prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Estallar s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 53025997aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 04. 20206 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Estallar s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
53025997
daňové identifikačné číslo
2121226437
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2121226437
Sídlo
Pod Horou 476/51, 04016 Košice - mestská časť Myslava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 04. 2020
V registri
6 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 48691/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
13552526
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba nápojov02. 04. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby02. 04. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 04. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave02. 04. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov02. 04. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 04. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky02. 04. 2020—
Administratívne služby02. 04. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 04. 2020—
Čistiace a upratovacie služby02. 04. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2121226437: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121226437: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121226437IČ DPH SK2121226437Obdobia daňových registráciíDIČ 2121226437: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121226437: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121226437IČ DPH SK2121226437Obdobia daňových registráciíDIČ 2121226437: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2121226437: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2121226437IČ DPH SK2121226437
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212122643711. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2023
daňové identifikačné číslo212122643710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −1 446 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−1 446 €

▲ 72,8 %

Aktíva

46 757 €

▲ 10,0 %

Vlastné imanie

9 063 €

▼ 13,8 %

Zadlženosť

80,6 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 47 054 €. 2022: tržby 31 006 €. 2023: tržby 23 500 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.31 tis.23,5 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 47 054 €. 2022: tržby 31 006 €. 2023: tržby 23 500 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.047,1 tis.31 tis.23,5 tis.0020212022202320242025Tržby2021: tržby 47 054 €. 2022: tržby 31 006 €. 2023: tržby 23 500 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 042 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 985 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 168 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 308 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 446 €.50 tis.0−10 tis.+31 tis.+12 tis.−1,2 tis.−5,3 tis.−1,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 042 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 985 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 168 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 308 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 446 €.50 tis.0−10 tis.+31 tis.+12 tis.−1,2 tis.−5,3 tis.−1,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 31 042 €. 2022: výsledok hospodárenia 11 985 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 168 €. 2024: výsledok hospodárenia −5 308 €. 2025: výsledok hospodárenia −1 446 €.50 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 44 519 €, vlastné imanie 38 504 €. 2022: aktíva 33 047 €, vlastné imanie 16 985 €. 2023: aktíva 31 759 €, vlastné imanie 15 817 €. 2024: aktíva 42 499 €, vlastné imanie 10 509 €. 2025: aktíva 46 757 €, vlastné imanie 9 063 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 44 519 €, vlastné imanie 38 504 €. 2022: aktíva 33 047 €, vlastné imanie 16 985 €. 2023: aktíva 31 759 €, vlastné imanie 15 817 €. 2024: aktíva 42 499 €, vlastné imanie 10 509 €. 2025: aktíva 46 757 €, vlastné imanie 9 063 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 44 519 €, vlastné imanie 38 504 €. 2022: aktíva 33 047 €, vlastné imanie 16 985 €. 2023: aktíva 31 759 €, vlastné imanie 15 817 €. 2024: aktíva 42 499 €, vlastné imanie 10 509 €. 2025: aktíva 46 757 €, vlastné imanie 9 063 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 778 €, finančné účty 41 741 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 493 €, finančné účty 14 554 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 629 €, finančné účty 11 130 €. 2024: dlhodobý majetok 12 007 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 013 €, finančné účty 6 479 €. 2025: dlhodobý majetok 15 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 135 €, finančné účty 9 455 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 778 €, finančné účty 41 741 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 493 €, finančné účty 14 554 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 629 €, finančné účty 11 130 €. 2024: dlhodobý majetok 12 007 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 013 €, finančné účty 6 479 €. 2025: dlhodobý majetok 15 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 135 €, finančné účty 9 455 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 778 €, finančné účty 41 741 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 493 €, finančné účty 14 554 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 629 €, finančné účty 11 130 €. 2024: dlhodobý majetok 12 007 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 013 €, finančné účty 6 479 €. 2025: dlhodobý majetok 15 167 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 135 €, finančné účty 9 455 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 38 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 015 €. 2022: vlastné imanie 16 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 062 €. 2023: vlastné imanie 15 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 942 €. 2024: vlastné imanie 10 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 990 €. 2025: vlastné imanie 9 063 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 694 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 38 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 015 €. 2022: vlastné imanie 16 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 062 €. 2023: vlastné imanie 15 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 942 €. 2024: vlastné imanie 10 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 990 €. 2025: vlastné imanie 9 063 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 694 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 38 504 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 6 015 €. 2022: vlastné imanie 16 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 062 €. 2023: vlastné imanie 15 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 942 €. 2024: vlastné imanie 10 509 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 31 990 €. 2025: vlastné imanie 9 063 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 694 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 478 €. 2022: daň z príjmu 2 115 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.05,5 tis.2,1 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 478 €. 2022: daň z príjmu 2 115 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.05,5 tis.2,1 tis.034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 478 €. 2022: daň z príjmu 2 115 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.10 tis.5 tis.00340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47,1 tis.31 tis.23,5 tis.00
Výsledok hospodárenia31 tis.12 tis.−1,2 tis.−5,3 tis.−1,4 tis.
Aktíva44,5 tis.33 tis.31,8 tis.42,5 tis.46,8 tis.
Vlastné imanie38,5 tis.17 tis.15,8 tis.10,5 tis.9,1 tis.
Daň z príjmu5,5 tis.2,1 tis.0340340
Zadlženosť13,5 %48,6 %50,2 %75,3 %80,6 %

aj 2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
46,8 tis.
Vlastné imanie
9,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
80,6 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,3 tis.
Aktíva
42,5 tis.
Vlastné imanie
10,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
75,3 %

2023

Tržby
23,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
31,8 tis.
Vlastné imanie
15,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,2 %

2022

Tržby
31 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
33 tis.
Vlastné imanie
17 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
48,6 %

2021

Tržby
47,1 tis.
Výsledok hospodárenia
31 tis.
Aktíva
44,5 tis.
Vlastné imanie
38,5 tis.
Daň z príjmu
5,5 tis.
Zadlženosť
13,5 %

aj 2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API