu
- 471
- Zadlženosť
- 19,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.